Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare preferoni ose urreni ju...
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
kotka
.....

Regjistruar: 21/06/2007
Vendbanimi: .....
Mesazhe: 3612

Citim:
Po citoj ato që tha puntori
dakort moj dakort po une te vertetn thashe.


Se mos thashe gje edhe une, ti gjithmone te verteten thua, kush te ka thene se je genjeshtar.

__________________
Nuk mjafton te mendojme se duhet vepruar ndryshe...duhet te fillojme te mendojme ndryshe... dhe vetem atehere fillojme te veprojme ndryshe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Korrik 2007 23:13
kotka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kotka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kotka (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė kotka't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: kotka Shto kotka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kotka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Ne natyren tuaj?
Ne Fizikun tuaj?
Ne karakterin tuaj?

jam shume dembel te bej small talk  kur  fillojme te njohim njeri-tjetrin me ndoken. kam shume inat veten qe me skuqet ftyra shpejt, kur dy ose me shume njerz ngulin syte dhe fillojne te flasin me mua ose per mua, ska rendesi cfare!!

krahu i majt me del shpesh nga vendi, eshte dhimbje mendore me shume se fizike kur loz sportre. sa per ndonje deformim ne trup, nuk di se kam!!

ne karakterin?! shume here nen heshtje, urrej gjithe existencen time, toka nuk me mban, i lutem zotit te shkoj ne gjume dhe mos te zgjohem me.-------- nganjehre perseri nen heshtjen e vetmise shijoj nje kenaqesi shpirtrore te brendshme qe mbetet e pa pershkrueshme me fjale.e falenderoj zotin qe ma dha shancin ta shoh boten nga kjo dritarja ime e vogel ndoshta.

 

 

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2008 10:54
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
jam shume dembel te bej small talk  kur  fillojme te njohim njeri-tjetrin me ndoken. kam shume inat veten qe me skuqet ftyra shpejt, kur dy ose me shume njerz ngulin syte dhe fillojne te flasin me mua ose per mua, ska rendesi cfare!!

krahu i majt me del shpesh nga vendi, eshte dhimbje mendore me shume se fizike kur loz sportre. sa per ndonje deformim ne trup, nuk di se kam!!

ne karakterin?! shume here nen heshtje, urrej gjithe existencen time, toka nuk me mban, i lutem zotit te shkoj ne gjume dhe mos te zgjohem me.-------- nganjehre perseri nen heshtjen e vetmise shijoj nje kenaqesi shpirtrore te brendshme qe mbetet e pa pershkrueshme me fjale.e falenderoj zotin qe ma dha shancin ta shoh boten nga kjo dritarja ime e vogel ndoshta.

 

 

 



Sa rrjedhshem flasin njerezit kur pershkruajne veten, se kam marre vesh ndonjehere si e bejne

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2008 14:47
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kujta1
Matematikan

Regjistruar: 04/01/2008
Vendbanimi: kumanov
Mesazhe: 182

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani


Sa rrjedhshem flasin njerezit kur pershkruajne veten, se kam marre vesh ndonjehere si e bejne


preferoj gjithcka qe eshte e mir per njerzimin ndersa e urrej ate qe ben padrejtesi dhe qe eshte e demshme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2008 17:34
kujta1 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kujta1 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kujta1 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kujta1 Shto kujta1 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kujta1 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Smile

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani

Sa rrjedhshem flasin njerezit kur pershkruajne veten, se kam marre vesh ndonjehere si e bejne



Ne shume raste jane vetem gjurme...

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Prill 2008 17:37
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
totaly_spy
Anetar i ri

Regjistruar: 08/04/2008
Vendbanimi: Shqiperi
Mesazhe: 19

Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Ne natyren tuaj?
Ne Fizikun tuaj?
Ne karakterin tuaj?




Kam nje natyre te qete ......por kur shperthej behet menjehere nje furtune e madhe ahhaha....sepse jam impulsive ne ato momente.

Ne fizikun tim urrej gjatesine time ..dmth te isha pak me e gjate dhe vetullat ti kisha pak me te bukura e te larta.....e preferoj duart e kembet e mia....gishtat,thonjte i kam shume te bukur.,kam dore te holle dhe elegante,buzet etj :p

Ne karakter me pelqen qe jam tolerante e vendosur per gjerat qe bej dhe kokefrote me veten per ato qe dua,besimi qe kam tek tjetri pavrsisht.........nuk me pelqen qe ndonjehere behem polemike dhe analitike.

__________________
Ne jeten tende do jem nje pike qe te ka xhan.Ky xhan qe te ka kjo pike do te te duket e pavlefshme,por kujto se nga larg edhe nje yll duket i vogel.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2008 00:18
totaly_spy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė totaly_spy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me totaly_spy (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė totaly_spy't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: totaly_spy Shto totaly_spy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto totaly_spy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani


Sa rrjedhshem flasin njerezit kur pershkruajne veten, se kam marre vesh ndonjehere si e bejne :)

tani je trguar shume modeste:) = shtrige:)po nuk me zune mat se me shume kam shprehur urrejtje per veten dhe existencen time, sidomos ato fjalet e fundit qe duken si kompliment ndaj vetes, kutptimi eshte totalisht i kundert.. ndaj asaj qe kujton ti.

jane fjale qe vijne nga erresira dhe boshatisja me e thelle shpirtrore, kur nen heshtje e din se driten e ke pare vetem ne anen tjeter te tunelit, po kurr nuk e ke arritur, thjesht fillon e ben paqe me faktin qe ndoshta kurre nuk do arrish atje.

thjesht pershkrim i nje pesimisti, giving up on life and everything else, in peace. theoretically speaking:)

po ti !? meqe je kaq modeste ma merr mendja se ke dicka me interresante te na trgosh per veten?!:) beju guximtare, mbylli syte e hidhu, ashtu sic hidhem une,(ne humnere:) nese ke frike do vij une te mbaj doren, dhe hidhemi bashke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2008 02:56
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Citim:
Po citoj ato që tha kurti


po ti !? meqe je kaq modeste ma merr mendja se ke dicka me interresante te na trgosh per veten?! beju guximtare, mbylli syte e hidhu, ashtu sic hidhem une,(ne humnere nese ke frike do vij une te mbaj doren, dhe hidhemi bashke.



hahaha theksimi im ishte ne faktin jo se po lavderoje veten po sepse per te mire apo per keq kishe gjetur fjalet e duhura per te pershkruar personin tend


sa per modestine ... me shume do ta quaja pertese per te analizuar e pershkruar veten se sinqerisht kur i kaloj me shume se 3 fjali me duket sikur kam shkruar roman , pastaj dhe 1 gje te thjeshte fare ... fundja s'dua ta bej, nese duan e bejne te tjeret se ato do kene te bejne me mua

pershendetje

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Prill 2008 10:44
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani
[sa per modestine ... me shume do ta quaja pertese per te analizuar e pershkruar veten se sinqerisht kur i kaloj me shume se 3 fjali me duket sikur kam shkruar roman :D , pastaj dhe 1 gje te thjeshte fare ... fundja s'dua ta bej, nese duan e bejne te tjeret se ato do kene te bejne me mua :)

pershendetje

[/B] pikerisht  kto qe flet te bejn modeste dhe te kendshme, cik misterioze,me fines.

te gjithe ktu e pershkruajn veten mire, edhe ti. me muziken qe degjon. p.sh. fakti qe ty te pelqen radiodead band, me tregon dicka per ty, qe mua me pelqen shume. kshtu qe cdo here qe tulipani  poston nje video muzikore, e marr mundimin ta degjoj pak, thjesht kurjoziteti te njoh ndjenjat e castit qe ti perjeton me muziken ne momentin qe ti degjon. ndoshta jo 100% por imagjinata eshte me e rendesishme se njohuria,( Einstein:).

p.sh. ato fjalet e mija jan postuar ne oret e vona te nates, pa muzike pa asgje, ku qetesia arrit kulmin, ku e degjoj frymarrjen. vetmi, enxiety, qetesi, etj etj.

tani, mbasdite e bukur, dera e ballkonit eshte e hapur, nje ere/breez e lehte po i  shkund deget dhe gjethet e nje lisit te madh para ballkonit tim, cicellimat e zogjve krijojn nje tingull te bukur , qeni po perdredh bishtin lart e posht nga gezimi, jam i ulur ne divan duke pire nje caje kamamil, perball meje: lisi i madh, zogjt, qielli, nje horizont i bukur pranvere, dhe ne  lap-top-en time po shkruaj tek nje njeri qe?!!!!!!!....

kalofsh mire:)

 

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Prill 2008 00:31
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dhoma666
djale i mire,,,,,,

Regjistruar: 20/01/2007
Vendbanimi: duke shaluar,,,instiktet....
Mesazhe: 325

Re: Cfare preferoni ose urreni ju...

Citim:
Po citoj ato që tha agata
Ne natyren tuaj?
Ne Fizikun tuaj?
Ne karakterin tuaj?



ne natyren time,,,,,,jam shume i durueshem e

ne fizik......ndoshta te ecuren )(nese mund te llogaritet)

ne karakter......ndoshta kembenguljen

keto ndoshta nuk me pelqejne por jo qe i urrej (pervec te ecures qe e urrej),,,,,,,,

 

 

 

__________________
,,,,,,,,,ti je parajsa ime e humbur dhe une ."mekatar" ne kerkim te hynores...........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Maj 2008 21:21
dhoma666 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dhoma666 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dhoma666 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dhoma666 Shto dhoma666 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dhoma666 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:13 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cfare preferoni ose urreni ju...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.