Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Universiteti i Elbasanit > Pedagoge ne Elbasan
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
violagj
Anetar i ri

Regjistruar: 12/09/2008
Vendbanimi: rome
Mesazhe: 21

Pedagoge ne Elbasan

Une kam mbaruar ne Rome per gjuhe letersi angleze dhe editori e gazetari ne La Sapienza, Rome dhe nje master. meqenese jam nga Elbasani dhe e di se ne UT do te jete e pamundur te fitoj konkursin si pedagoge (e dini si jane ne Shqiperi) doja te konkuroja ne Universitetin e Elbasaniyt per pedagoge e gjuhes angleze dhe Gazetarise, por ende s'kam marre lajm se kur do te filloje dorezimi i dokumentave. shkolla fillon ne i tetor.
Dini gje rreth ketij argumenti?

__________________
I besoj mencurise tende kur vjen nga zemra, i besoj miresise tende kur vjen nga arsyeja (Schnitzler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Shtator 2008 14:41
violagj nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė violagj Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me violagj (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė violagj't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: violagj Shto violagj nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto violagj nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
profesor59
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2009
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 57

Re: Pedagoge ne Elbasan

Citim:
Po citoj ato që tha violagj
Une kam mbaruar ne Rome per gjuhe letersi angleze dhe editori e gazetari ne La Sapienza, Rome dhe nje master. meqenese jam nga Elbasani dhe e di se ne UT do te jete e pamundur te fitoj konkursin si pedagoge (e dini si jane ne Shqiperi) doja te konkuroja ne Universitetin e Elbasaniyt per pedagoge e gjuhes angleze dhe Gazetarise, por ende s'kam marre lajm se kur do te filloje dorezimi i dokumentave. shkolla fillon ne i tetor.
Dini gje rreth ketij argumenti?

kamë dëshirë të di se atë pranuan se po s'qe elbasanase , është ca e vështirë , se kam qenë 4 vjet aty

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2009 19:48
profesor59 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė profesor59 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me profesor59 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: profesor59 Shto profesor59 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto profesor59 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Re: Pedagoge ne Elbasan

Citim:
Po citoj ato që tha violagj
Une kam mbaruar ne Rome per gjuhe letersi angleze dhe editori e gazetari ne La Sapienza, Rome dhe nje master. meqenese jam nga Elbasani dhe e di se ne UT do te jete e pamundur te fitoj konkursin si pedagoge (e dini si jane ne Shqiperi) doja te konkuroja ne Universitetin e Elbasaniyt per pedagoge e gjuhes angleze dhe Gazetarise, por ende s'kam marre lajm se kur do te filloje dorezimi i dokumentave. shkolla fillon ne i tetor.
Dini gje rreth ketij argumenti?



Dhe do shkosh te punosh ne Elbasan???????????????????????????? Mahhhhh ................ .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2009 20:23
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

E paskam pare me vonese kete teme, por do  kisha pyetur nje shoqen time qe punon atje si assistent pedagoge atje. Nese je akoma e interesuar mund ta pyes.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2009 20:42
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Fajtori
Apo jo?

Regjistruar: 11/06/2002
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 10706

Mesa me thane Universiteti i Elbasanit u perfshi ne nje skandal diplomash fallco. Madje nje pedagoge qe jepte mesim aty kishte diplomen fallco sikur e kishte marre po ne ate universitet.

Keshtu qe... pak veshtire te konkurrohet klani lokal me kete llogjike.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Tetor 2009 21:36
Fajtori nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Fajtori Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Fajtori (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Fajtori't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Fajtori Shto Fajtori nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Fajtori nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
profesor59
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2009
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 57

mos e kemi që të dy të njejtin përson asistente në uni- të Elbasanit (shoqe , apo mike)?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 16:40
profesor59 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė profesor59 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me profesor59 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: profesor59 Shto profesor59 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto profesor59 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
profesor59
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2009
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 57

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
E paskam pare me vonese kete teme, por do  kisha pyetur nje shoqen time qe punon atje si assistent pedagoge atje. Nese je akoma e interesuar mund ta pyes.
-për dëboren e kisha pyetjen ? - asistentja në uni- të Elbasanit , më duket është mikja jonë e përbashkët

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 16:43
profesor59 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė profesor59 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me profesor59 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: profesor59 Shto profesor59 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto profesor59 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb* ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha profesor59
-për dëboren e kisha pyetjen ? - asistentja në uni- të Elbasanit , më duket është mikja jonë e përbashkët


Edhje mundet. Vetem nese ka ndryshuar vend pune, se se kam pyetur keto kohet e fundit.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 21:32
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
profesor59
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 03/05/2009
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 57

Debora , nëse je nga 30 vjeç e lartë , ne njihemi me siguri, natyrisht nëse je nga Elbasani ose Cerriku

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 21:35
profesor59 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė profesor59 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me profesor59 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: profesor59 Shto profesor59 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto profesor59 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Ateher nese je nga elbasani profesori te pret me gazeten intervista ne dore te busti A***it... )
Na dolen te gjithe nga elbasani mer bab ne 6 vjet forum ishim rralle e me mall :p ))

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Tetor 2009 22:24
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:31 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: [1] 2 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Arsimi > Universiteti i Elbasanit > Pedagoge ne Elbasan

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.