Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Para Apo Dije ??(nga thjesht une) Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 4.50.
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
e lexova hapjen e temes dhe e para ka kuptim te plote...
e para thekson se do kesh te gjitha te mirat e botes dhe do bejsh qejf gjithe jetes and party= jete te gjate dhe te gezuar dhe cfar te deshiron zemra ty!!!

e dyta thote, te jesh i ditur por asgje tjeter, nuk flet per pasurin shpirtrore apo gezim ne jete...

e para perfaqeson gjithcka. se te kalosh gjithe jeten duke bere party dhe i rrethuar me qejfe gjithmone pa te munguar asgje! nuk ka dituri apo dhurate me te madhe ne ket jete qe tja hedhesh jetes kaq bukur, kur vete njerzit e zgjuar te keshillojn ta jetosh jeten to the fullest!!

ndersa njerzit e zgjuar kane qene gjithmone miserable dhe te varfer, cme plas mua te rrespektohem si i zgjuar while jerkin off through my lonly existence...
fuck that!!!
fundja fundit who decides whats concidered smart and whats not?!!!!


ooops! rrealiteti im qenka i hidhur tani qe po rreflektoj ne existencen time! jam i varfer, i pa-ditur, and fucking misrable, aaaannnnnddddd sleeping alone!!!
fuck this!! i should just shoot myself!

i better get out of this topic quick!




kurti nuk e ke idene sa me ke prekur me keto qe ke shkruar, me bere te lotoj, sepse je shume drejte dhe nuk mund te te them qe je gabim.
por je nje zemer qe qan me shume se e imja.... dhe nuk ke fare hipokrizi ne veten tende dhe ne boten qe te rrethon
te perqafoj fort kudo qe te jesh

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2009 15:19
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SmoKer
heavy ...

Regjistruar: 11/02/2005
Vendbanimi: Kabul- a great city , in which to live ,play and w
Mesazhe: 2511

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
e lexova hapjen e temes dhe e para ka kuptim te plote...
e para thekson se do kesh te gjitha te mirat e botes dhe do bejsh qejf gjithe jetes and party= jete te gjate dhe te gezuar dhe cfar te deshiron zemra ty!!!

e dyta thote, te jesh i ditur por asgje tjeter, nuk flet per pasurin shpirtrore apo gezim ne jete...

e para perfaqeson gjithcka. se te kalosh gjithe jeten duke bere party dhe i rrethuar me qejfe gjithmone pa te munguar asgje! nuk ka dituri apo dhurate me te madhe ne ket jete qe tja hedhesh jetes kaq bukur, kur vete njerzit e zgjuar te keshillojn ta jetosh jeten to the fullest!!

ndersa njerzit e zgjuar kane qene gjithmone miserable dhe te varfer, cme plas mua te rrespektohem si i zgjuar while jerkin off through my lonly existence...
fuck that!!!
fundja fundit who decides whats concidered smart and whats not?!!!!


ooops! rrealiteti im qenka i hidhur tani qe po rreflektoj ne existencen time! jam i varfer, i pa-ditur, and fucking misrable, aaaannnnnddddd sleeping alone!!!
fuck this!! i should just shoot myself!

i better get out of this topic quick!




my man

yes its all about money

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Gusht 2009 20:46
SmoKer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SmoKer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SmoKer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SmoKer Shto SmoKer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SmoKer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Re: Re: Re: Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Kush ka dije ben dhe pare.

Kush ka vec pare, ka lesh me qime se nuk di se c'ka.


Ja ke fut kot partner in crime . Kush ka paren ben dhe dijen them une :p. Me qime e lesh s'paguhet shkolla. E fiton dijen qysh ne femijeri ne nje shkolle private pa humbur kohe ne shkollat publike qe jane skandal sidmos neper qytetet e medha. Po te kesh nevoje per nje tutor, nje llogari te mire, ca aktivitete jashte shkollore siguron "byzylykun" nje diplome ne nje shkolle prestigjioze e nje pune te ndonje firme me emer. Ja kshu ahhaha -Qenke strukur ne ferrin e dantes dhe ti :p

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2009 22:14
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: Re: Re: Re: Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Citim:
Po citoj ato që tha ~Enigme~

Ja ke fut kot partner in crime . Kush ka paren ben dhe dijen them une :p. Me qime e lesh s'paguhet shkolla. E fiton dijen qysh ne femijeri ne nje shkolle private pa humbur kohe ne shkollat publike qe jane skandal sidmos neper qytetet e medha. Po te kesh nevoje per nje tutor, nje llogari te mire, ca aktivitete jashte shkollore siguron "byzylykun" nje diplome ne nje shkolle prestigjioze e nje pune te ndonje firme me emer. Ja kshu ahhaha -Qenke strukur ne ferrin e dantes dhe ti :p



Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 01:16
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Charlotte
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 11/02/2010
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 596

Talking

Te dyja

__________________
Bej c'fare them une,mos bej c'fare bej une!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Shkurt 2010 21:29
Charlotte nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Charlotte Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Charlotte (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Charlotte Shto Charlotte nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Charlotte nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tur
Anetar i ri

Regjistruar: 01/03/2010
Vendbanimi: Perugia
Mesazhe: 26

Citim:
Po citoj ato që tha Charlotte
Te dyja
Po besa, ne e ke paren ke ne dijen, te ben te ditun as mos me kene, veqmas di se budalla nuk ban asiher pare.
tung.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2010 19:04
Tur nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tur Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tur (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Tur't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tur Shto Tur nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tur nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ClAuDiO
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/04/2010
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 107

....i shkreti njeri....gjithmone kerkon ate qe nuk ka.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2010 13:43
ClAuDiO nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ClAuDiO Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ClAuDiO (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ClAuDiO Shto ClAuDiO nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ClAuDiO nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Re: Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Citim:
Po citoj ato që tha ~Enigme~

Ja ke fut kot partner in crime . Kush ka paren ben dhe dijen them une :p. Me qime e lesh s'paguhet shkolla. E fiton dijen qysh ne femijeri ne nje shkolle private pa humbur kohe ne shkollat publike qe jane skandal sidmos neper qytetet e medha. Po te kesh nevoje per nje tutor, nje llogari te mire, ca aktivitete jashte shkollore siguron "byzylykun" nje diplome ne nje shkolle prestigjioze e nje pune te ndonje firme me emer. Ja kshu ahhaha -Qenke strukur ne ferrin e dantes dhe ti :p



Qo motra e ka mire, se edhe pjetja eshte ndertuar ne menyre te tille qe lejon pikerisht kete gje.
Amori si s'e ve ne dyshim aftesine e saj pyet vetem per parate.
Ne fakt duhej pyetur.

Me mire me para, apo me dije?

ose

Me mire pa para apo budalla?

ose

Me mire me para dhe i paafte, apo i afte dhe pa para?


Si thua ti e e nigmuar?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2010 17:03
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: Re: Re: Re: Re: Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus




Me mire me para dhe i paafte,


Kjo e fundit nuk ka si te ndodhi. Ai qe ka bere para ka bere ne saje te afetesise se tij ne nje drejtim te caktuar.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2010 17:48
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Kjo e fundit nuk ka si te ndodhi. Ai qe ka bere para ka bere ne saje te afetesise se tij ne nje drejtim te caktuar.




E moj Debora, po e di ti qe thone:

ca te gjetura ca te mbetura?


Pse mua qe me ka lene gjyshi qypin me flori, si thua ti.

Degjo te te them edhe nje gje si me avash:

Tet shoqi qe i ka rene llotaria dhe nuk te tregon ty, si thua.


Ja pra qe behen parate edhe ndryshe

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Prill 2010 18:45
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 08:30 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Para Apo Dije ??(nga thjesht une)

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.