Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > buzet me te bukura te anetareve te forumit Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
kush ka buzet me te bukura
Dorieta
Kota_97
lezhjani-82
GANGOO
Harmageddon
Nik Seriozi
Seksi
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
peshku
Anetar i ri

Regjistruar: 30/10/2006
Vendbanimi: tr
Mesazhe: 1

DORIETAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Tetor 2006 19:37
peshku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė peshku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me peshku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: peshku Shto peshku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto peshku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97


 

sa  sy te mprehte ti rusho  , e? 

se bej shaka.. rofsh per      kompl....     un jam  cik  adhurus  fotosh ne pergjithesi... se di pse por ja  qe jam...  deri tani, mendoj    duhet te kem rreth 20.000  foto :o  ...  kam nga te  gjitha llojet ( jo naked  , e ) ... po ketu te presin  frymzimin, lol.. si posto dot..  jo se eshte puna te  komplimentat, sepse   cdo njeri ka preferencat e veta   kur shef  foton e  nje personi tjeter.. dikujt i pelqen, dikujt jo.. dikujt i  duket terheqes/e  dikujt tjeter si duket...  po problemi eshte  se ketu te  gjykojne, lol... jan bo  gjykatsa e  gjykatse.... dua te them  gjykatse me sakt.. se   meshkujt.. me sa kam pare nuk  gjykojne.. femrat  sikur ka  qen ne shkoll ke juridiku te gjitha :p .. ca besoj  gjykojne nga inati pasi nuk e kan ate gje ne  realitet,  ca  gjykojne duan te  duken  ,    ca  gjykojne nga budallalleku.. e keshu.. e kur e vendosim nai picture ne.... themi hec tashi lexojme  kush ka  gjykuar ketu...  :p  e keshu  ti rusho...  tja kalosh mire  dhe nice  avatar

p.s do  nxjer noi   foto tjeter  per ty ( nq se je  goce ,  e ) lol...



Pe e shoh qe edhe ti e paske vrejtur sa sy te mpreht qe kam ,bej shaka dhe une.
Por vertete ke buzet e bukura nuk ta bej qejfin ,por te pakten kjo eshte shija ime(sepse eshte normale qe askush nuk kemi shije te njejte).
Ok,do pres qe do vendosesh edhe ndonje foto tuajen pasi qe vet e premtove

p.s jam goce ,askund nuk me shkruan qe jam djale:p apo jo ?!

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 10:54
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
skunkanansie
?!

Regjistruar: 22/01/2006
Vendbanimi: ?!
Mesazhe: 651

Citim:
Po citoj ato që tha engjell_mbrojtes
A me lejohet edhe mua te futem ne konkurim???


Perse nuk do te lejohej moj engjull_mbrojtes edhe ti paske buze te mbushura dhe shume terheqese do e besh konkurimin edhe me te forte

__________________
Mos me pas gabime,kisha qenė prefekte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 10:59
skunkanansie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė skunkanansie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me skunkanansie (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: skunkanansie Shto skunkanansie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto skunkanansie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Simona
pse mungon dreqja ktu


Simona he se kam Gangon une qe me perfaqeson dhe mu si shkodrane qe jam....

 

Citim:
Po citoj ato që tha oliinter
 po dreqja shkodrane pse nuk eshte ne liste?


Oliinter ty ti nis buzet e mija me DHL po deshe..

kisssss fort tek buzet

 

une votoj per Gangon dhe Lezhjanin. Gango po ty sta kalon njeri naqe je femer yll dhe me pelqen jashte mase finesa jote....

kti lezhjanit do ja kisha kafshu buzet po ta kisha afer.. ja kisha ba ma te trasha se dorietas...

dorieta per zoten si angelina joli i paske ti me gjith engjullin e mbrojtjes..

Kota nice lips babale..

Harmegedon si buze femra dmth te bukura..

 

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 14:21
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Harmageddon yll fare i ke buzet.Nga te gjithe pjesemarresit buzet e tua me pelqejne me shume...

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 16:33
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tea korcarja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/10/2006
Vendbanimi: Toronto
Mesazhe: 35

po nga korca more nuk ka ndonje?

sa keq me vjen qe s'kam nje foto me siguri do isha konkurente shume e forte.anyway votoj doriten se i ka  99%si te miat .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 17:22
tea korcarja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tea korcarja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tea korcarja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tea korcarja Shto tea korcarja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tea korcarja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


Simona he se kam Gangon une qe me perfaqeson dhe mu si shkodrane qe jam.... 

 

dorieta per zoten si angelina joli i paske ti me gjith engjullin e mbrojtjes..

Kota nice lips babale..

Harmegedon si buze femra dmth te bukura.. 

 

  
Dreqe ne fakt kam lene ca qime anash buzeve une,por do me kishin futur te konkuroja me buzet e femrave pastaj ( megjithese nuk i kam vene buzet per te konkuruar me asnje 

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Modifikuar nga Goku datė 31/10/2006 ora 17:43

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 17:34
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha sexi
Harmageddon yll fare i ke buzet.Nga te gjithe pjesemarresit buzet e tua me pelqejne me shume...


 

Sexy ju flm per komplimentin , edhe buzet e tua  ishin nice.Prsh.

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 17:40
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Per te dhene pelqimin , nuk mjafton vetem nje foto...megjithate po jap edhe une mendimin tim, me aq sa dukeni ne foto, mendoj se Gangoo i ka buze shume te bukura, dmth as shume te trasha,por as shume te holla. Sa per buzet e tjera nuk them qe nuk jane te bukura,por mua nuk me pelqejne buzet e trasha. Me duken sikur jane fallco. Ky ishte mendimi im. Shpresoj mos te na merziten keta qe i kane buzet e trasha,ose ata qe i fryjne.

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 18:02
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
EDVINA
Anetar i ri

Regjistruar: 31/10/2006
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 2

mirembrema. jam regjistruar ketu vetem per te votuar dorieten sepse ka nje ngjashmeri te madhe me motren time qe me ka vdekur, dorieta me pelqen shume. sa te shifkam ty me kujtohet motra

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Tetor 2006 22:52
EDVINA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė EDVINA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me EDVINA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: EDVINA Shto EDVINA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto EDVINA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Arti & Kultura > Moda dhe Estetika > buzet me te bukura te anetareve te forumit

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.