Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Mahhh ........... 17 faqe dhe akoma ngatarrohet topless me nudity ..........

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 03:27
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re nudisten_usedom_dw__615826g.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 43 herė.

Citim:
Po citoj ato që tha turll
Mahhh ........... 17 faqe dhe akoma ngatarrohet topless me nudity ..........


turll pershendetje,

Por ke miresine te na shpjegosh dhe dallimin te pakten, sepse "17 faqe" nuk e kuptoken dallimin, atehere na "ndihmo!!!!

Per ilustrim po ve kete Foto. Une nuk shof ndonje dallim!!??? Lakuriq eshte Lakuriq!...

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 08:44
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!


turll pershendetje,

Por ke miresine te na shpjegosh dhe dallimin te pakten, sepse "17 faqe" nuk e kuptoken dallimin, atehere na "ndihmo!!!!

Per ilustrim po ve kete Foto. Une nuk shof ndonje dallim!!??? Lakuriq eshte Lakuriq!...

hahah, ke dale jashte teme une jam, por sidoqofte rrofsh se nuk i ngel hatri kujt

topless eshte ne bel e siper, nude eshte lakuriq komplet...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 10:06
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha kurti
hahah, ke dale jashte teme une jam, por sidoqofte rrofsh se nuk i ngel hatri kujt

topless eshte ne bel e siper, nude eshte lakuriq komplet...



prsh kurti,


hhhmmm, mbase ke te drejte, ne nje fare menyre qe se kam kuptuar dallimin e fjales "topless" nga fjala "lakuriq"!!! Sinqerishjt e them.

POR, qe kam dale jashte Theme, s'me duket dhe aq i drejte sepse; po citoj nje pjese nga Texti hapes i kesaj Theme qe nder te tjera thote : "Shpesh shikojme neper plazhe, femra te cdo lloj moshe, qe shtrihen ne rere dhe per te nxire gjoksin, ose gje tjeter) heqin pjesen e siperme te rroba-banjove"... Ketu lexo nder te tjera "...ose gje tjeter" !!! Pra, mendoj qe fjala eshte jo vetem per te sipermet, por dhe gje tjeter qe eshte pastaj = me Lakuriq!


Mbase gabohem, por ja qe keshtu e kuptoj une!


Me nderime

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 10:34
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

Citim:
Po citoj ato që tha Une jam...!!!


prsh kurti,


hhhmmm, mbase ke te drejte, ne nje fare menyre qe se kam kuptuar dallimin e fjales "topless" nga fjala "lakuriq"!!! Sinqerishjt e them.

POR, qe kam dale jashte Theme, s'me duket dhe aq i drejte sepse; po citoj nje pjese nga Texti hapes i kesaj Theme qe nder te tjera thote : "Shpesh shikojme neper plazhe, femra te cdo lloj moshe, qe shtrihen ne rere dhe per te nxire gjoksin, ose gje tjeter) heqin pjesen e siperme te rroba-banjove"... Ketu lexo nder te tjera "...ose gje tjeter" !!! Pra, mendoj qe fjala eshte jo vetem per te sipermet, por dhe gje tjeter qe eshte pastaj = me Lakuriq!


Mbase gabohem, por ja qe keshtu e kuptoj une!


Me nderime

sidoqoft bere postimin me interreant ne ket teme:p

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 10:43
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Mos u beni merak,sepse ajo dite nuk eshte e larget per shqiptaret.Ajo qe vura re kete vere ish se shume vajza nga rrethet e tjera kur shtriheshin ne zhezlong vetem sa i zgjidhnin rripat nga mbrapa.Ndoshta vitin tjeter do t'i heqin fare.Shi fiku fikun e piqu eshte ky muhabet.Gjusem te dala i kane ne veshjen normale apo jo.Cdo te behej po t'i mbanin pa ''hejbe''.Asgje!Do te llomotitnin disa,por kur kjo dukuri te behej masive,do te mesoheshin.Keshtu ka ndodhur edhe me minit.
Po ju tregoj dicka-na erdhen per vizite disa miq te familjes.Une ju bera disa foto me kerkesen e te gjithve.Miqte tane kishin edhe dy vajza njera 18 dhe tjetra 16 te veshura me mini.Kur i fotografova nuk vura re asgje.Para disa ditesh na erdhen disa shoqe te gruas dhe kerkuan te shihnin fotot qe kishim bere ne Shqiperi.Ju thashe nuk i kemi stampuar akoma.Selle aparatin dhe na i vendos ti shohim ne TV.Ashtu bera duke i lene nga tre sekonda kohe per t'i pare.Kur erdhen fotot e vajzave me mini vura re i turperuar se atyre u dukeshin te brendshmet,gje te cilen nuk e kisha vene re ne momentin e shkrepjes.Nuk e di se c'te beje t'i stampoje apo jo,por me kujtohet qe miqte na thane,se i duam fotot kur te vijni veren tjeter.babain e tyre e kam best friend!!!!!!!!Me kete dua te them se nuk eshte e larget dita kur edhe ne do te jemi si gjithe bota,ne mos me keq.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 12:08
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
agata
idealiste

Regjistruar: 20/02/2004
Vendbanimi: Utopial
Mesazhe: 2981

Per sqarim

E kam fjelen vetem per pjesen e siperme te roba-banjove dhe jo nuditetin.

'Une jam' me ate "gje tjeter" doja te thoja duan te provokojne dmth me sebepin e nxirjes se gjoksit, fillojne e seduktojne...

__________________
Gjysma e asaj qe shkruaj ndoshta eshte e pa kuptimte per ju, por un e shkruaj qe gjysma tjeter te mund te arrije tek ju. FIRDUSI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 14:27
agata nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė agata Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me agata (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė agata't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: agata Shto agata nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto agata nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Re: Per sqarim

Citim:
Po citoj ato që tha agata



[B]E kam fjelen vetem per pjesen e siperme te roba-banjove dhe jo nuditetin.




Si gjysme lakuriq, si lakuriq per mua njesoj eshte.  Tani dalin gjysme lakuriq, neser komplet.Jam e sigurt qe ato qe dalin topless se kane per gje dhe te dalin pa rroba fare. Normal qe per te terhequr vemendjen e meshkujve e bejne, ndryshe do gjenin plazhe te vecuara po ti hante meraku vertet per rrezet e diellit..





__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 14:35
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BIONDIA
Ne zemren tende.

Regjistruar: 02/03/2006
Vendbanimi:
Mesazhe: 10184

Une jam dakort per vete te dalin e mire e bajne kur ndihen mire me veten dhe me trupin e tyre pse jo... sa per provokimin po pate ndonje torollak afer qe ska pare ndonje femer me sy ai do hutet dhe kur te shofi nje mbulu me perce ...kshuqe sme ben pershtyje ...aty ku baj plazh une ka shume ferma(me nje trup fantastik ) qe zhvishen dhe tim biri si ben pershtypje fare duket normale ...amorja coc hedh syte naj here por ne atij i jane velit imen se tu i pa perdite ne vashdon e lexon gazeten rehat...ai rehar une ma rehat dhe ja asgje sberi toplesi kenaj na lagja jone ...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 15:57
BIONDIA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BIONDIA Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BIONDIA (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BIONDIA Shto BIONDIA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BIONDIA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Talesofadream


....

Hahahaha Deb* je xhelozita me duket ti.:p:p



Jo jam realiste.

S'ma ha mendja qe nje mashkull te rrije indiferent para nje femre topless, vetem po te jete ndonje plakushe.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 25 Shtator 2009 16:27
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 11 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > A do ishit dakort...?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.