Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Ne cilat qytete te Shqiperise keni qene?
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha Akrep_tropojani_Hro

Sykaltra_shqiptare e paske shetitur pothuajse gjithe shqiperine,dhe me vjen mire qe tu paska pas dhene rasti qe te vizitosh edhe qytetin tim Tropojen,mbase pyetja ime eshte pak jashte teme por a mund te na tregosh ne cfare viti ke qene dhe me cfare mbresash u largove nga qyteti i rromujave dhe i krimit sic njihet ne shqiperi. Kurse une kam qene ne Shkoder,Puke,Lezhe,Shengjin(ku kam punuar dy vjet) Burrel,Lac,Mamurras, Tirane,Durres(ktu e kam kryer sh.ushtarak) Kavaje,Golem,Elbasan,Fier,Lushnje,Librazhd,Pograde
c,Korce,Vore. kto jane qytet e shqiperise te cilat i kam vizituar, kurse qytetet kosovare jane. Gjakove,Malisheve,Prizren,Peje,Junik e Decan (qyteza) Suhareke e Prishtine, pa permendur edhe dhjetra fshatra. ju uroj qe tju jepet mundesia qe te vizitoni e te njiheni me bukurite natyrore te lugines se VALBONES. respekt te gjithve kush e lexon.



Jepi me mire nr e tel se sqaroheni me shpejt ashtu...
ahahahahaha sa ne humor qekam sot

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 10:57
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ornela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 136

Citim:
Po citoj ato që tha ksenia


Per disa eshte si Kabuli pas bombardimeve...
Per disa te tjere qe nuk ndjekin lajmet eshte si kantiere ndertimi...
Gomarka e Devollit andej do jete strehuar...



E kisha me kaq qef me shku ne Sarande... por krahasimet e tua ma hoqen frymezimin :p :p

__________________
L'amicizia č pił importante dell'amore: se riesci a capirlo in tempo forse non tutto č perduto..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 11:30
Ornela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ornela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ornela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ornela Shto Ornela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ornela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ksenia
Ne vendlindje

Regjistruar: 10/10/2004
Vendbanimi: TR
Mesazhe: 894

Citim:
Po citoj ato që tha Ornela


E kisha me kaq qef me shku ne Sarande... por krahasimet e tua ma hoqen frymezimin :p :p



Po pse edhe Kabuli pas bombardimeve eshte interesant te shihet...
Per mendimin tim nese ske qene asnjehere ja vlen te shkosh ta shohesh me syrin e memes natyre dhe jo me ate te investimeve. Saranda eshte e bukur vertet...
Mesa di une kete vit eshte Rradhima e Vlores ne mode. Shoqnia ime te pakten fundjavat i kalon atje dhe di qe kenaqen shume...Plus jane hapur disa diskoteka te papame...

__________________
O Perandor - O Hic!!!(Hitler)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 11:37
ksenia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ksenia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ksenia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: ksenia Shto ksenia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ksenia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ornela
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 11/12/2005
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 136

Po mi po hahahaa kabuli mund te jet i bur por ne kartoline
Per Saranden pash disa site ketu por ka shum pak informacion per turistet

__________________
L'amicizia č pił importante dell'amore: se riesci a capirlo in tempo forse non tutto č perduto..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 11:54
Ornela nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ornela Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ornela (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ornela Shto Ornela nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ornela nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
doli
nosferatu 4ever and ever

Regjistruar: 11/06/2007
Vendbanimi: Diku aty ku drita e ke veshtire te depertoj.......
Mesazhe: 236

Re: pse na kujton ato vite te aeta qe skthehen me pas.

Citim:
Po citoj ato që tha kliti
Qytet qe kam shetit,duke perfshi dhe fshatrat per mos i injoru katunaret e kesaj faqe.meqe dikush e kish merak bregun e lumit ,kam pas qene dhe aty dhe i them atij djalit apo femer qofte qe me mire mos i shkel kemba atje.
Jetoja ne Tirane
Durres kruje
kavaj lac
lushnje lezh
fier shkoder
vlore kukes
Himare rreshen
sarande prizeren
delvine prishtine
gjirokaster struge
tepelene oher (maqedoni)
permet
eskovik berat
ersek SKRAPAR
korce Polican
pogradec Kucove
librazhd patos
elbasan roskovec
rrogozhine (qytet i turnit te nates)
Butrint
apolloni
mos te vazhdoj me gjat pasi jugun e kam vizitu te gjithin ndersa jam shume kurioz per veriun pasi se kam shkel shume .





po shyqyr qe doli njeri qe ka qen ne kucove ere amani

berat (kam lidur dhe jetuar)
kucove (jetuar)
elbasan
skrapar
tirane (jetoja se tani jetoj jashte)
durres
kavaj
patos
lushnje
rrogozhin
fier
vlore
gjirokaster
sarande
delvin
korce
pogradec
kruje
shkoder
ballsh
tepelen
prishtin
ca te tjera po nuk po me kujtohen

__________________
Tani rrugen time shikoj...dikur ku e lashe aty tani do e filloj,
i vetem dhe pa meshire qe kur dielli serisht te linde,zemra akullin ta ket shkrire.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 31 Janar 2008 04:36
doli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doli (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė doli't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: doli Shto doli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kamaco
Anetar i ri

Regjistruar: 19/01/2005
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 18

uuuua

une jam dibrane ne rradhe te pare gati cdo cep te dibres e kam shkelur qe nga pjesa me e ulet e deri ne ate me te larten qe eshte edhe me e larta ne te gjith shqiperine. qytet qe kam vizituar jane si me poshte:
Shkodren
LEzhen
Kuksin
Pejen
tiranen
durresin
kavajen
elbasanin
fierin
vloren me cka breda
saranden me cka breda
gjirokastren
rreshenin
me vjen inat qe skam qene ne tropoj per te par lumin e valbones pasi kam degjuar qe eshte shume e bukur

__________________
JAM SI JAM PO NJE GJE E KAM TE SIGURT SI UNE SKA

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2008 20:10
kamaco nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kamaco Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kamaco (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kamaco Shto kamaco nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kamaco nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
KRIZA
STREET RACER

Regjistruar: 08/09/2007
Vendbanimi: NE FORUM
Mesazhe: 62

1.TIRANE
2.DURRES
3.KAVAJE
4.ELBASAN
5.LIBRAZHD
6.KORCE
7.POGRADEC
8.VLORE
9.HIMARE
10.LAC
11.PESHKOPI
12.SHKODER
13.PUKE
14.MIRDITE
15.BURREL
16.SARANDE
17.GJIROKASTER
18.TEPELENE
19.BALLSH
20.MEMALIAJ
21.F.KRUJE
22.KRUJE
23.LUSHNJE
24.DIVJAK
25.VELIPOJE
26.LURE
27.BULQIZE
28.KSAMIL
29.BUTRINT
30.SYRI KALTER (SARANDE)
31.MAL ME GROPA (DAJT)
32.KUKES
33.TROPOJE
34.BERAT
35.KUCOVE
36.COROVODE
37.POLICAN
38.DELVINE

PS. NUK ME KUTOHEN ME POR POTHUAJSE MBI 90% TE SHQIPERISE E KAM SHKELUR

__________________
shijoje jeten sikur te jete dita e fundit

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2008 00:03
KRIZA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė KRIZA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me KRIZA (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė KRIZA't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: KRIZA Shto KRIZA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto KRIZA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Kriza si ore s'paske qen ne Lezh?....Si ke shkuar nga Laci ne Shkoder?:p

Qytete:


Shkoder

Lac

Tiran

Durres

Kruj

F. Kruj

Burrel

Rreshen

Rrubik

Velipoj

Malsi e Madhe ...etj.



Shtete:

Mal i zi

Kosove

Itali

France

Meksik

Kanada

USA

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2008 00:24
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Lezhjani mos u nxeh po as ti ske qene ne Lezhe .. tek lista jote nuk figuron :p

dhe mesa shoh njihke me mire boten se Shqiperine

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2008 20:23
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lezhjani-82
I Pavdekshem

Regjistruar: 02/01/2005
Vendbanimi: Eternity...
Mesazhe: 4813

Citim:
Po citoj ato që tha Tulipani
Lezhjani mos u nxeh po as ti ske qene ne Lezhe .. tek lista jote nuk figuron :p

dhe mesa shoh njihke me mire boten se Shqiperine


Tulipani, po eshkruajta njehere ne liste pastaj e fshiva, se mos po thoshte kush se e dime qe ke qene nga emri e skisha nevoj ta tregoja

Po ti ke qen ndojhere?

__________________
Jeta eshte nje semundje vdekjeprurese seksualisht e transmetueshme.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 06 Tetor 2008 20:25
lezhjani-82 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lezhjani-82 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lezhjani-82 (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lezhjani-82't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lezhjani-82 Shto lezhjani-82 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lezhjani-82 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Bota Shqiptare > Shqiperia, traditat kulturore > Ne cilat qytete te Shqiperise keni qene?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.