Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > A bejne per njeri tjetrin metalaret?
A bejne per njeri tjetrin metalaret?
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
po 8 88.89%
jo 1 11.11%
Gjithsej: 9 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 26 Maj 2007, ora 15:25  (360 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
...Daku une kur e kam hap ket teme sa kisha hy dhe gjeja e pare qe kam menu do tallsha.....me forumistat.....tani kam ndryshu menim dhe ti ma kujton ........bastard......me detyrove te bej gjith ket monolog dhe te ndihem fajtor........obobo sa i lig qe jam......sa keq he........nuk jam as besimtar.....do kalbem ne ferr....gjithsesi.....ti je ne rregull z. Prift nuk ben gabime.....


Shoku... kur kam qene une "Punk-Hardcore" nuk e di sa vjec ke pasur...
keshtu qe mos na ... ashtu...
Me ate pyetje dukesh qe je adoleshent, dhe behesh tejet qesharak...
jo adoleshent i lig po kalama i lig... c'metalar... aman te keqen... metalari e ka nje bonsens... ku di ti mer shoku se c'eshte muzika...
me keto gallata si i quan ti... s'ben dot perpara jo...

gjithsesi aq me ben edhe mua...
as ma ndjen shume jo... jepiiiiiiiiiiiiiiiiii ... opo jepi... ec se e ke mire...


Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 21:28
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

...

..mos u mburr me moshen daku se plaku im ka kercy doorsat ne kohen e enverit dhe mami the beatles.......kshu mos fol mo.......dhe ta shpjegova i here......te ishte per mu e kisha heq fare temen......prandaj sjam interesu shum per te.....por ofendime te tilla nuk i duroj daku.....kshu ate peace.......thuje pas LSD...ok...

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 21:32
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha psikonova
..mos u mburr me moshen daku se plaku im ka kercy doorsat ne kohen e enverit dhe mami the beatles.......kshu mos fol mo.......dhe ta shpjegova i here......te ishte per mu e kisha heq fare temen......prandaj sjam interesu shum per te.....por ofendime te tilla nuk i duroj daku.....kshu ate peace.......thuje pas LSD...ok...



hahaaaaaaaaaa
LSD??? Une nuk pi as alkool, as duhan, dhe madje jam edhe vegjetarian (prej pak kohesh...) nuk ka te beje muzika me menyren e jeteses...
Muzika eshte art... nuk eshte llac e beton... nesje...

pastaj nuk po te mburrem per moshen jo... une jam vetem 24 vjec...
po ti dukesh si 17... ndaj te them mblidh mendjen... e mos me trego LSD-ne mua...


Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 21:40
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Po mire do zihemi ne tani ... e lagu se lagu ... po deshet e arkivoj fare temen dhe hapni nje tjeter me interesante sepse ju te dy ziheni por e kuptoj qe s'degjoni gjithe diten Gigi D'Alessio jeni per nje lloj tjeter muzike ( shyqyr zotit ..se as une s'jam besimtare ) se me thene te drejten dhe mua si pyetje s'me duket shume e goditur... se tani te gjithe hapim ndonje teme qe pendohemi ...pune e madhe fort, probleme teknike jane rregullohen.

Me te vertete PEACE ... Tulipani

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 21:50
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boy


Shoku... kur kam qene une "Punk-Hardcore" nuk e di sa vjec ke pasur...

Peace!



Tallesh?

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:00
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Tallesh?



Une te kam thene qe kam nje te shkuar prej artisti...
modestamente parlando...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:02
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Re: Re: Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha bad_drawn_boy


Une te kam thene qe kam nje te shkuar prej artisti...
modestamente parlando...



Kuptoj,po qe te ishe i tille s'e mendoja...dhe une kam nje te shkuar dark,po artiste s'me ka bere Zoti

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:04
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ari.
I VETPERJASHTUAR

Regjistruar: 15/11/2006
Vendbanimi: skela e pare ne evrope
Mesazhe: 1763

une i urrej shume metalaret,,,,,ose zejtaret,,,qe bejne akoma kazan rakie...

__________________
flamuri yne eshte me i drejti ne bote sepse nuk ka pushtuar asnje...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:05
Ari. nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ari. Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ari. (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ari.'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ari. Shto Ari. nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ari. nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha tulipani
Po mire do zihemi ne tani ... e lagu se lagu ... po deshet e arkivoj fare temen dhe hapni nje tjeter me interesante sepse ju te dy ziheni por e kuptoj qe s'degjoni gjithe diten Gigi D'Alessio jeni per nje lloj tjeter muzike ( shyqyr zotit ..se as une s'jam besimtare ) se me thene te drejten dhe mua si pyetje s'me duket shume e goditur... se tani te gjithe hapim ndonje teme qe pendohemi ...pune e madhe fort, probleme teknike jane rregullohen.

Me te vertete PEACE ... Tulipani




Nuk prish pune jo...
Per mua bile ben mire qe ta lesh hapur temen...
diskutimet jane gjithmone konstruktive.
sidomos si ne kete rast kur nuk mund te shfaqesh forcen fizike.

ke te drejte kur thua qe themi gjera per te cilat pendohemi...
por e rendesishme eshte te pranosh nje trapllik ... dhe ta ulesh hunden...
nqs e ndjen se duhet bere...
kjo gje te con perpara... te ve ne paqe me veten tende dhe ne rregull me te tjeret...

ideja ime... nese dikush ka ndonje gje per te replikuar... you'll be welcomed!



Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:07
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Re: Re: Re: Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Kuptoj,po qe te ishe i tille s'e mendoja...dhe une kam nje te shkuar dark,po artiste s'me ka bere Zoti



te kuptohemi...
nuk eshte se kam qene naziskin apo ku di une redskin e gjera te tilla...

thjesht vishesha (ndonjehere edhe tani ) punk, por ne nje menyre shume CLEAN,
kisha shoqeri me te vertete artist punk dhe une u "mpleksa me ta"

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Korrik 2007 22:10
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 01:03 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Muzika > Arkivi i Muzikės > A bejne per njeri tjetrin metalaret?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.