Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > C'mendoni per Facebook?
Gjithsej 28 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Me erdhe ne shteg

Po cfare ndryshon midis "meje" e "teje" nqs ti ose 'ju' me shikoni?!



Jo, jo ke te drejte, asnje ndryshim nuk kemi.

Ti me pantallona une me pantallona. Ti ke breke po edhe une kam, pambuk dhe "firme".


Ore po balerina pse paska dyshime kshu per gjinine e saj?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2010 18:53
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Ti lezhjani pse nuk ve foton tende kek avatari si te facebook-u? Ne njesoj te kemi pare.

nuk e vej se me pelqen kjo qe kam e sme pelqen vetja

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2010 18:58
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82

nuk e vej se me pelqen kjo qe kam e sme pelqen vetja


Jo e ke gabim. Te kemi cun simpatik. Kush e di sa femra te kane bere add ke facebook tani qe je bere cik me bucko nga fytyra.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2010 19:19
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*

Jo e ke gabim. Te kemi cun simpatik. Kush e di sa femra te kane bere add ke facebook tani qe je bere cik me bucko nga fytyra.


Jo ato qe doja un :p

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2010 19:21
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Katilesha
.

Regjistruar: 01/09/2006
Vendbanimi: .
Mesazhe: 12531

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82
kati esht yll mo do ju bien dhembet !




Do te te vras Lezha..

Shikoje pak foton time te re te profilit:p E te te pushojne edhe zemra....hihihihihihih

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2010 19:41
Katilesha nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Katilesha Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Katilesha (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Katilesha Shto Katilesha nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Katilesha nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Paske pre floket mi.....shume kinge.
Me pelqen dhe bluzja bardhe e zi
very nice

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2010 01:16
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
...S'me pelqen te vendos foto ne fc...me duket sikur cdo vlersim qe behet, do behet rreth nje foto-je...nuk shikoj asgje konstructive...vetem si diçka per te mbajtur veten me gajret...ku ka me mire se anonimiteti...shtohet kureshtja gjithmon e me shume.

Me ka ndodhur qe shume 'admirusa' te mos thone asgje tjeter, vetem amon ke ndonje foto...



Po nqs e ke mbush facebook me "friends" qe nuk i njeh, normale qe nuk do te te pelqeje te vesh foto, eshte si koncepti ketu ne forum. Po une psh qe kam shoqeri e familje ne fb, per mua eshte mjeti me i mire per te mos harruar njeri-tjetrin dhe fotot patjeter ndihmojne shume. Pastaj, ca jan "admirusa" apo si qenka emri i fundit i tyre, mos i shto fare dhe ne kete menyre nuk e limiton as veten te vesh apo mos te vesh foto.

ps. turllo, hahah sa kam qesh. Po e vej nje foto pra.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2010 01:45
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ve ate si Ana Karenina
I love it

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2010 01:47
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina


Po nqs e ke mbush facebook me "friends" qe nuk i njeh, normale qe nuk do te te pelqeje te vesh foto, eshte si koncepti ketu ne forum. Po une psh qe kam shoqeri e familje ne fb, per mua eshte mjeti me i mire per te mos harruar njeri-tjetrin dhe fotot patjeter ndihmojne shume. Pastaj, ca jan "admirusa" apo si qenka emri i fundit i tyre, mos i shto fare dhe ne kete menyre nuk e limiton as veten te vesh apo mos te vesh foto.

ps. turllo, hahah sa kam qesh. Po e vej nje foto pra.



........ Plus qe eshte edhe opsioni kush mund te shohi fotot .......... .

p.s. hallall ............ jo si ca e ca .............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2010 02:02
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina


Po nqs e ke mbush facebook me "friends" qe nuk i njeh, normale qe nuk do te te pelqeje te vesh foto, eshte si koncepti ketu ne forum. Po une psh qe kam shoqeri e familje ne fb, per mua eshte mjeti me i mire per te mos harruar njeri-tjetrin dhe fotot patjeter ndihmojne shume. Pastaj, ca jan "admirusa" apo si qenka emri i fundit i tyre, mos i shto fare dhe ne kete menyre nuk e limiton as veten te vesh apo mos te vesh foto.




Pershendetje Balerina,

I bashkohem mendimit tend persa i perket faqes se facebook-ut. Por ka edhe rruge te tjera me te sigurta per te vene fotot e tua personale.Une perdor msn dhe kohet e fundit po me pelqen ideja e blog-ut qe e kam hapur para ca kohesh...Opsionet qe ka, jane bere ne ate menyre qe cdo gje merret vesh.Facebook-u shpesh me ka dhene idene sikur me 'kercenon' privacitetin. Nuk e perdor me.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2010 07:26
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:33 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > C'mendoni per Facebook?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.