Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku... Vlerėsimi i Temės: 46 votime, mesatarja 3.91.
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

Bravo Koa ,,, g_unit do kishe bere mire mos ta kishe dhene mendimin tend per Koten

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shkurt 2004 18:21
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

guys guys chill!!!!!!!!!
G honey
mos u ngatarro me te tjeret se ta mbllodhi kota me duket me lart
kota e more vesh tani ti
si ishte puna
na le edhe ti cik rehat
the_master I agree with u me mir mos ta kishte then shejtoni
g don't worry baby
whats that thing u said give me a chance!!!!!!
hey talk prv.about this things ok hon
muah love ya!!!
edhe hajdeni prap te tema se e kishim fjalen per barsaleta

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 21:12
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_mIzZzA_
Lala

Regjistruar: 03/01/2004
Vendbanimi: nuk jam e para por jam numbri NJI
Mesazhe: 1312

like it!!

Nje matrapaz kishte varur prapa ne mur, karshi peshores, nje pasqyre te madhe. Nje shok i tij e pyeti:
- Habitem me ty; pse e ke varur ate pasqyre te madhe prapa?
- Nuk e kupton? Qe kur te vijne njerezit te blejne, te shifen ne pasqyre, ndersa une peshoj.

__________________
I love you so much baby That it tears me up inside
Don't let our love fade away No matter what people say I need you more and more each day
*If i cant have U then I dont want it....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 21:15
_mIzZzA_ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _mIzZzA_ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _mIzZzA_ (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė _mIzZzA_'t! Kėrko mesazhe tė tjera nga: _mIzZzA_ Shto _mIzZzA_ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _mIzZzA_ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

Birra

Po e shkruaj dhe une nje qe mu kujtua tani per momentin


Nje burre takon nje dite Zotin ne rruge ,ca deshire ke se jam ne qejf do te ta plotesoj i thote Zoti.
Mendohet ky dhe i thote une dua qe sa here te urinoj te behet birre. Qesh Zoti mire i thote
Shkon ne shtepi i gezuar ky burri grua sill 2 gota shpejt .I sjell kjo e shkreta he i thote pse i do ?Edhe ky urinon dhe vertet behet birre .Uaaa ca qejfi thote kjo , e keshtu rrodhen disa dite te gezuara ne familjen e tyre.
Nje dite vjen ky ne shtepi grua sot vetem nje gote.E cuditur thote kjo po pse vetem nje? Po pi dhe ti nje here nga shishja te marrte dreqi)))

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 22:17
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

dhe nje tjeter

Ishin 10 zezake dhe gjejne llamben e Aladinit.U thote xhindi ca deshire keni secili?I pari thote une nje deshire te madhe kam me bej te bardhe.Keshtu dhe i dyti ,i treti... I fundit po rrinte ne nje cep dhe po qeshte me te madhe
Po ti ca deshire ke i thote xhindi?
Beji te nente zezake prape.

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 22:21
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

hahahahaha sa e madhe ajo me bidonin , e madhe fare lulka

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 22:53
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

E di ca ka qene me e bukur ? Kur e tregoi nje shok ishim ne nje pub me shoqerine, ca fytyre kane bere ata qe kishin marre birra me shisheU ngeci te shkretve

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 23:11
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ThE_MaStEr
AlOnE

Regjistruar: 18/12/2003
Vendbanimi: MaD CiTy
Mesazhe: 403

NUk e di po kur pi dicka edhe me thone ndonje gje shume per te qeshur une per vveten time se mbaj dot dhe e shperthej ate qe po pij

__________________
For what i say my love may become true,
In your eyez, i see the hope, I love U

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 23:17
ThE_MaStEr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ThE_MaStEr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ThE_MaStEr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ThE_MaStEr Shto ThE_MaStEr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ThE_MaStEr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lulka
hic...

Regjistruar: 18/01/2004
Vendbanimi: diku...
Mesazhe: 90

Kjo eshte pak si banale megjithse une po e them pa fjale pe perdheri kush ka turp ti mbylli syte


Nje dite takohen gjoksi i nje femre me organin seksual te mashkullit dhe po benin muabet.
Thote gjoksi :bobobo mor ti se ke idene se sa po vuaj .
Pse ca te ka gjet -thote ai
Po lere nuk e duroj dot me kete jete, qe ne mengjes me veshin me ca rroba te ngushta qe ma marrin frymen pastaj gjate dites degjoj qe duan te me bejne me te madh po me e keqja eshte naten ,me vine ca duar dhe me shtrydhin me bezdisin me marrin frymen
Uaaa keq e paske po une jam akoma me keq me ka ardhur atje ku stregohet me
Pse i thote ty ca te bejne?
Mua thote ky qe ne mengjes me bejne fiskulture here lart here posht ,pastaj gjithe diten me veshin dhe mua ne rroba te ngushta qe me marrin frymen po me e keqja eshte naten eshte tmerr.
Me hipin ne nje ashensor e lart e poshte lart e poshte deri sa vjell.

__________________
Buzeqesh gjithmone ,edhe pse buqeshja jote eshte e trishtuar
sespe me e trishtuar se nje buzeqeshje e trishtuar eshte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shkurt 2004 23:32
lulka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lulka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lulka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lulka Shto lulka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lulka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rocker_italia
Anetar i ri

Regjistruar: 14/09/2003
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 9

Dy polic !

Ok, mqs te gjithe po tregojne barzalleta, edhe une po jap kontributin tim.

Ishin dy polic.Njeri prej tyre gjeti ne rruge nje pasqyre makine , dhe filloj ta shikonte.Ai i thote shokut : Ore e di ti qe une kete me duket se e njoh!!, i thote tjetri : Pa ma jep ta shikoj edhe une, dhe duke qeshur i pergjigjet:
Po me siguri qe e njeh mor Budall, Ky jam une !!

__________________
La vita e breve.....CERCA DI GODERLA!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 04 Shkurt 2004 00:06
rocker_italia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rocker_italia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rocker_italia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rocker_italia Shto rocker_italia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rocker_italia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:17 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 126 faqe: « E parė ... « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė qeshim pak... > te qeshim se bashku...

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.