Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty... Vlerėsimi i Temės: 10 votime, mesatarja 4.60.
Gjithsej 119 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

...Mirembrema Cast Frymemarrjeje!
...Mirembrema Cast i Dites Sime!
Iu shmanga tundimit per gjume, si zakonisht pasditeve te vetmuara
dhe vendosa te ndaj kete cast serish me TY Shpirti IM!
Ora 5" pasdite.Nje zile ore degjohet diku neper shtepi.Qetesi.Nje porte qe hapet,
dy te qeshura qe nxitojne shkalleve dhe une perballe tyre.
-Mirembrema Helga!
-Mirembrema!
Ata ngjiten lart,ashtu te qeshur;ndersa une ngrire ketu perballe ketij casti
vetmie.
Dua te ndaj cdo gje me TY Shpirti IM!Qofte dhe nje psheretime,por s`arrij!
S`e perballoj dot vuajtjen qe me sjell ky cast-duke perfunduar dhe kete dite pa TY!Pa zerin Tend,pa te Qeshuren Tende...
Me duhet te mesohem,-ndryshe do bej ndonje cmenduri!
Mbase gaboj qe te rrefehem kaq qartesisht,-mbase gaboj...-ku i dihet Fryma Ime??!!

...

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Nëntor 2005 21:59
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Se di nese ky shi do te ma shuaj etjen qe kam per ty , vetem prezenca jote do ta ngopte kete kohe te zymte e te zbrazur pa ty.Rruges se pafundme te dashurise gjeta gjurmet e lena nga aroma e lekures tende si jehon e dashurive te humbura.Zerat e engjejve me tregojne rrugen per ne perandorin e trishtimin , ku kumbimi i zerit tend engjell mbret i engjejve cjerr klithjen e cdo casti vrases pa ty.Me mire te mbyll syte e te jetoj ne iluzione endrrash, perpara se te vras dhe ate qe me ka mbetur ...shpresen.

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2005 16:18
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re eemble.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 335 herė.

Ky mbeti stacioni i fundit per te ndare sebashku heshtjen e nje ndjenje
te pafundme!
Ky stacion ,-qe rrallehere takohemi.
Sec kam brenda ne shpirt!Dua t`i jap fund kujteses.T`i jap fund heshtjes.
Mire bere qe s`me besove numerin tend te shtepise, -kushedi!
Do kisha bere ndonje telefonate ne mesnate, dhe do Ju zgjoja me potere!
Me mire keshtu.Ne heshtje te thate.Ti mendon bukur, je i zgjuar!
Ndersa mua me sherben kjo zgjuarsia jote qe te vjedh te ardhmen time!
Perse mos ta bej?!-Besim tek askush.As tek Ti Shpirti im!
...Perseri dite.Ere e ngrohte qe paralajmeron shi te imet.
Do kthehem pas disa oreve te hedh copezen e dites ne vazhdim.
Mire u pafshim zemer!-sot kujtesa ime qenka ftohur...

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2005 17:39
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Nuk e di se cfare ishin. E di qe ishin dy. U mundova te afrohesha dhe vertet ishin dy njerez qe putheshin e ndukeshin me pasion dhe afsh. Kalimtaret kalonin dhe shihnin kete dashuri kaq te eger, qe vetem bukuri nuk kishte. Ishin bere gjithe balte ne rrepiren e bregdetit dhe nuk donin te dinin se kush ishte prane. Mjaftonin vetem me ate qe dikush i shikonte dhe ishin ne gjendje te terhiqnin vemendjen e kalimtareve. Nuk mund te kuptoje qarte nese ishin te droguar apo te cmendur qe luanin me fantazine e dashurise. Megjithate te vinte keq kur i shikoje. TE MJERET peshperisnin te gjithe.

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Nëntor 2005 18:15
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

vetem per ty...

Nuk e di nese kjo eshte e fundit pershendetje, nuk e di.Keto dite sdo te jem as ne ditet e mia pa ty.Nuk e di nese do te na afrojne telefonat , nese do te me afroje buzeqeshja dhe zeri yt.Nuk e di nese rruga ime do te kete nje kthim, nese une do te jem perseri ky qe jam e qe rrethanat nuk do te me detyrojne te jem ai qe nuk do te doja te isha.Por ta dish se te dua ashtu si nuk kam dashur kurre, ashtu si nuk do dua me kurre.Se nuk ka grimce sekonde te jetes time qe une nuk do ta dedikoj ty.Do te ta dedikoj ty heshtjen e cdo klithje, vuajtjen e perendimit te endrrave, puthjet e thyera ne agimin e cdo ndjenje.Nuk e di nese kjo eshte e fundit lamtumire, nuk e di...di vetem se te dua,o zot sa te dua.E te lutem me fal,nese ne cfardo rasti une te kam lenduar , te kam shqetsuar me marrezine dhe ndjenjen time , me fjalet , xhestet, intrrigat. Te lutem me fal une nuk do te te shqetesoj me , nuk do te te mare me ne telefon, nuk do te bej me si xheloz, nuk do te pyes me se cfar bene , ku je , me ke je?Ok ok po iki tani , me mire te hesht.Lamtumire shpirti im.Ika...



Per ty nga Adi...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2005 17:13
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Question

...Sa here thame lamtumire, e perfunduam ne Mire u pafshim!
Sa here??!!!
Nuk do kthehem me te rishkruaj ditet e mia pa Ty, por te shkruaj ditet
qe me sjellin lumturine time te cfaredoshme!
Dikur do shteret dhe frymezimi i fjales,do thahen germat pas nje mendjeje
te shendoshe,-tek prekin pa deshire Kujtimet...
Ti s`ishe kurre Kujtimi im shpirt,-ti ishe vete Jeta ime!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2005 17:19
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Tani jam pa ty e dashur
Dhe kam frike te hyje ne endrra
Se endrren une nga pak e vrava
Dhe tani kam frike se mos me vrasi endrra

Do te me gjesh e dashur ne ankthe pritjesh
Porsi dallandyshe qe ka humbur rrugen per ne shtepi
Ne rruget e deshperimit do endem si puthje klithjesh
Se rruga e deshperimit me dergon larg nga ti

Te dua...
Per engjellin tim vrases...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2005 18:36
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Dikush me tha se ajo qe ste vret te ben me te fort...A me te vertet une tani jam me i fort, apo realiteti me dha nje shuplake e cila me qartesoi idete.Nuk e di, di vetem se tani ndiem ndryshe megjithse ky boshllek me gerryen pak nga pak duke gjetur rrenajat e perandorise se trishtimit brenda meje.U ktheva perseri ketu, perseri nje hap mbrapa , perseri plaget e mia klithin emrin tend...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Dhjetor 2005 14:42
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Sot 09/12/05 vdiq dicka brenda meje... Nuk pranohen ngushellime, lot e fjale. Ju lutem me lini te jetoj i qete ne boten e trishtimit tim.U lodha...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Dhjetor 2005 16:11
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Nuk e di perse me duket sikur kam humbur nje pjese te jetes time, sikur po humb dicka qe sdo te mund ta kthej me pas. Nuk e di perse ndodhi ajo qe ndodhi dhe me ben te humbem me shume se sa jam humbur ne kete vorbull pa fillim e pa fund. Me duhet te mledh veten tani ,te kuptoj se ku jam se cfar po bej. Dua qe te gjej vetveten...tani me shume se kurre.

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Dhjetor 2005 16:56
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:43 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 119 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Ditet e mia pa ty...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.