Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > pushime nė Shqiperi
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Scarabokkio
Anetar i ri

Regjistruar: 25/02/2005
Vendbanimi: Kanada
Mesazhe: 2

pushime nė Shqiperi

Përshendetje.

Këtë verë do te shkoj në Greqi per të takohem me një mike e cila jeton në Korfu. Dua të marr traget dhe të shkoj edhe në jug e Shqiperise. Shkova në Shiperi 2 vite më parë nga kureshtje por nuk shkova kurrë në jug. Çfarë mendoni per ide ime? Çfarë qytet, çfarë vend mund të më këshilloni? Cili është qytet/vend i bukur në jug, sidomos afër detit? Më falni se nuk skruaj mirë shqipen, shpresoj se më kuptoni. Faleminderit.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shkurt 2005 02:46
Scarabokkio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Scarabokkio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Scarabokkio (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Scarabokkio Shto Scarabokkio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Scarabokkio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Eneid
Rob Zoti!

Regjistruar: 15/04/2004
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 71

Scarabokkio, ate miken tende coje ne Sarande, Vlore, Himare qe te kenaqet me bukurite e Shqiperise. Me pas coje ne qytete te ndryshme te Shqiperise dhe jepi edhe nje kafe ne Tirane qe te shohi qe Shqiperia nuk eshte ajo e cila paraqesin greket ne televizionet e tyre por eshte nje vend ne zhvilim qe eshte duke bere permisime te dukshme.

__________________
Nėse herėn e parė s'ia del mbanė, hiq dorė nga parashutizmi!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2005 11:57
Eneid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eneid Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eneid (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eneid Shto Eneid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eneid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Scarabokkio
Anetar i ri

Regjistruar: 25/02/2005
Vendbanimi: Kanada
Mesazhe: 2

Faleminderit për këshillimet. Pashë me virtualtourist.com se ka shumë vende të bukura midis Vlorë dhe Saranda. Nuk di asgjë për Greqi ose për greket (jam në Kanada) - nuk kam shkuar akoma në Greqi, por kam shikuar Shqiperi dhe kalova udhëtim mirë. Mendoj se do të shkoj në Dhermi ose në Himarë, por ndoshta ka edhe vende të tjera të bukura.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Mars 2005 22:35
Scarabokkio nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Scarabokkio Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Scarabokkio (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Scarabokkio Shto Scarabokkio nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Scarabokkio nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Eneid
Scarabokkio, ate miken tende coje ne Sarande, Vlore, Himare qe te kenaqet me bukurite e Shqiperise. Me pas coje ne qytete te ndryshme te Shqiperise dhe jepi edhe nje kafe ne Tirane qe te shohi qe Shqiperia nuk eshte ajo e cila paraqesin greket ne televizionet e tyre por eshte nje vend ne zhvilim qe eshte duke bere permisime te dukshme.



Ja mbeshtes mendimin Eneid....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 26 Mars 2005 20:40
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Ne Sarande, Vlore, Shengjin, Durres!

Ban kokrren e qefit!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2005 06:41
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Re: Ne Sarande, Vlore, Shengjin, Durres!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
Ban kokrren e qefit!




Sikur te kishe mundesi te vije edhe ti do te kalonim nje vere te mrekullushme.
Ahhh sikur......................................

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2005 18:15
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

sikur...pse sikur?!

"Kur te qethen vicat ka mundesi te vij te kaloj pushimet ne Shqiperi!"
E pse jo?!!!!
hahahaahahahahaha, zemer vetem te vij?!Apo ke qef me me grabit naj mafjoz shqipniet pa zbrit ala ne aeroport?!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 24 Prill 2005 20:50
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



Ja mbeshtes mendimin Eneid....


dreqe dhe un ta mbeshtes ty mendimin naqe :-)

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2005 09:08
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: sikur...pse sikur?!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos
"Kur te qethen vicat ka mundesi te vij te kaloj pushimet ne Shqiperi!"
E pse jo?!!!!
hahahaahahahahaha, zemer vetem te vij?!Apo ke qef me me grabit naj mafjoz shqipniet pa zbrit ala ne aeroport?!


hahhahah sykaltra aman me aman thu se ke noi gjo me te grabit ti hahahhahhaah o none sa kam qesh po vin yje bote ne shqiperi e spo i grabit njeri thu kan ngel ke ti mafjozat e ?? hahahahah :-)

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2005 09:11
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: sikur...pse sikur?!

Citim:
Po citoj ato që tha belgium

hahhahah sykaltra aman me aman thu se ke noi gjo me te grabit ti hahahhahhaah o none sa kam qesh po vin yje bote ne shqiperi e spo i grabit njeri thu kan ngel ke ti mafjozat e ?? hahahahah :-)




Bruxel te duket cudi ty naqe mu kati me grabiti nje mafjoz (gjojas) nga Petrela ishte edhe polic+taxi njani,, po mire qe ja tregova pashaporten amerikane edhe i hyri frika... kto gjera mund te ndollin ne cdo ven ska rendesi se ku je.. por duhet me pas kujdes.....

Bruxell ket Sykaltren e kam pa ne web-cam ashte yll edhe ka mundesi qe e grabisin por ishalla se ka ate fat...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Prill 2005 17:31
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:16 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > pushime nė Shqiperi

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.