Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Votim proteste kundra masakrimit te shqiptareve nga policet greke.
Protestoj?
Po
Jo
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 14 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Votim proteste kundra masakrimit te shqiptareve nga policet greke.

Votim kundra masakrimit te dinjitetit te shqiptareve ne Greqi nga policia greke.

Pe te Firmosur peticionin bejeni ketu :

www.thepetitionsite.com/1/peshku-peticion

Modifikuar nga lezhjani-82 datė 22/06/2007 ora 16:59

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Qershor 2007 23:59
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Ky votim le te tregoje se nga cila ane eshte dinjiteti, nga greket apo nga shqiptaret.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 00:05
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
aint
bye

Regjistruar: 16/03/2007
Vendbanimi: Orders of magnitude
Mesazhe: 151

Po. Protestoj.
Por protesta e shqiptareve duhet cuar me tej. Cdo njeri te bojkotoje produktet greke dhe cdo gje greke me aq sa ka mundesi.
Sidomos, sikur shqiptaret qe jetojne ne Shqiperi te bojkotonin produktet greke (perfshi dhe Janin), kjo do te ishte protesta me e madhe.

__________________
ain't

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 04:19
aint nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė aint Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me aint (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: aint Shto aint nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto aint nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kontinenti
Blujtes

Regjistruar: 14/09/2004
Vendbanimi: mbi kete planet
Mesazhe: 4934

Bojkotimi i produkteve greke eshte nje ide e mrekullueshme aint.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 06:24
kontinenti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kontinenti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kontinenti (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kontinenti Shto kontinenti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kontinenti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10645

Protestoj dhe une,por sa degjohet zeri shqiptar.
Eshte turp qe shqiptaret te lejojne trajtime te tilla.
Duke njohur karakterin shqiptar,trajtime te tilla,mungesa e reagimit,kundershtimit e rendojne akoma me shume gjendjen e personave te perfshire ne ngjarje.
Eshte turp,por cte bejne ne!
Ne mund te bejme aq sa beme dhe heren e pare me kengen e ushtareve greke,qe askush se degjoi zerin tone.
Cmund te bejme ne,kaq dua te di une?
Kush na degjon?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 09:43
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Solidarizohem edhe une me JU..........!!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 09:58
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
frojdesha
githcka

Regjistruar: 09/01/2007
Vendbanimi: kudo
Mesazhe: 50

protestoj edhe une fuqishem kunder grekeve dhe cdo keqtrajtimi ndaj shqiptareve qe behet bga ana e tyre..................e deklaroj publikisht se jam anti-greke dhe urrej gjithe rracen e tyre,megjithese ne kete rast mendoj se shprehja ime me poshte nuk perkon shume me temen..........por gjithsesi ne kete rast ngre zerin

__________________
HESHTJA ESHTE REVOLTA ME E MADHE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 10:11
frojdesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė frojdesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me frojdesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: frojdesha Shto frojdesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto frojdesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha frojdesha
protestoj edhe une fuqishem kunder grekeve dhe cdo keqtrajtimi ndaj shqiptareve qe behet bga ana e tyre..................e deklaroj publikisht se jam anti-greke dhe urrej gjithe rracen e tyre,megjithese ne kete rast mendoj se shprehja ime me poshte nuk perkon shume me temen..........por gjithsesi ne kete rast ngre zerin



dhe une jam e mendimit me ty

poshte greqia

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 13:27
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
bleta punetore
sindikaliste

Regjistruar: 15/08/2006
Vendbanimi: kosherja n.176
Mesazhe: 2075

Une do i kerkoja shtetit tone te solidarizohej NJE HERE HAPTAZI me nenshtetasit e tij!
Do na bente te ndiheshim me pak jetime...

__________________
. . due gocce di chanel

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 18:23
bleta punetore nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė bleta punetore Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me bleta punetore (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: bleta punetore Shto bleta punetore nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto bleta punetore nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Mendimi im eshte se atje shqiptaret s'kane kerkuar dhe s'dine ti kerkojne te drejtat e tyre dhe kjo gje nuk eshte e tanishme por ka vite pra ne kemi duruar padrejtesine ne ate vend si psh kemi punuar pa letra me vite te tera dhe s'kemi ngritur kurre zerin lart ,tjetra kam jetuar ne greqi me vite te tera kurre s'kam ndjere dashuri per shtetin grek por do vecoja kokerra njerzish ,mendimi im do ishte te gjithe shqiptaret te bashkohen te dalin ne rruget e athines dhe te protestojne ,te protestojne duke u bere thirrje gazetarve me te njohur dhe ate qe te gjithe mendojne pa ze ato duhet te shprehin per te gjitha padrejtesite qe u jane bere ...Mendoj gjithashtu qe greqia fale shqiptarve u fut ne europe ,me punen qe ne beme ,(po kot nuk thone qe greku eshte dinak)po ato rruge dhe ato ndertesa per lojrat olimpike kush i beri? NE shqiptaret i ndertuam . U bej thirrje shqiptarve te bashkohen bashke dhe te protestojne mos te rrine me grupe te vogla qe mos u prishen interesat personale...Sepse kjo ndodh me ne shqiptaret ,s'duam ti prishim pune pronarit grek se i jemi mirnjohes qe na ka punesuar dhe harrojme qe greket ne nje vend tjeter te botes po tu kishte ndodhur e njejta gje do protestonin sepse do e dinin qe ne shtetet ku ata kane emigruar si australia ,gjermania dhe usa kane ligje ,dhe do kerkonin te drejtat e tyre,kurse me ne shqiptaret nuk ndodh e njejta gje pse pse???? Per ca nuk jemi te zotet? kush na pengon? cilat jane qellimet e shtetit grek? cfare frike kemi? pra jane shume pyetje pa pergjigje .......
Ju uroj te gjithve kurajo.ciao

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Qershor 2007 20:35
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Votim proteste kundra masakrimit te shqiptareve nga policet greke.

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.