Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > pse????????
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
white_rappers
Anetar i ri

Regjistruar: 13/06/2005
Vendbanimi: athina
Mesazhe: 21

pse????????

pse degjoni kenge?

__________________
white_rappers

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2005 13:41
white_rappers nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė white_rappers Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me white_rappers (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: white_rappers Shto white_rappers nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto white_rappers nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
white_rappers
Anetar i ri

Regjistruar: 13/06/2005
Vendbanimi: athina
Mesazhe: 21

sepse!!!!!!!!

kenget te shplodhin.
te japin fuqi.

__________________
white_rappers

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2005 13:43
white_rappers nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė white_rappers Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me white_rappers (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: white_rappers Shto white_rappers nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto white_rappers nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
pipi
hic

Regjistruar: 09/02/2004
Vendbanimi: _*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_
Mesazhe: 499

se jane clodhese,ose kur jane ritmike te ngrejne moralin(nese jam e merzitur)

__________________
nese je i merzitur,gezoju ka me keq:vdekja.nese ke vdekur prape gezoju e keqja ka kaluar

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shkurt 2006 09:35
pipi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė pipi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me pipi (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė pipi't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: pipi Shto pipi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto pipi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Sepse nuk mund te jetoj pa kengen....!

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Shkurt 2006 00:26
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nirvana
Anetar i pa konfirmuar

Regjistruar: 26/07/2004
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 35

Sepse jam rritur ne nje familje qe me ka edukuar me dashurine per muziken, sepse kam nje rreth miqesor qe degjon muzike shume te mire, sepse bej pjese ne nje rreth artistesh te cilet merren gjithashtu me muzike....sepse puna ime eshte muzika, sepse pasioni im eshte muzika, sepse koha ime e lire eshte muzika, sepse dashuria ime eshte muzika....shume arsye apo jo?

__________________
Jeto cdo dite, sikur ajo te jete e fundit e jetes!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Shkurt 2006 14:41
Nirvana nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nirvana Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Nirvana (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nirvana Shto Nirvana nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nirvana nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

nuk edi thjesht ashtu me vjen. po nuk degjova Rock ka te ngjare te me ndaloje gjaku neper vena.

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Korrik 2006 20:04
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > pse????????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.