Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > intriga dashurie midis forumistave?
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Mbetemi te simatia

Per mua te gjithe ketu jane te vecante...dhe te gjithe ketu jane bere pjese e jetes time. me duken njerez interesant shuem forumista.doja te vecoja nga gocat (monen,wydren,amor de....,analisten),nga cunat (gagacin,nick,tahypin,I dont wanna know). keto me vijen ne mend tani...
Ah se harrova simpati te vecante kam per oliinter-in, me duket djale fisnik dhe gjithmone i lexoj me kenaqesi opinionet e tij dhe per banal-in meqe e njoh edhe personalisht...
Kaq...
Tung

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2004 14:35
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ALBANIA_GIRL05
MODELING

Regjistruar: 14/08/2004
Vendbanimi: ME SHPIRTIN TIM......
Mesazhe: 35

Citim:
Po citoj ato që tha roke

Po mire ne nuk e dime ne je edhe ti me te vertete ashtu si duhet te jesh qe te martohemi edhe ne me ty apo jo
Durrsake.faleminderit per respektin,sado qe tek zemra jote ska vend te ulesh.Po ska problem,jam pa pretendime,rri ne kembe. Shaka.
pershendetje.
ne kam une simpati ketu ne forum per ndonje goce??pse jo!Jo vetem per nje:p:p
ika se doli dielli ketej!




hahahah Roke ku je yll bote ke vdek more qe nuk je be hic i gjalle lol
po per ke paske simpati ti more derq aman ja na i thuaj nje here se mbase mos e njof une lol

pershendetje nga Sexy-girl05

__________________
E ashtu quajtur SEXY_GIRL05

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Nëntor 2004 04:40
ALBANIA_GIRL05 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ALBANIA_GIRL05 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ALBANIA_GIRL05 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ALBANIA_GIRL05't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ALBANIA_GIRL05 Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ALBANIA_GIRL05 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
badgirl
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 23/08/2004
Vendbanimi: askund & gjithandej
Mesazhe: 54

Talking

urime per temen, shume e qelluar
megjithate... jemi ne faqen e 4 dhe akoma s'u ka dale turpi forumistave qe te shprehen lirisht. siduket te gjithe po presin ta thote tjetri i pari

te gjithe jane te mire s'di njeriu i shkrete ke te zgjedhe me pare
I like everyone , vecanerisht ata/ato me sens humori

pershendetje

__________________
... just pay it forward

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 18:20
badgirl nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė badgirl Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me badgirl (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: badgirl Shto badgirl nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto badgirl nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Re: Mbetemi te simatia

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia
Per mua te gjithe ketu jane te vecante...dhe te gjithe ketu jane bere pjese e jetes time. me duken njerez interesant shuem forumista.doja te vecoja nga gocat (monen,wydren,amor de....,analisten),nga cunat (gagacin,nick,tahypin,I dont wanna know). keto me vijen ne mend tani...
Ah se harrova simpati te vecante kam per oliinter-in, me duket djale fisnik dhe gjithmone i lexoj me kenaqesi opinionet e tij dhe per banal-in meqe e njoh edhe personalisht...
Kaq...
Tung



po CUNIN_king moj ku e le?!! ai i shkreti te dergoi edhe puthje.

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 18:57
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

qe thua ti badgirl simpatite qe kane forumistet jane aq te shumta saqe nuk duan te vecojme vetem njerin
mgjtht simpatite e mia jane per *zhulsin* e forumit qe lahet vetem nje here ne vit hahaha e kupton vete ai.(te puc fort se te kam xhan, po do pres kur te lahesh:p:p)

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 19:05
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha ALBANIA_GIRL05



hahahah Roke ku je yll bote ke vdek more qe nuk je be hic i gjalle lol
po per ke paske simpati ti more derq aman ja na i thuaj nje here se mbase mos e njof une lol

pershendetje nga Sexy-girl05


E di vete ti:p s,po e them se pastaj s,dua te merrem me llafe
Durrsake!Ti cdo shkrim dhe nga nje te ndryshem pelqen.E besoj qe pluralizmi ka te mirat e tij:p:p
Ciaio per tani!

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Nëntor 2004 23:07
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
durrsake_topolake
virtualmente virtuale

Regjistruar: 17/05/2004
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 908

Citim:
Po citoj ato që tha roke
Durrsake!Ti cdo shkrim dhe nga nje te ndryshem pelqen.E besoj qe pluralizmi ka te mirat e tij:p:p
Ciaio per tani!


po tani cte bej ?? koha ndryshon edhe ndryshojne edhe simpatite :p

__________________
[io non c'ero e se c'ero dormivo]

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Nëntor 2004 20:57
durrsake_topolake nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė durrsake_topolake Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me durrsake_topolake (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: durrsake_topolake Shto durrsake_topolake nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto durrsake_topolake nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Une_Ti_Dhe_Vdekja
Dangerous mind

Regjistruar: 23/08/2003
Vendbanimi: ne Zemer
Mesazhe: 65

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re nlmoon.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 81 herė.

boooooooooooo as qe behet fjal fare nga as njera


urime ju qe ju ka ndodhur,,pak si absurde po nejse

__________________
Be GooD

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 10 Janar 2005 11:29
Une_Ti_Dhe_Vdekja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Une_Ti_Dhe_Vdekja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Une_Ti_Dhe_Vdekja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Une_Ti_Dhe_Vdekja Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Une_Ti_Dhe_Vdekja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Ouuu si me ka shpetuar kjo teme mua
Une pelqej shume ne fakt , tani dhe shume fare jo disa ..............tani qe qe po e vras mendjen tamam , vetem nje :p

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2005 18:03
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

Pershendetje dhe mire se rrini te gjithe!

Po behet gati nje vit qe frekuentoj te njejtin forum me juve,dhe te them te drejten-kam krijuar shume simpati dhe shoqeri me disa prej jush!

Kam simpati te vecante per Durrsak,Myzo,Ksenia,Keila,Lela_Dr,Ruby_Dr, Wydra,Konteee,Amoxili, Dreqja_Shkodrane,Evisa,Darma,Football,Roke,
Plloshtani, Lezhjani-82,Demokrate4ever,Syri_Magjik,Halfgango,Bylis,Nik-seriozi,Naimi,etj etj...

qe me terheqin mendimet dhe idete e tyre-sa ju lexoj te gjitheve me kenaqesine me te madhe!

Sa per ndjenja dashurie:-Shkodrani-i-Qeshur

Antipati nuk kam per asnje, sinqerisht!Te gjithe jeni te mrekullueshem!
Shyqyr qe u kemi!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Tetor 2005 18:28
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > intriga dashurie midis forumistave?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.