Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > nostalgji per filmat qe shifnim kur ishim te vegjel....
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
evil_empire
STUDENT

Regjistruar: 21/08/2003
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 19

Talking

Mango apo Anime

hahha kur isha i vogel shifja vetem manga apo anime si psh:
--)Fist of the nort star
--)Nils ongelson
sidomos ato qe jepnin stacionet italiane
Oli Bengi
Seilor moon
Dragonball ( kete e shikoj e ketu :p)
etj....Shume gallat kur reshtoheshim para TV dhe prisnim ate 30 min te fillonte looooooooooooooooooool
Ntyrisht tani rolet kan ndryshuar

__________________
Pershendetje!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 15:41
evil_empire nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė evil_empire Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me evil_empire (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė evil_empire't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: evil_empire Shto evil_empire nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto evil_empire nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

o te gjitha i kam pas pare me endje te madhe. madje vdisja per muziken e xha barkes mbetet filmi im i preferuar.

dhe ai me annie

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2005 18:03
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

Topolake rrofsh te pergezoj per temen nostalgjike, na ktheve dhe njehere rroten e kohes duke kujtuar femijrine.Edhe una kam qene e apasionuar pas filmave vizatimore dhe teatrit te kukullave, librave per femije etj.
Po cufon e harrove?:p

"Cufo cufo o gjumash
shkon ne shkoll avash avash...."
po ate filmin......se di quhet, me kujtohet vetem kenga:

"une jam juli, une jam lela
une faqekuqja, une kacurrelja...."!

Po filmin, "Ana dhe shoket e tij".., "Zhaku i vogel", nuk e di a i mbani mend keto qe permenda..
Mu kujtuar ai filmi vizatimor shqiptar "Arushi qe kerkonte babin" qe i ati i vet luante ne cirk dhe ai se kujtonte, dhe shihte fotografi te ndryshme derisa e gjeti....:

Po ku i ke grisur pantallonat keshtu more gomar?
ne ferra, usta!!

Arushi Kolargol me pelqente shume fare.....etj etj...sa nostalgji kam...
pershendetje te gjitheve......

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2005 11:22
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re piccole%20canaglie20.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 29 herė.

ah po ky filmi ne italisht titullohet Piccole canaglie. fantastik fare

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 10:28
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
wydra
y'know

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: From Beyond
Mesazhe: 982

aaaa, kam pas vdek per kte filmin topolake Ata kalamajt jane te paperseritshem, njeri me i lezecem se tjetri

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 10:34
wydra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė wydra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me wydra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: wydra Shto wydra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto wydra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Isra
.............

Regjistruar: 03/12/2004
Vendbanimi: veēse nė dorėn e Zotit!
Mesazhe: 2053

e kam ndjekur dhe une kete film.....shume i kendshem, sidomos ai i vogli....

__________________
Vdes vetem ajo dashuri, per te cilen nuk enderrohet mė (Pedro Salinas)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 10:59
Isra nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Isra Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Isra (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Isra Shto Isra nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Isra nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
NS-6
Mnemonic

Regjistruar: 16/01/2005
Vendbanimi: Raccon City
Mesazhe: 3634

Citim:
Po citoj ato që tha durrsake_topolake

po aty ka pas qene me duket.as une s'e mbaj mend mire.por gjeta dhe nje foto me delfinin e bardhe



polenta ndiqe radion....une jam i kenaaaaqur

une aq i fiksum kam qene me keto filamt vizatimore sa qe ia mesoja kenget dhe kam bere nje kasete qe kam ne shpi me kenget e tyre(tu fillu nga wigget e deri tek dragonball...)...kaseta e vitit 93 nse nuk gabohem...sa i bie...para 12 vjetesh kasete...kur degjoj zerin tim sme besohet...me ate italishten verrem qe kam pase(dhe e kam)dhe kur degjoj ca fjale qe nuk i dija dhe ia meshtillja kot hahahahaha....

__________________
Kurre mos debato me nje idiot!Njerezit mund te mos e bejne dallimin! (Ligj i Marfit)
Think Different!Think Again! (National Geographic Channel)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 15:59
NS-6 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė NS-6 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me NS-6 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė NS-6't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: NS-6 Shto NS-6 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto NS-6 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

edhe un vdes duke qeshur me kete filmin durrsake. eshte kryeveper fare.

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Maj 2005 16:20
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:21 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 5 [6]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Kinematografia > nostalgji per filmat qe shifnim kur ishim te vegjel....

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.