Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kujta1
Matematikan

Regjistruar: 04/01/2008
Vendbanimi: kumanov
Mesazhe: 182

Vaj halli per ate....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2008 09:26
kujta1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kujta1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kujta1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kujta1 Shto kujta1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kujta1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Asgja sdo baja le te ike nje ore e me prare te hapte krahun se e ka qell.
Jam e idese se po me tradhetoi do te thote qe sme ka dashurme mire rri vetem se me nje qe sme do sme ka merituar.
e morto una papa se ne fa un altro .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Prill 2008 10:19
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RIP Gibbs
Victim at Finnegans Wake

Regjistruar: 13/05/2006
Vendbanimi: Bitchfield
Mesazhe: 2637

Re: Re: Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

Citim:
Po citoj ato që tha Trendafili i Kuq



Me kane tradhetuar disa here ne jete.Madje persona qe nuk e prisja kurre ...(nuk e kam fjalen vetem per te dashura).Nuk e kam problem fare faktin qe te "braktis" ....shkon me dike tjeter ....Fundi fundit njeriu ka ndjenja dhe ndryshon ......me vret fakti pse duhet te tradhetoj ....pse duhet te godas prapa kraheve ....Me i ulet eshte fshehja sesa vet akti .....
Megjithate ,cfare do beja ne nje rast te tille?!Kur me tradhetojne....

Une bej gjithcka dhe asgje.Une vec hesht ...dhe dicka do kaloj me mire keshtu.Une eci ne rrugen time te te vertetes dhe te drejtes.Ata njerez nese kane ndergjegje heret a vone ajo do zgjohet dhe do ti vras.Askush nuk vret me shume se ndergjegjia.Dhe une kur ja kam lene kete vrasje ndergjegjies,jam cliruar nga cdo hakmarrje personale qe mudn te beja .Une jam i pa perlyer.Aty vret e verteta.heret a vone ajo vret....heret a vone do shkoj drejtesia ne vend .....

Kaq kisha....

ps,ata qe trdahetojne.te dashurin,mikun,shokun apo dhe dike te panjohur (pak rendesi ka) per mua jane njerez shume te ulet ....dobesi karakteri dhe veprime prej skuthash .....

Po pse sthu ti qeke shenjtor plako. ata qe me kane tradhtu mu u eshte nxire jeta....nga mua normalisht

__________________
Si nuk u bera njehere moderator...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2008 13:03
RIP Gibbs nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RIP Gibbs Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RIP Gibbs (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RIP Gibbs Shto RIP Gibbs nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RIP Gibbs nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Arrow

shume njerz duan ta dine nese jane tradhtuar, personalisht une as nuk dua ta dij, mendoj gjithmon se nuk me kane tradhtuar kurre asnjehere nuk e kam pyetur nje x a me ka tradhtuar ndonjehere, thjesht se siguria jote dhe rrespekti qe tregon ndaj vetes i ben te vuajn edhe me shume nga brenda nese e kan bere ate durty thing! per mendimin tim as nuk duhet te pyesesh kurr, se sinqerisht as nuk dua tja bej te ditur asaj qe eshte e mundshme te tradhtohem, se po ta uli veten ne ate nivel qe ta pyes atehere ndoshta e meritoj te tradhtohem. thjesht muhabeti nese zemra ma ndjen dicka, i will simply walk way. i dont like the drama pathetic bullshit. i'm not scared to be alone for the rest of my life, but never will i be desperate just to be with someone...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Maj 2008 13:50
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Franka
Amazone prej Reje

Regjistruar: 20/03/2008
Vendbanimi: Athine
Mesazhe: 64

Post

thjesht do mendoj qe sja vlente si njeri qe te ishte me mua...ka ikur koha qe te qajme ose te shajme...por nuk eshte dhe aq e llogjikshme te shkosh me dike tjeter ngaqe te tradhetoj.....

__________________
Une shpesh mbytem ne psheretimen tende

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Maj 2008 22:58
Franka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Franka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Franka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Franka Shto Franka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Franka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82 ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Ehhhhh.....njerezit tradhetojne dhe tradhetohen....te gjithe!
Esht pjese e jetes. Sic na e ka qefi ne cunave ashtu ju a ka edhe gocave....eshte kaq e thjeshte!

The player get played !

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2008 15:16
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulja_1
E martuar!Hahaha.

Regjistruar: 17/02/2008
Vendbanimi: kosove
Mesazhe: 449

Cfar do beja?
Me siguri qe sdo te ja falja kuuuurr!Edhe po te beheshin toka dhe qielli bashk me nuk do jem me te, edhe nese e dua sdo e fali se ai qe mesohet me tradhetua vazhdon!Me mire te qaj nje dite se tere jeten!

__________________
Asgje nuk eshte me e vlefshme se Miqesia!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2008 14:55
lulja_1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulja_1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulja_1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulja_1 Shto lulja_1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulja_1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
zemer-....
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 09/03/2008
Vendbanimi: ........................
Mesazhe: 447

Citim:
Po citoj ato që tha lulja_1
Cfar do beja?
Me siguri qe sdo te ja falja kuuuurr!Edhe po te beheshin toka dhe qielli bashk me nuk do jem me te, edhe nese e dua sdo e fali se ai qe mesohet me tradhetua vazhdon!Me mire te qaj nje dite se tere jeten!





.....................................................................:gjuajpc
nuk falet se kush te tradheton nuk te do........

__________________
"L'amore della donna č come la rosa che cresce nel giardino del Caid,colma di lacrime d'argento......"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Qershor 2008 23:29
zemer-.... nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė zemer-.... Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me zemer-.... (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: zemer-.... Shto zemer-.... nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto zemer-.... nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bona19
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 05/09/2008
Vendbanimi: ketu ku jam
Mesazhe: 49

Citim:
Po citoj ato që tha zemer-....




.....................................................................:gjuajpc
nuk falet se kush te tradheton nuk te do........




lulja se di si ehste kshu
nje mendje ehste kjo per momentin te thote ashtu dhe eben vepron
une them do ja falja them ne qofte se ket person e dua me te vertet po si te ishte nje vertet nuk ndjen shume per te atehere ehste nje shkas te ndihmoje te largohesh me shume prej tij
po te tem tamam si e ndjej une mbrenda vetes ka mundesi qe do ja falja

pale se do provje dhe nga ana tjeter se fasule gjithe kohen mund te haje dhe ai hahahhaha

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Shtator 2008 21:20
bona19 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bona19 Kėrko mesazhe tė tjera nga: bona19 Shto bona19 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bona19 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
UnKnOwN
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/10/2008
Vendbanimi: Ne zemren e tij
Mesazhe: 37

Indiferenca eshte arma me e mire,dhe per me teper hakmarrja eshte nje gjelle qe sherbehet e ftohte..Sjam tip qe le gjerat pergjysem,as dua te kem borxh as dua te me kene..Po per momentin do i le te kuptoj se sme intereson fort,edhe pse brenda vetes do me mundoje shum ky fakt.Me von do e gjej nje gje per tja shpaguar..

__________________
Integrali i ndjenjave te mia ne kufinjte nga unė tek ti ėshtė i barabarte me termin shumedomethenes dashuri ! .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2008 05:14
UnKnOwN nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė UnKnOwN Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me UnKnOwN (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: UnKnOwN Shto UnKnOwN nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto UnKnOwN nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 15 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nqs ju tradheton e dashura ose idashuri cfare do benit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.