Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
ja dhe nje kissssssssssss tjeter po jo vetem per ty por per te gjith forumistat ne menyre shoqerore...

Faleminderit per kiss-in meqe jam online

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 09:44
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Emy
Anetar i ri

Regjistruar: 16/10/2005
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 26

une per vete do kaloja diten e fundit me familjen time,

__________________
Cdo sakrifice ja vlen nqs mendon ate qe do te behesh nje dite!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 10:11
Emy nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Emy Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Emy (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Emy Shto Emy nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Emy nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha lezhjani-82

Faleminderit per kiss-in meqe jam online



U welcome Lezhjan...

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 10:37
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Kela
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 10/08/2005
Vendbanimi: Ne Realitetin e botes njerezore
Mesazhe: 427

Smile

Une per vete do te nisesha per ne Shqiperi, se s'pyet ate shtet per permbytje

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 11:26
Kela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Kela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Kela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Kela Shto Kela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Kela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha Kela
Une per vete do te nisesha per ne Shqiperi, se s'pyet ate shtet per permbytje


hahahahahahaha....
epo po nisemi te gjith per ne shqiperi ne
se nuk e dia qe shqiperia nuk do tja di per permbytje...

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 12:16
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

Jo se Shqiperia nuk do t'ja dije per permbytje por ne jemi 100 vjet mbrapa dhe nja 47 vjet majtas ne krahasim me boten...

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 15:34
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
engjell_mbrojtes
"Ne qiellin e 7-te"

Regjistruar: 22/09/2005
Vendbanimi: "Ne qiellin e Forumit Horizont"
Mesazhe: 799

Citim:
Po citoj ato që tha Lord_Of_The_Strings
Jo se Shqiperia nuk do t'ja dije per permbytje por ne jemi 100 vjet mbrapa dhe nja 47 vjet majtas ne krahasim me boten...


hahahahahaha une mendoj se eshte politika ajo qe ka ngelur
mbrapa por njerezit kan hecur shume perpara...

kiss u

__________________
"YoU KnOw iM iNdEpEnDeNt n I cAn MaKe iT Ma OwN"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 16:36
engjell_mbrojtes nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė engjell_mbrojtes Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me engjell_mbrojtes (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: engjell_mbrojtes Shto engjell_mbrojtes nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto engjell_mbrojtes nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Sykaltra_Shqiptare
Veteran ne forum

Regjistruar: 20/03/2005
Vendbanimi: -
Mesazhe: 3334

Post

Ah, sikur te fundosej, sa mire do ishte!Larg ligesise njerezore, larg genjeshtrave,
larg urrejtjes, larg ajrit qe thithin dy te Dashuruarit Virtuale,
larg dhe vetem larg...
Sepaku s`do me mbetej ne merak qe nuk bera dicka per veten qe nga lindja ime
deri tani!
Sipas bibles se krishtere, heren e pare bota u permbys me uje,
ndersa heren e dyte-do permbyset me zjarr(flake),
keshtu qe akoma
kemi kohe te shijojme kete ndeshkim nga Zoti!

Edhe sikur te fundosej neser, sinqerisht po flas,-s`do me behej shume vone!?Do rrija ketu ku jam dhe vetem do kendoja e do shkruaja...
Njerezit kane humbur besimin tek Zoti,-dhe e meritojme nje ndeshkim te rende qe te gjithe!!!

sinqerisht!

__________________
-

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 18:13
Sykaltra_Shqiptare nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Sykaltra_Shqiptare Kėrko mesazhe tė tjera nga: Sykaltra_Shqiptare Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Sykaltra_Shqiptare nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SHKODRANI I QESHUR
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 18/03/2005
Vendbanimi: Italy
Mesazhe: 634

Sykalter nuk ben mire qe i pergjithson njerezit,pasi me miliona njerez ne bote(dhe une bashke me ata) jetojme duke adhuruar dhe respektuar ligjet e zotit - Dhe nuk kemi pse te ndeshkohemi per fajin e nje perqindjeje te vogel njerezish qe kane dale nga rruga e zotit

__________________
"Nuk e di se si,por gjithmon e kam ditur se c,do hap te jetes time,e kam bere per te arritur tek ti"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Tetor 2005 19:15
SHKODRANI I QESHUR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SHKODRANI I QESHUR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SHKODRANI I QESHUR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: SHKODRANI I QESHUR Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SHKODRANI I QESHUR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lord_Of_The_Strings
Veterinary Psychiatrist

Regjistruar: 27/08/2004
Vendbanimi: Asgard
Mesazhe: 1568

OK ok, predikimet mbajini per nje seance private. Jo per gje por ne qe ndihemi si mekatare c'kusur kemi t'ju degjojme juve diten e fundit te jetes?

__________________
I'm a Creationist, I believe man created God.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Tetor 2005 19:24
Lord_Of_The_Strings nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lord_Of_The_Strings Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lord_Of_The_Strings (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Lord_Of_The_Strings't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lord_Of_The_Strings Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lord_Of_The_Strings nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:09 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 14 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > "Nese Bota Do Fundosej Neser,C'fare Do Te Benit Sot???

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.