Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


hahahahahahahahahhahahahahah sa kam qesh mashkull hesapi



Pra pamja te genjen, kshu?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:45
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha cedrus


Pra pamja te genjen, kshu?



gjithmon

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2010 19:46
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arbnori45
Anetar i ri

Regjistruar: 24/06/2010
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 3

Re: Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
Aparenca shpesh here na genjen e shpesh here na thote te verteten por shpesh here sjell edhe paragjykime te gabuara.

Nje shprehje amerikane thote Don't judge a book by its cover dmth Mos e gjykoni nje liber nga kopertina e tij

Ju ca mendimi keni?


Ore Leje Aparencen a na genjen a joo??? Po shikone veten tuaj me pare???!!! A thua ky fjalori i gjuhes shqipe qenka shkuar per rrush, apo ju ??? Mu desht ti lexoja gjitha komentet pa te kuptoja se cka eshte Aparenca, dhe nuk jam i sigurt ende a e kam kuptuar,, shpresoj te jete dyftyresi.. Ju te shqiperise a doni te na tregoni te talentuar apo cka tjeter qe perpiqeni te beheni anglez.. kush jeni ju ta ndrroni gjuhenn shqipe.. Rregullorja e forumit me duket se nuk e lejon kte...
Po nejse mos dalim jasht temes, per kte duhet te hapet ndonje teme perkatese..

__________________
Te pasurit do te duhej te hanin para, po te mos furnizoheshin nga te varferit me ushqim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 00:35
arbnori45 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arbnori45 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arbnori45 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė arbnori45't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: arbnori45 Shto arbnori45 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arbnori45 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Re: Re: Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Citim:
Po citoj ato që tha arbnori45

Ore Leje Aparencen a na genjen a joo??? Po shikone veten tuaj me pare???!!! A thua ky fjalori i gjuhes shqipe qenka shkuar per rrush, apo ju ??? Mu desht ti lexoja gjitha komentet pa te kuptoja se cka eshte Aparenca, dhe nuk jam i sigurt ende a e kam kuptuar,, shpresoj te jete dyftyresi.. Ju te shqiperise a doni te na tregoni te talentuar apo cka tjeter qe perpiqeni te beheni anglez.. kush jeni ju ta ndrroni gjuhenn shqipe.. Rregullorja e forumit me duket se nuk e lejon kte...
Po nejse mos dalim jasht temes, per kte duhet te hapet ndonje teme perkatese..



ku ku bre sa me nerva na paske ardh

meqe ra fjala sa per ta ditur zotrote fjala "aparence" egziston ne fjalorin e shqiptareve te Shqiperise.... juve shqiptareve te shkupit ju ka ngel me e shqyrtu te akademia e shkencave ... hajd mos u merzit e rendesishme eshte qe pasurove fjalorin

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 01:05
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arbnori45
Anetar i ri

Regjistruar: 24/06/2010
Vendbanimi: Tetove
Mesazhe: 3

Re: Re: Re: Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ku ku bre sa me nerva na paske ardh

meqe ra fjala sa per ta ditur zotrote fjala "aparence" egziston ne fjalorin e shqiptareve te Shqiperise.... juve shqiptareve te shkupit ju ka ngel me e shqyrtu te akademia e shkencave ... hajd mos u merzit e rendesishme eshte qe pasurove fjalorin


Po ket fjalorin qe kam une nuk e ka bere nena ime, e keni bere ju?
Po e shoh qe nga talenti i madh i juaj e nga njohuria e madhe po nxjerrni perdit fjalor te rinj. u bera pishman qe e pasurova fjalorin tim me kete fjale, sepse te ne nuk flasin anglisht e as nuk perpiqen te kopjojne apo behen anglez e amerikan,. po nese me duhet per ne gjuhe angleze nuk do e thoja dyftyresi por dicka qe ka te beje me informatiken..

__________________
Te pasurit do te duhej te hanin para, po te mos furnizoheshin nga te varferit me ushqim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2010 23:32
arbnori45 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arbnori45 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me arbnori45 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė arbnori45't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: arbnori45 Shto arbnori45 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arbnori45 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

para ca diteve takova nje tip ne nje lokal. prezantohet si CEO and Harvard graduate.... uuuuu if am supposed to me intimitated...nejse une u prezantova si CUNY graduate... gjate muhabeti i them qe jam Albanian dhe me pyt nese albania eshte afer rusise.. i rrofte harvard ati..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Shtator 2010 04:32
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 11:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Aparenca - na genjen apo na thote te verteten !

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.