Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Llamba e Aladinit!Cfare po prisni shprehini 3 deshirat tuaja! Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 5.00.
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Llamba e Aladinit!Cfare po prisni shprehini 3 deshirat tuaja!

Eshte nje dite e bukur Shtatori.Po ecni buze detit duke menduar dhe duke shijuar njekohesisht perendimin e diellit.Papritmas ulni syte posht dhe dicka vezulluese ju verbon syte.Mendoni :Nuk mund te jet rezatim i diellit,ai po perendon!Si shume kurioz qe jemi ne shqiptaret dhe me deshiren e zjarrte te gjejme dicka te cmuar e kapim ne dore.Eshte thjesht nje llambe por..........magjike.Llamba e Aladinit!Oh sa keni deshiruar ta gjenit nje te tille,madje i jeni lutur dhe Zotit.Tani eshte e juaja shprehini pa frike ketu 3 deshirat tuaja dhe.......ku i dihet!
Gjithsesi ju uroj fat dhe po ju degjoj.GO!

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 17:31
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

Arrow

Fatkeqesisht ne realitet gjera te tilla nuk ndodhin.
Nese mua me jepej mundesia te shprehja tre deshira dhe te me plotesoheshin..do te doja 1-te isha ne qytetin tim te dashur pra ne Durres,2-te kisha nje pune te mire dhe 3-te jetoja prane njerezeve qe dua.

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 17:48
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
jam_ai_qe_jam
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: Ne mes te botes...
Mesazhe: 230

tashti sipas rregullores,ju e nderuar duhej ti shprehnit deshirat e para,qe te na japesh kurajo edhe ne...
megjithate ligji ne dore te Malici...

une nuk kam asnje deshire!


me respekt

__________________
Eshte e lehte te gjesh nje te dashur dhe te ruash nje mik!,por eshte e veshtire te gjesh nje mik dhe te ruash nje te dashur!...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 17:51
jam_ai_qe_jam nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė jam_ai_qe_jam Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me jam_ai_qe_jam (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: jam_ai_qe_jam Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto jam_ai_qe_jam nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Bledumi
----------

Regjistruar: 06/09/2003
Vendbanimi: Tr
Mesazhe: 2110

teme shume e lezetshe HALLALL.....

Ok po shpreh deshirat e mia :
---1) e para per veten,,,Te behem dikushi ne jete...
---2)Shume shume dashuri dhe paqe ne bote...
---3)per familjen,,te kete shendet,dashuri,e para...

Besoj se kaq do te me mjaftonin...Por ka aq shume sa nuk permblidhen dote ne tre deshira.........Gjithesesi po me doli ndonje rruges do ta dergoj.(ahahahahaha)

__________________
Leku shkon e vjen, shoqerine nuk ke ku e gjen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 17:53
Bledumi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Bledumi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Bledumi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Bledumi Shto Bledumi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Bledumi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
qershor13
Vagabonding

Regjistruar: 05/02/2003
Vendbanimi: Rio
Mesazhe: 2547

aaa mme fal se harrova urime per temen.....

__________________
Lo scopo della nostra vita č di servire la Forza che ci ha creati,e dalla cui misericordia o approvazione dipende il nostro stesso respiro,servendo con lealtą le Sue creature.Questo significa amore,che dovrebbe sostituire l'odio che si vede ovunque.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 17:56
qershor13 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė qershor13 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me qershor13 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: qershor13 Shto qershor13 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto qershor13 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Jam ai qe jam
Nuk i shpreha deshirat e mia se jane aq shume sa ky Zoti Aladini do lodhej vetem duke i degjuar dhe jo me pastaj te mi plotesoj.Pastaj keshtu ju bej nje nder edhe juve..........
Por do mendohem dhe do mundohem ti reduktoj ne 3.Ta premtoj.
Me respekt ADELAIDA

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 18:21
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ADELAIDA
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 24/08/2003
Vendbanimi: Tirane
Mesazhe: 694

Qershor 13
E di qe gjera te tilla nuk ndodhin por kush nuk ka deshire te enderroj pak? Kjo eshte gjeja me e mire qe na fal kjo bote virtuale ......Prandaj o njerez Enderroni dhe shprehini deshirat dhe endrrat tuaja .........


PS:Flm per urimin dhe mqs jemi ne teme urimesh une te uroj dhe ty qe te 3 keto deshira te te plotesohen pasi nuk jane te parealizueshme.Mjafton ta deshirosh......
Bye Bye

__________________
Armiku me i rrezikshem qe do takosh do te jet gjithmone vetvetja...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 18:27
ADELAIDA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ADELAIDA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ADELAIDA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ADELAIDA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ADELAIDA Shto ADELAIDA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ADELAIDA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
déją-vu
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/02/2003
Vendbanimi: Tortoreto Lido
Mesazhe: 940

Tani tre deshirat e mia :)

1#Te gjithe sa hapim syte te mengjes te kerkojme te justifikojme ekzistencen tone!
2#Te lajme fytyren sa hapim syte me sapun qe ka perqindje te larte ph kunderr utopise
3#Para se te ecim anes detit te hapim syte mire......zakonisht ka te paedukuar qe hedhin shishe qelqi duke vene ne rrezik njerezit qe shetisin aty.
Ciao

__________________
Voglio, avrņ — se non qui, in altro luogo che ancora non so. Niente ho perduto. Tutto sarņ. (Fernando Pessoa)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 18:36
déją-vu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė déją-vu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me déją-vu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: déją-vu Shto déją-vu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto déją-vu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

3 deshirat e mia

1. te jem shume i pasur
2. te kem te gjitha femrat qe dua une
3. Shqiperia te fitoje boterorin

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Shtator 2003 09:56
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%Korcar
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Dallas
Mesazhe: 71

o o here go mine

to be with the girl that i love right now
shqiperia te behet # 1
te arij #100. having sex with girls. iam at 56 right now.

by the end of the year

__________________
Me mire i varfer ne vendin tend se sa i pasur ne vend te huaj.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 07:56
100%Korcar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%Korcar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%Korcar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%Korcar Shto 100%Korcar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%Korcar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 17:46 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt dhe ėndrrat e tyre........ > Llamba e Aladinit!Cfare po prisni shprehini 3 deshirat tuaja!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.