Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Besoni ne dashuri te perjetshme
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

dylan per piken e pare, j'ai bien compris,qu'est-ce que...je voulais.
donc tu habites la bas...3 bien ma belle

Piken e dyte kushdo e shpreh si e ndjen, ti pate menyren tende.
Ishe absolutisht e qarte.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2011 14:48
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

Citim:
Po citoj ato që tha fleurs de l'orne
dylan per piken e pare, j'ai bien compris,qu'est-ce que...je voulais.
donc tu habites la bas...3 bien ma belle

Piken e dyte kushdo e shpreh si e ndjen, ti pate menyren tende.
Ishe absolutisht e qarte.



ok me behetq efi qe dikush me ka kuptu ca mendoj te pakten

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2011 23:21
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
te komentoj dhe nje her per piken nje

une besoj qe ka dahsuri te perjetshme ,besoj qe ka njerez qe sarrijne te dashurojne dy her me te njejten force,besoj qe ka njerez qe jan te dahsuruar ne nje njeri perjetsisht .Dhe pse jeta mund ti coje te mos perfundojne apo mos te jetojne me at njeri gjate gjithe jetes per arsye te ndryshme se sdon fati apo accident apo rrezik apo ku di une ,po qe e jetojne gjithe jeten e tyre duke menduar dhe dashuruar po at person .Dhe pse mund takojne gjate jetes dashuri tjera mund te jetojne apo kalojne po e mbajne nje dashuri si te vecante te paharueshme ,tjeter se ndoshta smund te jet e njejte kur se jeton me personin po mbrenda shpirtit te njeriut ajo dashuri jeton gjithmone

kshue mendoj une personalisht
sdi u shpreha qarte apo jo
po besoj qe ka dahsuri te perjetshme


Dashuria e pakonsumuar mund te kthehet ne fiksim te perjetshem. Nese do u jepej mundesi ta jetonin ate dashuri te enderruar mundesia e zhgenjimit do ishte me e madhe mendoj une.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Maj 2011 23:46
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Endri
Moderator

Regjistruar: 02/01/2003
Vendbanimi: Today
Mesazhe: 1498

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
une besoj qe ka dahsuri te perjetshme ,besoj qe ka njerez qe sarrijne te dashurojne dy her me te njejten force,besoj qe ka njerez qe jan te dahsuruar ne nje njeri perjetsisht .Dhe pse jeta mund ti coje te mos perfundojne apo mos te jetojne me at njeri gjate gjithe jetes per arsye te ndryshme se sdon fati apo accident apo rrezik apo ku di une ,po qe e jetojne gjithe jeten e tyre duke menduar dhe dashuruar po at person .Dhe pse mund takojne gjate jetes dashuri tjera mund te jetojne apo kalojne po e mbajne nje dashuri si te vecante te paharueshme ,tjeter se ndoshta smund te jet e njejte kur se jeton me personin po mbrenda shpirtit te njeriut ajo dashuri jeton gjithmone



Dylan, perderisa ato nuk jane se bashku. Do te thote qe nuk deshiron te dashurosh me te njejtin person. Neqoftese une nuk jam me nje vajze. Une e fshij nga memoria. Sepse aty do te thote qe dahsuria u humb. Dhe une shikoj te ardhmen time.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 27 Maj 2011 15:34
Endri nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Endri Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Endri (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Endri Shto Endri nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Endri nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lule
at this moment in time...

Regjistruar: 27/10/2010
Vendbanimi: Dans tes rźves..
Mesazhe: 8269

Dashuri e perjetshme per mua quhet vetem ajo prinderore.

Tjeter s'njof.

__________________
"Tmerrohem kur e mendoj boten pa mua!!"--Jean-Paul Sartre

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2011 20:22
lule nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lule Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lule (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lule Shto lule nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lule nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

temen e kam te ngaterruar ne ket rast smund jap pergjigje hhahah

dhe spe mendoj gjithe at qe dashuria e perjetshme existon
besoj qe nje nejri qe e ke dashur ehste e veshtir ta harrosh nje dit
sikur kam then me siper njeriu ecen jeta ecen gjerat ndryshojn po personi jeton diku mbrenda teje smund ta harrosh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Korrik 2011 20:27
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Dashuria nuk ka fe...



__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Gusht 2011 19:16
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Besoni ne dashuri te perjetshme

...Vetem ai/ajo qe beson ne nje jete mbas nje jete (mbas vdekjes), beson dhe kesoj gjerash.


Mendoj; Nuk ka dashuri (cfare eshte kjo njehere!? ) te perjetshme por, Respekt - Reciprok te perjetshem.

Vetem ai, eshte baza e nje lidhje-jetegjatesie te qendrueshme.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 08:02
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

no koment disa thon qe dashuria per ca persona te vecante smbaron kurr ndersa une them ,cdo gje mbaron ne dit mund te ngelet ndonje kujtim i bukur qe te kujtohet her pas here nje lloj ndjenje e ndoshta ajo esht si tip dashurie
have no idea po mendimi im besoj cdo gje ka nje mbarim

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 13:27
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Une mendoj qe ka dashuri te perjetshme vetem se ndryshon forme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Maj 2012 15:31
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Dashuria > Besoni ne dashuri te perjetshme

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.