Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

s'me ka qelluar kurr ta shikoj ate vend si ne ate foto qe ke bo shejtone... vertet bukur, brava, aty ali pasha i ka bere nje kishe helenes, helena ka qe nje nga grate e ali kurvarit greke kjo... po tek syu i kalter ne gjirokaster ke qen ? aty s'kam ndaluar kemi qen von me programin qe s'kemi ndaluar por thojne eshte bukur

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:49
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

po normal fiksimet nga hici lindin kinezo se kisha degju ket punen e tersit kur te pret rrugen gjarpri e te mendosh sa here ma ka pre rrugen prandaj po me ecen kaq mbare thua hahhaaaa

kisha degju per mocen e zeze qe eshte ters me te pre rrugen .... po dhe kjo seshte gje... tezja ime ka 2 mace rrace duken si tigra jo si moca na bene 4 kotele 1 nga keto e zeze pis; gjyshja ime qe ju thoshte eshte ters hiqeni mos e mbani ne shpi po po me ke flet me ju heq dacin e zi kusherirave behet nami plas lufta e 3 boterore hahahaaa

mua me pelqen te zhytem me pushke deti e kam qejf por qe nuk qullos gje sepse do force e fatkeqsia e te qenit femer ne keto raste duket :p por ama harrohem mund te rri me ore ne uje aq shume sa me fryhen buzet e ngelet shenje te maska ne fytyre; kurse per tju ngjit maleve jam e vetmja ne pyje te thella sikur ndjehem me e sigurte kur kam e ndonje arme me vete te tipit cifte me 2 tyta pershembull hahahahaaaaaa

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 17:53
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Citim:
Po citoj ato që tha erious
s'me ka qelluar kurr ta shikoj ate vend si ne ate foto qe ke bo shejtone... vertet bukur, brava, aty ali pasha i ka bere nje kishe helenes, helena ka qe nje nga grate e ali kurvarit greke kjo... po tek syu i kalter ne gjirokaster ke qen ? aty s'kam ndaluar kemi qen von me programin qe s'kemi ndaluar por thojne eshte bukur


isha e te kalaja qe thu ti me ka kenaq me muhabet ky xhaja i ul te karrigia e njifte historine vellai per tu habit me beri me turp vetem e degjoja .... rruges per atje kishte shume gjarperinj Noto mbaja shkopin e qenin se isha e vetem mu tek o do shkoja o pike ju them ketyre do vije njeri ... e kishin ne mend me u nxi pirdhuni ju thashe ika vete

shife

paskam veshtirsi me fut fotot ketu booh

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 18:02
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re 07082009798.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 62 herė.

...

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 18:05
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

mire qe ma the per ne porto ti, qe te mos ndaloj me vellain se futet ne bot te vet me gjarperinjt ai hahahaha... kjo eshte dhe nje nga gjerat me te poshtra qe ka shqiperia, kudo qe te hapesh syte te thojne ters ktu e ters aty, ta bejn jeten bela... me pelqen shume te rri me pleqt, kenaqem sepse i ngacmoj i provokoj mendime te vjetra e me hapen dhe un ja ashtu si femi rri e i degjoj, po ce do ne cdo 100 fjale 3 e kan lidhjen me tersin gjera qe me besdisin po vari trapin them hahaha, c tregojne per koh te komunizmit shejtone, te verteta por qe te duken si genjeshtra, shum ka vuajtur ai popull ne fakt, nejse te shkuara te harruara

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 18:05
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

vertet te kenaqin, une jam rrit me gjysher ne shtepi Noto e ti me sa di une e nga kjo vjen qe i durojme pleqte pa thuj ca te tjereve as i durojne dot fare e jo me tu bejne muhabet

ama te vuajtur shume po interesant eshte kane shume nostalgji per kohen e atehershme ju mbushen syte me lot kur tregojne ... une vdes kur me thone degjo moj bije e xhaxhit me prekin kur thone ashtu ... ta haje dreqi them kane punu 1 jete te tere xhanem e jetojne keshtu si qente e me kalamajte neper bote te malluar ne kulm Noto

nejse prit te te tregoj e 1 foto tjeter te ndrojme muhabetin qe mos qash zotrote

shife ket pallaveshin nipin tim e cuditshme spurdhjak e i dashurum me natyren thu te jete ne gjak valle hahhaaaa

__________________
.

Modifikuar nga AngelDevil datė 20/11/2009 ora 18:36

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 18:17
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

e ke nipin ambientalist e be, shejtone ate mendoj dhe un per pleqte boooh, megjithate varet se ku je, me pleqte e fshatrave te shqiperise mesme nuk rrihet as edhe tre sekonda... nese fjala katnar ka noi far kuptimi vec te ata e gjen, s'din te lidhin dy pare muhabet, ata neper fshatrat e korces, pogradecit, tepelenasit kan te forta vetem histori hajduterish tregojne kur kalon bregdetin rruges per ne sarande eshte nje fshat shen vasili me duket eshte nje rrap i madh mu ne mes te fshatit, te vdesesh me ata pleqt, me njohin e kam rutin do ndaloj me ta te pakten 2 ore, kam dhe vellain ne fakt qe s'merzitet rrin dhe ai, gjirokaster, vlonjatet gjithashtu kan te forta tu i njoft qe jan teper krenar vetem lei te flasin nga veriu vetem shkodran me ka rastis te flas shkodranet jane vertet per ti degjuar me vemendje gati dhe syte i studioj kur flasin, nejse... te iki un, se fillove te qash ti me duket noten kinge, lidhemi.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 18:32
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AndreaPirelli
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/03/2008
Vendbanimi:
Mesazhe: 5672

Citim:
Po citoj ato që tha erious
.

ti turlli ke noi histori ta shpalosesh ? apo topat mbrapa portes ruaja thuj s'di tjera e ne shtepi...




Po c'histori zeza.......... une shume shume deri tek restoranti shkoj .......... maroj se lari ato pajatat ene ne shtepi ........... ku na del llogaria me u verdallos ............

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2009 22:32
AndreaPirelli nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AndreaPirelli Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AndreaPirelli (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AndreaPirelli Shto AndreaPirelli nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AndreaPirelli nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr ėshtė moderator/e nė kėtė nėn-forum   Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

U pa puna duhet me hap 1 teme per Angel dhe Erius qe te tregojne historite e tyre, se qekan bo 5 faqe, dhe vetem historite e tyre lexova ketu.

Po ju tregoj dhe une nje histori. Qeni im quhej Xheku, ishte shume i bukur, i zi me te bardhe, dhe u dashurova sapo e pashe. Ishte 2 muajsh kur ma dhuruan. O zot sa femije i lumtur isha. Mezor prisja t'u ktheja nga shkolla dhe te luaja me te, ta perqafoja.
I mesova edhe te bente cicin jashte shtepise, se muajt e pare i ndejta mbrapa duke i fshire urinen neper shtepi..me prishi dhe nja 2 tapete...pupupu hajde te degjoje mamin tim.
E nejse une luaja c'do mbasdite me qenin, e nxirrja tek parku afer shtepise. Me ishte bere si pjestar familje, nuk mund te rrija pa te.
Nje dite te bukur e lej jashte tek dera, dhe hy brenda ne shtepi me marr dicka, dhe kur dal jashte, shof qe Xheku s'ishte me....thirra e thirra neper lagje, po hic. Xhekun nuk e gjeta me.
kam qajtur me denese pothuajse gjithe diten, dhe si perfundim qenin nuk e gjeta.
Qe ate here, nuk kisha me guxim te merrja qen tjeter ne shtepi, se kisha frike ta humbisja serish.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2009 01:41
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Re: Nje histori nga jeta ime ............

Citim:
Po citoj ato që tha Fajtori
Mbresa, kujtime, ngjarje nga jeta juaj.



Eshte e vertet qe disa ngjarje, kujtime nuk i harrojme dot...Te nguliten ne mendje e te ndjekin gjithe jetes...


Ja nje qe sa here e kujtoj me ben te qesh me veten time.

Kam punuar ne fakt ne moshe shume shume te re...dhe sa here qe me therriste boss-i isha duke ngrene dicka...

Me therriste me nje pseudonim te vecante dhe une gojen plot pergjigjesha, poooooooo kethu jamm.......ai - Po me çmende sa here qe me duhesh ti vetem duke ngrene ngele....e kthenim ne shaka pastaj... ehe kujtime kujtime...


P.S: E lezetshme tema Faje.

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Nëntor 2009 19:40
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 17 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Tema Shoqėrore > Diskutime Shoqėrore > Tema Shoqerore > Nje histori nga jeta ime ............

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.