Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Bota e librit > Rudina Xhunga
Gjithsej 30 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
e kam lexuar librin.... e cuditshme se cfare arrin te bej femra

kush e di si do kisha vepruar po te isha ne vend te gruas se atij.




te isha gruaja e atij ASGJE sdo beja ...do i merrja plackat do ja paketoja me kujdes ne nje nga valixhet qe eprdornim per udhetimet tona romatike....do nderroja braven e shtepise ...do ikja tek kjo vajza (spo i ve epitete se mos i djeg ndonjeres) do e ftoja per nje dreke si nje shoqe dhe do e falenderoja nga zemra qe me hoqi Qafe nje HALE si ky ...do jetoja e lumtur si neper perralla

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:09
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

pse ti thua qe tja beja kaq te kollajshme jooooo mi ... perkundrazi do isha intrige e gjalle ... libri qe do botoja do behej thriller dhe best seller dhe Faja do e lexonte i pari do i beja e 1 dedikim te faqja e pare

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:11
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

kjo goca me te vertet me pelqen, me duket shume terheqse dhe nuk ja dija as emrin, e kam pare disa here duke drejtuar emisione dhe me ka pelqyer shume.

persa i perket me kaq sa lexova: taman tipike e shume femrave shqiptare qe kane qejf stalkers, njerz creepy qe i shkojn mbrapa si spiuna nje femre kudo, dhe kjo i ben te ndjehen te vecanta gjoja asgje ineterresante pervec soap-opera meshkujsh qe s'pertojn

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:11
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
pse ti thua qe tja beja kaq te kollajshme jooooo mi ... perkundrazi do isha intrige e gjalle ... libri qe do botoja do behej thriller dhe best seller dhe Faja do e lexonte i pari do i beja e 1 dedikim te faqja e pare


po sja vlen barra qirane moj shpirt se kur nje cope mashkull si ky ketu lart te tradheton me nje cope femer ..si kjo ketu poshte ..do te thote qe sja vlen jam per lirine te bejne cte duan sme intereson me .. nje femer qe shkon me burre te martuar(kur e di ) hiqi vizen mos e fut ne rrangun e femrave ...dhe ate mos e fut ke burrat ..pse car u bo kshu deti kos trio ai ...ajo ...ajo ..ai ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:16
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

po kurti, eshte goxha simpatike

p.s. shejtone, gjei nje foto dhe postoje ketu te kesaj rudines

p.s.s. ingmetalboy, a ma kuron pak ket temen...? dmth me largo fajen nga ketu

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:17
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Ja nje foto nga FB i saj

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:19
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ingmetalboy ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   ingmetalboy
without a trace

Regjistruar: 06/12/2004
Vendbanimi: wherever I may room
Mesazhe: 1008

Citim:
Po citoj ato që tha erious
.

po kurti, eshte goxha simpatike

p.s. shejtone, gjei nje foto dhe postoje ketu te kesaj rudines

p.s.s. ingmetalboy, a ma kuron pak ket temen...? dmth me largo fajen nga ketu



Nuk nderhyj une ne punet e tua personale. Per sa i perket komenteve pa lidhje i fshij une pa merak.

__________________
"Just because some of us can read and write and do little math, that doesn't mean we deserve to conquer the Universe."- K. Vonnegut

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:25
ingmetalboy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ingmetalboy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ingmetalboy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ingmetalboy Shto ingmetalboy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ingmetalboy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

disa fmera nuk jane te bukura si modele, por jane aq terheqse saqe behet e pamundur to ignore their presence.
ne ket kategori e fus ket gocen, my favorite type of girls

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Dhjetor 2009 21:27
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

30.09

I panjohuri - Të lashe vetëm disa ditë për t'u menduar. He, si thua, je e lirë dhe do të jesh e sinqertë?

Unë - E lirë jam. E sinqertë, nuk di si ma kërkon kur vete nuk je i tillë. Ti je real, por jo për mua. Njoh vetëm një nr. celulari tëndin, qe e hap dhe e mbyll kur do. Me tako, po ta kerkoj sersisht, Ky është kushti im per te vazhduar.

-Jo, ti nuk mundesh te vesh kushte. Unë e hapa këtë loje, qe do të vazhdoje me kushtet e mia.

-Pra, është loje?

-Jo nuk është loje. Nuk kam kohe te luaj. Por dua te te njoh dhe te me njohësh, ndryshe nga c'do mundeshim po të ishim përballë. I ke marrë parasysh ato takimet standarde: 'Si je? C'thotë puna? Unë te dua, po ti? "nuk ka për te funksionuar nëse takohemi.

-Pse, ti me do mua?

-Besoj se sms-te janë domethenese.

-Mos më fut friken. Sot isha tek Akademia dhe te kerkoja gjithandej. Dhe nuk dija ke kerkoja.

-Mos ji kaq e pasigurt. Beso tek unë. Kridhu ne loje, e gjitha.

-Ndaj ndiej inat me veten. Se di pse te besoj. Me vjen turp qe nuk detyroj dot veten ta nderpres komunikimin.

-Dhe nuk ke pse ta besh. unë dua të flasim për te gjithë jetën. Por tani për tani ende larg, pasi janë te tjerë shumë afër...

-Çfarë thua? Për ke te tjerë flet ?

i panjohuri Heshtje...

-Pergjigju, pra! Ku do shkojme me sms?

Heshtje...

-Nuk mendon se nuk do të shkojmë asgjekundi. ti me frikeson me mendjemadhesine tënde. Dhe me ndjell. Kjo u kuptua tani. Pse nuk takohemi?

Heshtje...

-Pergjigju, dreqi te haje! Me tako. Pergjigju, nuk mund te ikesh si frikacak!

Heshtje...

-Bej si të duash: ose rri, ose ik. S'dua te bëj qaramanen dhe budallaqen!

Heshtje...

-E di çfarë ? Tani po bindem se po tallesh, vetëm je tallur qe nga fillimi. Kenaqu, te eci! Shijoje!

i panjohuri -Qetesohu! Nuk jam tallur asnjë çast, as do të doja te talleshe si ti. Rri me veten tani ktheju edhe një here sms-ve qe me ke shkruar. Do ta kuptosh sa nervoze ishe. Nuk kemi ku shkojme, nëse ti vazhdon me nervozizem.

Une - Ah, ia arrite te me tundosh dhe tani me thua te rri me veten!

-Merre shtruar, mos u nxeh. Natën!

-Kuptoj! Tani do të mbylesh celin, duke me uruar naten, kur ora është vetëm 20:00 dhe do ta mbyllesh mbremjen duke pire kafe me mikeshen tënde. Ju parafytyroj duke qeshur me budalliqet qe shkruan sms!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2009 08:09
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

01.10

i Panjohuri - Permende mikeshen time mbrem ? Aludon se e njeh. Do te ishte çudi, kur ankohesh se nuk me njeh as mua.

Une - Nuk te njoh, por dua. Atë nuk e njoh dhe as dua.

-Pse ma permende, nuk kapa nentekstin ?

-Sa u shqetesove! Qenka e rëndësishme për ty! Po nga unë c'kërkon, atëherë?

-Së pari, partneri nuk ngacmohet.. së dyti, nuk te kerkoj për castin-këtë e kam zgjidhur. Të gjithë e kanë te lehtë këtë.Mbetet perspektiva, tjetër gjë kjo.

-Se mos keqkuptohemi si ngahere. Nuk jam xheloze, s'ka si te jem për ty. Dhe gezohem qe e ke zgjedhur castin, por shumë çaste bashke bëjnë perspektiven dhe jo sms nervoze. Kupton ?

-Kuptoj. Kuptoj qe edhe ti e ke zgjedhur castin, ndoshta edhe perspektiven. Këtu ndryshojmë ne te dy: ti shumë kureshtare, unë pretendues.

-Ti nuk mund të dish asgjë për castin dhe perspektiven time. Më fal, por flet kot. Dhe as unë nuk mund te tregoj, se nuk te njoh. Ndaj s'mund te t'i besoj sekretet e mia: ne dua kend, ne bëj dashuri, si qaj, si vuaj, si lodhem, si vetsugjestionohem, ne jam vetëm a vet e tretë. Si te t'i them ty.. o pretendues, a s'di çfarë emri te te ve ?!

-Mendo si të duash për mua dhe qëllimet e mia. Here te dukem talles, here i frikshem, here mendjemadh, here detektiv. Për ty flas edhe kot, madje edhe provokoj, ngaqë s'di asgjë. Meqë ti do, unë po zhdukem nga celulari yt. Mbetem dashamires.

-Si te ta them fare shqip o dashamires ? unë nuk dua qe ti te zhdukesh, dua qe ti te shfaqesh. Por ti je si unë, qe kur kam frikë te kaloj bulevardin nga trafiku, marr taksi.

-Pse mendon se te takoj perben rrezik për mua ? Nuk ka kuptim ta bëj këtë pa pasur një shprese. Asgje me shumë, fare thjeshtë.

-Të kujtohet qysh shkruhemi ? Qe me 15:30 nuk më ka ndodhur me pare. Me beso mua tani, te besoj unë me vonë. Me tako.

-Problemi është se tani nuk mund te besoj dot. Kam arsye te jem i sigurt se nuk je e gatshme për lidhjen tonë.

-Arsye ? Po kjo qe po bëjmë, a ka arsye ? Ti nuk je bindur ende te me takosh ? Çfarë pret ? Sa për te dhënë një dorë, unë dhe celulari im jemi shumë te afert qysh se ke ardhur ti. Njerezve afër meje u vjen keq kur me shohin duke shkruar e pritur sms, por unë ndihem mirë. S'e mohoj. Po ti si ndihesh ?

-Shumë mirë dhe shumë keq. E mbyllim për sot, se lame nam.

-Dakord, kalofsh mirë, naten!

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Dhjetor 2009 17:37
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:23 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 30 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Letėrsia > Bota e librit > Rudina Xhunga

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.