Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > pushime nė Shqiperi
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



uaaaaaaaaaaaa ti je mar ftyre kam pyt per ty ne chat per zoten se nuk je duke edhe thash mos te ka grabit naj femer,,,,, hey bane te qart ti ftyre qe me thirri ajo dashnorja jote ne telefon se po me prish pune ktu hahahah...
Hey vdeksha me ka shku mendja qe je ti edhe me duket e ke kuptu edhe ti ne nje teme kur ta thirra emerin,, nejse naqe mire se na kallzove se jam ken ba merak per ty.....


Kontinent Oliinter e pranoni nje puthje prej mejet nga ato me llape se ju kam si shpirta muahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ika se kam shkolle sot



hahhahahahhhahahhah dreqe ne chat sfutem mo sepse pa dashje lendova ndjenat e nji anetari te stafit qe kishte prirje homoseksuale nick ALBANIAN dmth spranova me qen dashnori tij dhe ja rezultati urejtje passive hhaahhahhahahahaha nejse mo kush e ru per chat mo .
dreqe po mgzon marrezisht me kto qe po me thu jam gati te fluturoj ne hava loqk hahhahahhaha paske mendu per mu o zot vdeksha mbi breastin tend duke renku nga qefi ishalla :-)

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 07:43
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: Re: Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha belgium


hahhahahahhhahahhah dreqe ne chat sfutem mo sepse pa dashje lendova ndjenat e nji anetari te stafit qe kishte prirje homoseksuale nick ALBANIAN dmth spranova me qen dashnori tij dhe ja rezultati urejtje passive hhaahhahhahahahaha nejse mo kush e ru per chat mo .
dreqe po mgzon marrezisht me kto qe po me thu jam gati te fluturoj ne hava loqk hahhahahhaha paske mendu per mu o zot vdeksha mbi breastin tend duke renku nga qefi ishalla :-)




Heyyyyyy me than per Majorin qe eshte homoseksual e besoj por per Albanian joo edhe mos ma shaj Albanian se e kam si shpirt,,,

Belgum vdeksh siper mejet praaaa kiss naqe,,, ti e din se gjithmon mendoj per ty edhe mendimet e mija ndaj tejet i kan ba disa femra te dalin menc,, e din ti se kush..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 10:38
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: Re: Re: re

[QUOTE]Po citoj ato që tha dreqja shkodrane



Heyyyyyy me than per Majorin qe eshte homoseksual e besoj por per Albanian joo edhe mos ma shaj Albanian se e kam si shpirt,,,

Belgum vdeksh siper mejet praaaa kiss naqe,,, ti e din se gjithmon mendoj per ty edhe mendimet e mija ndaj tejet i kan ba disa femra te dalin menc,, e din ti se kush..


hahahaaahaaha dreqe spo e shaj ket legenin po them pse skam qen ne chat shpirt.
ça me bo un qe me ka fal zoti per femra e jo per legena si albanian .
e kisha dit qe nji homoseksual behet i keq kur mer inat po ky albanian ma ka mbush mendjen qe me homot so mir me qen kaq i pameshirshem sa un .
nejse mo se dava robsh te vram qe bohen aop e sop e leshi me te birin per me gjet gru se ndryshe ska lagje qe i marton hahahahahahhaha.
dreqe siper teje sdu me vdek po du me lujt filmin me te bukur xxxxx qe u ka lujt ndonjiher dhe me xhiru nja 2 or pa ndalu shpirt derisa te thuash yes bill yes hahahhhhhaahhahhaha.
kisssssss naqe everywhere ne ate trupin tend shum joshesh qe gjynah me ndejt pa aktivitet :-)

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 10:58
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

hahahahahhahaha vdeksh Belgum

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 18:20
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

re

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
hahahahahhahaha vdeksh Belgum


hahahhahahaha dreqe jo zemer se me vdek un kush ka me ju bo hyzmet vajzave qe e kan qef seksin shpirt hahhahaahhaha

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 18:48
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Re: re

Citim:
Po citoj ato që tha belgium


hahahhahahaha dreqe jo zemer se me vdek un kush ka me ju bo hyzmet vajzave qe e kan qef seksin shpirt hahhahaahhaha



kan dal mjete tjera naqe nuk vune kush per .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 22:16
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: re

[QUOTE]Po citoj ato që tha dreqja shkodrane


kan dal mjete tjera naqe nuk vune kush per .......
[/QUOTE



per zotin dreqe sbesoj se ka mjet tjeter me e bo vullkanin te qesi llav ashtu si e bon mister dik sheltoni :-)
nejse mo leji kto lloj eksperiencash me mjete rethanore mos u dekurajo shpirt bjeri nga brukseli her tjeter se ke me ngel e kenaqur :-))))))]

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Maj 2005 23:42
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Re: Re: sikur...pse sikur?!

Citim:
Po citoj ato që tha belgium

hahhahah sykaltra aman me aman thu se ke noi gjo me te grabit ti hahahhahhaah o none sa kam qesh po vin yje bote ne shqiperi e spo i grabit njeri thu kan ngel ke ti mafjozat e ?? hahahahah :-)




I nderuar Belgium, mos fol para kohe!
Para tre- ditesh lexova i lajm ne gazete shqiptare ku shkruhej..
"Gjendet koka e nje gruaje,floke kuqe,me sy te cjerre, e care me thika
ne nje fshat ne afersi te Durresit,- e cila kishte shkuar me pushime ne Shqiperi"...etj etj...-Trupin akoma s`ia kan gjet!
Si mendon ti, ka siguri ne Shqiperi perderisa ndodhin ngjarje te peshtira cdo dite?!
Une qe ta dish ti, kam aq mall per Shqiperine sa kam plot 7 vjet e gjys qe s`me ka shkel kemba ne Atdheun tim!
Do te thuash perse nuk shkon?!
Aktualisht jam e zene me shkollen,kam familjen time dhe vetem s`ma mban te shkoj!
Jo se jam ndonje yll i rralle, apo person me ndonje Fame te madhe
por e vleresoj veten me shume sesa Famozet!
E dua jeten, kam frike te rrezikoj!
Kam deshire te shkoj, aq deshire sa malli nganjehere me prish humorin e kohes...

respekte-Helga.

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 05:20
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
belgium
Antare i perjashtuar

Regjistruar: 14/02/2005
Vendbanimi: bruksel
Mesazhe: 766

Re: Re: Re: sikur...pse sikur?!

Citim:
Po citoj ato që tha Sykaltra_Gangos



I nderuar Belgium, mos fol para kohe!
Para tre- ditesh lexova i lajm ne gazete shqiptare ku shkruhej..
"Gjendet koka e nje gruaje,floke kuqe,me sy te cjerre, e care me thika
ne nje fshat ne afersi te Durresit,- e cila kishte shkuar me pushime ne Shqiperi"...etj etj...-Trupin akoma s`ia kan gjet!
Si mendon ti, ka siguri ne Shqiperi perderisa ndodhin ngjarje te peshtira cdo dite?!
Une qe ta dish ti, kam aq mall per Shqiperine sa kam plot 7 vjet e gjys qe s`me ka shkel kemba ne Atdheun tim!
Do te thuash perse nuk shkon?!
Aktualisht jam e zene me shkollen,kam familjen time dhe vetem s`ma mban te shkoj!
Jo se jam ndonje yll i rralle, apo person me ndonje Fame te madhe
por e vleresoj veten me shume sesa Famozet!
E dua jeten, kam frike te rrezikoj!
Kam deshire te shkoj, aq deshire sa malli nganjehere me prish humorin e kohes...

respekte-Helga.




sykaltra po qe se mer guximin me shku ne shqiperi me thir se per ty bohem body guard gratis fare dhe ste prek njeri pa kalu mbi trupin tim .:-))))))

__________________
jeto sikur te ishte seconda jote fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Maj 2005 07:08
belgium nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė belgium Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me belgium (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: belgium Shto belgium nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto belgium nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:49 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > pushime nė Shqiperi

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.