Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Me cfare keni ardhur ne USA? ose ne ndonje vend tjeter?
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

Me cfare keni ardhur ne USA? ose ne ndonje vend tjeter?

nje pyetje kisha

Me cfare keni ardhur ne USA, or ne ndonje vend tjeter te botes ku ju jetoni
p.sh me llotari, me vize me bashim familjar or ndonje metode tjeter

PS: une per vete kam ardhur me bashkim familjar . Kisha 3 vjet pa i pare prinderit, qe nuk ja uroj asnje njeriut ne bote ate fat. Dmth per 3 vjet. Isha une ajo qe theshja ohh nuk rri dot pa prinderit une even for 1 dite. well kaluan ato vite and u bashkova edhe une
i mirepres mendimet tuaja
ju pershendes te gjithve

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 01:41
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ELba^GurL
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/12/2004
Vendbanimi: live from ma house...hmmm....Y ?
Mesazhe: 250

un kam ardh me llotari


erka honey .........ohh .............but shyqyr qe u bashkuat nje her



PS: he me aman kur i kemi larg themi o zot sa na ka marr malli kur i kemi ja bajm sikur te jetoja vetem :p right lol e kam provu vet u know i sammer time u knoe ma story aight

__________________
Jeto sot ....se neser si dihet !!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 01:45
ELba^GurL nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ELba^GurL Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ELba^GurL (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ELba^GurL't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ELba^GurL Shto ELba^GurL nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ELba^GurL nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SeXxXy_EDANA_04
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 21/08/2004
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 73

p right lol e kam provu vet u know i sammer time u knoe ma story aight [/B][/QUOTE]


lol
une kam ardhur me llotari.

__________________
i love albania and albania.;hatin doent make u beautiful.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 02:52
SeXxXy_EDANA_04 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SeXxXy_EDANA_04 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SeXxXy_EDANA_04 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SeXxXy_EDANA_04't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SeXxXy_EDANA_04 Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SeXxXy_EDANA_04 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

ahahah gjer france me gomarke atje pastaj ma bllokuan gomarken ce e kisha pa karta edhe me nje vesh keshtu qe ketej pash cpash u detyrova i shash ca leka nje elefanti edhe me solli gjer angli looool

ok te behemi serioz
deri ne france me viz shengen pastaj ketej si shumica e shqiptareve kam erdhur me maune
ehh vojtke thoj shum veta e kan provuar kete edhe uroj sa me pak aq me mir ta provojn se te them mos e provoft asnje e di qe ja fut kot po sa me pak amin o zot

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 03:33
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Une me linjen Alitalia, Tirane-Rome-New York

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 03:45
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

Citim:
Po citoj ato që tha ELba^GurL
un kam ardh me llotari


erka honey .........ohh .............but shyqyr qe u bashkuat nje her



PS: he me aman kur i kemi larg themi o zot sa na ka marr malli kur i kemi ja bajm sikur te jetoja vetem :p right lol e kam provu vet u know i sammer time u knoe ma story aight




fenks bebe
u feel me
i know that lool
mwah love ya

u see dats y i love u cuz u understand me girlaa lol
u my dude loool

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 04:07
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

Citim:
Po citoj ato që tha devolliu
ahahah gjer france me gomarke atje pastaj ma bllokuan gomarken ce e kisha pa karta edhe me nje vesh keshtu qe ketej pash cpash u detyrova i shash ca leka nje elefanti edhe me solli gjer angli looool

ok te behemi serioz
deri ne france me viz shengen pastaj ketej si shumica e shqiptareve kam erdhur me maune
ehh vojtke thoj shum veta e kan provuar kete edhe uroj sa me pak aq me mir ta provojn se te them mos e provoft asnje e di qe ja fut kot po sa me pak amin o zot



mos po ke ardhur me ndonje breshke si lol kishte karta breshka
aman bre njeri un te pyes tiiii
nga ke ngjare bre tartakut
qe si te ta vej emrinnnnnn lol
butri jarebi looool

Serioze: Shuqyr qe paske shpetuar byrazer e mos te te kapnin. he se vuajte vuajte po fitove pa lol
ehhh kodosh kodosh
me te kam xhan cume

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 04:14
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
100%PogradeCare
Puturoshe...

Regjistruar: 13/12/2003
Vendbanimi: u.s.a
Mesazhe: 296

edana
paske qene ne fat me qe te paska rene llotaria
kujt i ra
mamit tende apo babit loool

kseila shyqyr qe paske ardhur shendoshe e mire me Alitalia eshe nice

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 04:16
100%PogradeCare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė 100%PogradeCare Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me 100%PogradeCare (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: 100%PogradeCare Shto 100%PogradeCare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto 100%PogradeCare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
devolliu
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/06/2004
Vendbanimi: aty ku nuk mungon rakia
Mesazhe: 482

Thumbs down

Citim:
Po citoj ato që tha 100%PogradeCare
edana
paske qene ne fat me qe te paska rene llotaria
kujt i ra
mamit tende apo babit loool

kseila shyqyr qe paske ardhur shendoshe e mire me Alitalia eshe nice



po mua ti spo me fut de deftert fare mir me mir si te duash ua kjo me

__________________
Ndizmė, vėlla njė shkrepse nen qiellin e zi,nje shkrepese te brishte shprese,ne erresiren me shi..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 04:21
devolliu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė devolliu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me devolliu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: devolliu Shto devolliu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto devolliu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
i/e paregjistruar
.

Regjistruar: 13/08/2004
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1280

Flm Pogradecare,

sa per temen,
kam ardhur me llotari edhe un.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Janar 2005 04:51
i/e paregjistruar nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė i/e paregjistruar Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me i/e paregjistruar (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: i/e paregjistruar Shto i/e paregjistruar nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto i/e paregjistruar nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 04:08 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Anėtarėt e forumit flasin mbi veten > Me cfare keni ardhur ne USA? ose ne ndonje vend tjeter?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.