Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???
Gjithsej 14 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Shkodrane82
AmeLcINa

Regjistruar: 14/03/2005
Vendbanimi: SunShine State
Mesazhe: 53

Ca jane keto tema mi qe na trishtojne duke i lexu....

Do behesha zog te shkoja te familja ime ne Shkoder,
e me pas do qaja e vetem do qaja..qe se pashe tim bir te
rritej si gjithe te tjeret...awwww.

I hate u ca mendimesh me dhe ne koke...lol.

__________________
Kush ben keq, eshte me fatkeq se ai qe e peson...!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2005 21:30
Shkodrane82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Shkodrane82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Shkodrane82 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Shkodrane82 Shto Shkodrane82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Shkodrane82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha Shkodrane82
Ca jane keto tema mi qe na trishtojne duke i lexu....

Do behesha zog te shkoja te familja ime ne Shkoder,
e me pas do qaja e vetem do qaja..qe se pashe tim bir te
rritej si gjithe te tjeret...awwww.

I hate u ca mendimesh me dhe ne koke...lol.



He mi dhe ti mos e merr seriozisht ,se nuk ndodh jo!Kur i hapin kto tema autori duhet te jete shume i merzitur,dhe mendon ti jape fund jetes se tij ,por kur shef mendimet e tjereve i vje gjynah dhe per jeten e tij pastaj.

Marshalla sa te bukur e ke djalin Zoti ta ruajte dhe e pac me jete te gjate dhe fat ne jete.

Sa per temen do vij te shkruaj mbas dites se fundosjes se botes..

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Tetor 2005 22:45
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha Shkodrane82
Ca jane keto tema mi qe na trishtojne duke i lexu....

Do behesha zog te shkoja te familja ime ne Shkoder,
e me pas do qaja e vetem do qaja..qe se pashe tim bir te
rritej si gjithe te tjeret...awwww.

I hate u ca mendimesh me dhe ne koke...lol.




Shkodrane,po mos u merzit mi lal se sic tha dhe demokratja nuk eshte se do ndodhi me veret,
psatj mua me pyeten ne rruge per kete dhe une thash te ju pyes dhe ju.

megjithate nese doni fshijeni fare kete tem se nuk me ngel hatri mua...

rrespekte engjelli

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 12:13
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Ate puthjen ne fund si e ke? French apo si ne filmat e kohes se Enverit?

Nejse, persa i perket pyetjes tende te mesiperme, doja te thoja qe kot e vrisni mendjen dhe humbisni kohen me tema te tilla. Mgjs une do shtoja dhe nje deshire te fundit tek ato te miat ne rast se do permbytej bota. Do doja te dija nese Helga do te donte te shpenzonte dhe pak kohe me Shkodranin meqe kane patur (sic supozohet) nje histori shume romantike midis tyre.




hahahahaha lordo pergjhigjen e pyetjes per kiss
do ta kthej kur te takoj ok...

sa per temen nese ty nuk te plq mos u pergjigj me lal
po une e hapa sepse mua me pyeten ne rruge dhe une thash te ju pyes juve,dhe sinqerisht nuk kam dashur te ju merzis.

Dhe po mju them nese doni ta fshini kete teme,ta beni me gjth qejf se nuk me ngelet hatri mua...

rrespekte engjelli

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 12:19
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Engjell pse merzitesh ti????

Ketu e vendos une nqs temat te rrijne te postuara apo te fshihen.
Mua me duket shume interesante, sepse me sa po ndodh ne bote, mund te na qelloji dhe ne rasti te ndihemi ne ate situate.

I lutem anetareve qe nqs nuk ju pelqen nje teme, me mire mos shkruani

Ka tema plot ku te argetoheni.

Shnet.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 12:44
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
halfgang
A_N_O_N_I_M_U_S

Regjistruar: 04/06/2005
Vendbanimi: NERIELO RECORD'S
Mesazhe: 2924

shume teme e frikshme kjo... duhet vene tek filmat horror..

une per vete do ta prisja diten e neserme me shishe uiski ne dore....

__________________
R.E.S.P.E.K.T

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 14:43
halfgang nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė halfgang Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me halfgang (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: halfgang Shto halfgang nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto halfgang nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

OK, gezohem qe ti e konsideron te mundshem nje takim midis nesh. Tani, sa per temen, s'eshte e nevojshme te sqarosh 10 here se perse e hape Ke te drejte te hapesh nje teme dha mbaroi filmi. Rendesi ka qe te kemi gjithmone moralin lart dhe te hapim tema qe na stimulojne mireqenjen shpirterore .

Respekte.


PS: Me bere me verte kurioz per kete punen e puthjes

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 17:45
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Klodel
.

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 5233

po bota do fundoset se ja gripi i shpendeve po na afrohet kane mbaruar gjithe vaksinat e gripit po me e bukur aeshte qe ndaj tij nuk ka vaksine.

une kam ne fakt shume kohe qe jetoj sikur te ishte dita e fundit e nesermja keshtu qe nuk mendoj qe do ndryshoja jetese.... por do isha cdo dite e me shume e dashuruar edhe me ajrin qe thith edhe me faktin qe jetoj nje dite me shume. DO JETOJA

__________________
It takes just as much courage to express your love when it's right, as it does to walk away when it's wrong.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2005 18:29
Klodel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Klodel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Klodel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Klodel Shto Klodel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Klodel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vranakonti
x.factor judge

Regjistruar: 23/08/2005
Vendbanimi: manchester.England
Mesazhe: 55

Red face

une

une do mesoja not qe te
shpetoja ,pastaj do kerkoja
per ndonje vajze,qe te
rikrijoja boten nga fillimi.

__________________
just thinking i might not see those eyes makes it so hard not to cry

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2005 13:53
vranakonti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vranakonti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vranakonti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vranakonti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vranakonti Shto vranakonti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vranakonti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
OK, gezohem qe ti e konsideron te mundshem nje takim midis nesh. Tani, sa per temen, s'eshte e nevojshme te sqarosh 10 here se perse e hape Ke te drejte te hapesh nje teme dha mbaroi filmi. Rendesi ka qe te kemi gjithmone moralin lart dhe te hapim tema qe na stimulojne mireqenjen shpirterore .

Respekte.


PS: Me bere me verte kurioz per kete punen e puthjes



Po ku i dihet jetes o lord ndoshta takohemi nje dite,
Bota me rrota...apo jo.sa per temen nuk po bej me komente.

ja dhe nje kissssssssssss tjeter po jo vetem per ty por per te gjith forumistat ne menyre shoqerore...

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 09:36
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 03:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.