Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete??? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Kobe4MVP
Sernior Network Analyst

Regjistruar: 01/04/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 175

amor mire e ke ti moter. E di car une spo e bej fare ashtu. Po marrim embrionet tim dhe kismet te nuses time(kur ta kem) dhe po e bejme femijen ne epruvete se edhe ajo behet. Amon ti ose po tallesh ose nuk e di une. Po shpresoj se po tallesh. Po te paguaj nje shume thote...pika.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 18:33
Kobe4MVP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kobe4MVP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kobe4MVP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kobe4MVP Shto Kobe4MVP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kobe4MVP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3137

endrrat e mia jane shume...

Te gjej lumturine qe po e kerkoj,te le gjurme te thella, te ndihmoj te pashpreset, te behem shkrimtare ,gazetare,te kem nje familje te lumtur, femije, dhe ne fund te vdes without regrets...

__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Gusht 2003 18:48
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Per Kobe

Jo Kobe nuk isha duke u tallur,para pak koheve ka qene dhe ne gjitha gazetat ketu.Kete e kam lexuar une,do kerkoj ne arkivat e ndonje gazete vendese ketu dhe nese e gjej do te bej nje perkthim te artikullit dhe emerin e spitalit dhe profesorit qe garanton ne 85%(afersisht kjo varet nga disa faktore) te rasteve seksin e femijes.

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2003 13:06
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kobe4MVP
Sernior Network Analyst

Regjistruar: 01/04/2003
Vendbanimi: Florida
Mesazhe: 175

amor

per te mos dale shume nga tema thejsht desha te thosha qe personalisht nuk e shikoj apak te arsyeshme nderhyrjen ne procesin lindo thjesht per faktin se do vajze apo djal. Personalisht them o zot ishalla te jen te shendetshem se per gje tjeter nuk jam duke e vrare shume trurin jo. Por ta kam llafin qe edhe ajo qe the ti eshte prap 85% dhe jo 100%. Pra perseri del tek fjala enderr. Zakonisht ato nuk realizohen por endrrat e mia nuk jane perralla me mbret dhe jane mese te realizueshme.

peace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2003 16:06
Kobe4MVP nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kobe4MVP Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kobe4MVP (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kobe4MVP Shto Kobe4MVP nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kobe4MVP nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kristal
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: MI
Mesazhe: 192

Enderra ime ne jete eshte te behem fotografe profesioniste (shpresoj ta realizoj ndonje dite).

__________________
No man or woman is worth your tears, and the one who is won't make you cry.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Gusht 2003 09:40
kristal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kristal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kristal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kristal Shto kristal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kristal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JamCelik
Aurvandil the Bold

Regjistruar: 05/08/2003
Vendbanimi: Jutland
Mesazhe: 179

Enderroj te kthehem dhe nje here 15 vjec

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Gusht 2003 12:04
JamCelik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JamCelik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JamCelik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JamCelik Shto JamCelik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JamCelik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

une skam ndonje enderr, tani per tani kam vetem synime qe edhe po nuk u realizuan sic dua une nuk eshte se e vras shume.
Te kem nje familje eshte endrra ime sic tha edhe kobe por kete smund ta quaj enderr, megjithese e deshiroj me shume se cdo gje tjeter, sepse e di qe nje dite do e realizoj

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 15:47
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Billie Jean
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 18/08/2003
Vendbanimi: france
Mesazhe: 55

Mendoj se nuk eshte aspak e lehte te gjesh njeriun e duhur me te cilin mund te ngresh familje. Prandaj Kobe, te uroj qe endra jote te behet realitet, sepse eshte me te vertete shume e bukur.

Sa per mua: kam pasur 2 endrra
-te vizitoj Parisin (enderr e realizuar)
-te kaloj jeten time ne sherbim te njeriut qe ka thene ate qe kam vene si citat per mesazhet e mia.

__________________
If you want to make the world a better place
Take a look at yourself and make a change MICHAEL JACKSON

Modifikuar nga Billie Jean datė 20/08/2003 ora 10:41

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Gusht 2003 17:26
Billie Jean nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Billie Jean Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Billie Jean (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Billie Jean Shto Billie Jean nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Billie Jean nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JamCelik
Aurvandil the Bold

Regjistruar: 05/08/2003
Vendbanimi: Jutland
Mesazhe: 179

billlie jean?????????

Billie Jean ti ke nevoj te dalesh jashte me shume dhe uroj qe endrra jote e dyte te mos jete te vehesh ne sherbim te Michael Jackson. ps: u got problems man
U people are so fake, all of you.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 12:02
JamCelik nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JamCelik Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JamCelik (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JamCelik Shto JamCelik nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JamCelik nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHkodra_Jone
Anetar i ri

Regjistruar: 07/08/2003
Vendbanimi: EUROPE
Mesazhe: 2

Thumbs up

Endrrat jane shume ........

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re anigif78.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 46 herė.

Shesoj qe te ralizohet deshia jote por endrra jan shume dhe vepra shume pak se cdo njerit do rrea lizohej endrra tij gjithashtu vendi yne do ishte me i zhilluar.
Teoria duhet te jete e lidhur me praktiken kjo eshte endrra ime............

__________________
Bashkimi ben fuqine..........
Paraja nuk ben njerine................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Gusht 2003 16:55
SHkodra_Jone nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHkodra_Jone Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHkodra_Jone (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SHkodra_Jone't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHkodra_Jone Shto SHkodra_Jone nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHkodra_Jone nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Cila ka qene endrra juaj ne jete???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.