Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Duke u nisur nga nick-u si mund ti pershkruani forumistat ne karakter??
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

Citim:
Po citoj ato që tha juve
elsaaa - enigma : dy femra me te cilat do ishte kenaqesi te uleshe ne tavoline dhe te bisedoje.


awwwww thenkju

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 18:10
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

Juve_autoritetar capken

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 18:12
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
une po i pershkruaj mesa kam lexuar ne mesazhe se nicknames nuk tregon shume per karakterin e tyre...

Enigma_inteligjente....classy...shume playful (por ne forum me raste)...kam pershtypjen se je gallat jashte forumit... ...e embel..ironic...hmm ....shkurt mendezke e gjalle..

puntori_fut xixat neper tema...kush arrin me te kuptu lol

Lezhjani_82_lagje nvete

Lela_Dr_sweet po kam pershtypjen me i prek interesat me i ra ne qaf te djeg...so not so sweet as u appear

Kota_ 12 sahati , coje 12 pa 5 lol

arilabi_gjarper lol..merr ket foton te avatari im se te shkon me shume ty po deep down nuk je ashtu..

tashi u lola ....i pershkruj dite tjeter the rest

Hahahahaa sa kam qesh se i paske ra tamam pikes.

Elsaaa e bukur simpatike luftarake e paepur.

Arilabi-99

kota-i levizshem

Katilesha-poete

Sexi-e papritushme

lela-e gjithaneshme

Bucimakja-kok me veti

Heathcliff- poliedrik

dhoma-filozof

enigma-i pelqejne serenatat

Ylli pa han-ban per shoqnin

Njeni-fjal pak

Kontinenti- i pakorrigjushem

Atiola-enderrimtare

Buzeqeshja-shpirt njeriu

Enya-ban per hetuse

Demokrate-gac e mlume

Glaukus-i dashur me vajzat i mir me shoket.

vazhdon....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:07
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

hahahhahahahahahaha sa kam qesh...puntori luftarake une hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha
kusho kot nuk shkoj ne irak se jam dhe agresive..vras pres.... kshu per hobi...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:11
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha puntori


Demokrate-gac e mlume

vazhdon....





Tamam si do te pershkruaja une ty me paske pershkruar..

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:17
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha elsaaa
hahahhahahahahahaha sa kam qesh...puntori luftarake une hahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaha
kusho kot nuk shkoj ne irak se jam dhe agresive..vras pres.... kshu per hobi...

hahahah

vazhdojm:

IQVLORA- I djatht

Arturm-antiBerishian

Ypsilon-anon majtas per faj te djathtes

Juve-i majt

Ami- i djatht

Lezhjani- katharis mesazhet e djathta ma me qef se te majtat

tresh- i paanshem

Ana-e zhgenjyer

vazhdon...

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:20
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever




Tamam si do te pershkruaja une ty me paske pershkruar..

Rendesi ka kush e tha ma par Demo. thuji kushes se nuk mujta me tu pergjigj se jan myll shtigjet.

Dreqja shkodrane-dreqi vet

Elsaaa-e pangopshme dominuse

Ridii-frymezues

ishpeshtimi-do te ket punu tek hosteni me N.Nikollen

Belga- munohet me perqesh

Eric Darven-martin iden-aventurier modern

Ilirusa-natyra e qet e forumit.

vazhdon...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:40
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

puntori- pun-hor :p...femnsit ....spciaxhi ...miqsor,,,fjalembel kur don...

elsaaaaaa- gallat....don te duket e forte por nuk eshte (pershtypja jeme) ....eshte melankolike por e fsheh me humor.........ban mas miqesise.......

enigma- tip  i drejte.....me ngjan me nje zyrtare....miqesore....e qeshur.....inteligjente....femer me klas....

ilirusia- shpirti  i lire...artiste....poete....piktore....gjithcka qe cdokush do te donte te ishte.........

dreqja shkodrane- sexy....flirtuese.....melankolike (veshtrimi ne foto te jep kete pershtypje)....gengste....shume e ndikueshme(ndoshta e kam gabim)....

enya- nene shume e mire ......e adhuron pavaresine ...autoritare....e drejte.....do te duket e forte por eshte shume fragil.........investon shume ne dashuri edhe pse mund te jete zhgenjyer...........

buzeqeshja- Buzeqeshja e forumit....shume miqesore.....shume e sinqerte....beson shume tek njerezit dhe me  pas lendohet..........

Eria- melankolike....shume e dashuruar........ben shume per miqesine....ndihem mire qe kam komunikim me te.......

 

ps:Kaq per sonte..................

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 20:52
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
~Enigme~
Simplexity

Regjistruar: 08/10/2005
Vendbanimi: My soul
Mesazhe: 4073

Citim:
Po citoj ato që tha juve
elsaaa - enigma : dy femra me te cilat do ishte kenaqesi te uleshe ne tavoline dhe te bisedoje.

juve kush tjeter do ishte ne tavoline qe te di ku te ulem

Elsa & Kati interesante pershkrimet tuaja

Puntor ty nuk te harrova o jo por flete vete pseudonimi tend :p.

__________________
Fillimi i nje ngjarje, ku shpaloset ne kohe por lind jashte asaj, eshte njekohesisht perfundimi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 23:02
~Enigme~ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ~Enigme~ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ~Enigme~ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ~Enigme~'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ~Enigme~ Shto ~Enigme~ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ~Enigme~ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Glaukus
i heshtur ....

Regjistruar: 23/04/2006
Vendbanimi: buzė detit
Mesazhe: 6705

 

unë do isha tek banaku ........... duke pirë një Jack Daniells ....... i zhytur në .....

__________________
- Hene duam ne heshtje,ashtu siē jam mesuar edhe une te dashuroj,ne Heshtje..Dhe vendosem te jetojmė tė ndarė dhe tė dashurojmė nė heshtje!Kjo ishte menyra e vetme pėr tė qendruar sa me afer njėri-tjetrit ..ndonese jo me trup.. por me zemėr!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Maj 2007 23:10
Glaukus nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Glaukus Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Glaukus (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Glaukus Shto Glaukus nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Glaukus nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 23:07 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 23 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Duke u nisur nga nick-u si mund ti pershkruani forumistat ne karakter??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.