Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "diskoja e Fh"
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
^blu^
udhetim x ne hene

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: me pare te thoja"te dua"me gjithe shpirte,tani te them"te urrej"me gjithe forcen e zemres time.harrom
Mesazhe: 199

hahahahaha

plloshtani une po kercej per momentin

__________________
Une besoj se thelbesore eshte ta jetosh jeten me ndjenjen e mrekullimit.Sa gjera te magjishme na rrethojne,por ne i leme te kalojne pa i vene re!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2004 23:48
^blu^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^blu^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^blu^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^blu^ Shto ^blu^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^blu^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Po une i mjeri c'te bej ne keto momente, vec qe te te shoh ty qe kercen kaq bukur, ndersa une me bokset ne vesh jam duke rrotulluar cd, per te kercyer ty...

Plloshtani te uron kercim te mbare, vetem ne disponim te te shoh sonte ^blu^...je je je jam ne dispozicion te kohes ^blu^...

P.s E imagjinon dot Plloshtanin me bokset ne vesh

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Korrik 2004 23:52
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Po c'pate moj apo i ke gishtat cope cope nga une...apo muzika nuk te beri mire...ndodhi ajo qe ndodhi, cte bej une i mjeri?! Ja po nderroj muziken

Andajin--------Beautiful things

P.s Pershendetje ^blu^

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Korrik 2004 00:34
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Ja tani prape u riktheva ne diskon e fh-se...Kerkoj ndjese

Carl Cox ------Lazy people

Vetem per ju, beni qejf krijesa

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2004 22:17
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
^blu^
udhetim x ne hene

Regjistruar: 22/06/2003
Vendbanimi: me pare te thoja"te dua"me gjithe shpirte,tani te them"te urrej"me gjithe forcen e zemres time.harrom
Mesazhe: 199

D_J e gjete rrugen e kthimit ti?

__________________
Une besoj se thelbesore eshte ta jetosh jeten me ndjenjen e mrekullimit.Sa gjera te magjishme na rrethojne,por ne i leme te kalojne pa i vene re!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2004 22:39
^blu^ nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ^blu^ Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ^blu^ (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ^blu^ Shto ^blu^ nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ^blu^ nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Arrow

ua sa pak veta ne disko.... ...
po he mo do kercejme apo ca?

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2004 22:40
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Po pra e gjeta rrugen,...ok, hajt vlonjate dhe ^blu^, ngjituni para skenes dhe kerceni me dashuri... Beni qejf se muzika eshte per ju...

Ok caste te mira per ju...

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2004 22:44
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
volter
shpirt artisti

Regjistruar: 19/11/2003
Vendbanimi: Moscow
Mesazhe: 4646

Ja po ve edhe nje muzike tjeter, qe kercimi te jete ne forme te bukur...

Pal Van Dyk---------I know you want me

Pershendetje dhe sa me shume qejf per ju

P.s Edhe perse jam nje cikez i lodhur nga ..., por per ju jam ne disponim beni qejf krijesa...

Ok

__________________
Poets were the first teachers of mankind. Horace

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Korrik 2004 23:00
volter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė volter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me volter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: volter Shto volter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto volter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXY_GIRL05
BEST DANCER

Regjistruar: 18/11/2003
Vendbanimi: HAWAIIAN STYLE
Mesazhe: 326

opaaaaaaaaa

sssssssssssss cuna edhe goca
pse kjo disko kaq boshe cju ka gjet moj goca
qe nuk keni erdh me e dredh se per kete pune
te vetmet ju kena midis jush jam edhe une lol
DJ po ti vellai gocat nuk kane faj sepse nuk kane
shume qejf kenget e huaja. Hec pra o burre
na vendos no nje kenge pak fshatarshe
ndonje Xhixhile ose no nje Adeline
titujt ja u di po se kush i kenon as qe e kam
idene....
opaaaaaaaaa une po shkoj se sikur po me meren
mente se kam pire shume megjithese pijen nuk
e duroj dot se vjen ere te peshtire

__________________
Pfffff sa mire jeta e beqarise........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Korrik 2004 05:17
SEXY_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXY_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXY_GIRL05 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXY_GIRL05 Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXY_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
JaM_VlOnJaTe
kush tha qe kam?

Regjistruar: 07/07/2003
Vendbanimi: ketu, ku tjeter?
Mesazhe: 353

Talking

Rrofsh yllo...
Fillova una, uje te zi do ti nxjerr kesaj skenes (*_*)

__________________
hey babez

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Korrik 2004 18:49
JaM_VlOnJaTe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė JaM_VlOnJaTe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me JaM_VlOnJaTe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: JaM_VlOnJaTe Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto JaM_VlOnJaTe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:32 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > "diskoja e Fh"

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.