Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Reforma ne Drejtesi-Vettingu
Reforma ne Drejtesi-Vettingu
Ky sondazh ėshtė i mbyllur.
Pro 3 100.00%
Kundra 0 0%
Gjithsej: 3 votime 100%
 Sondazhi është mbyllur më 20 Qershor 2017, ora 04:49  (111 ditë pas hapjes) [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]

Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha robert
Vetingu, -shpetimi i Shqiperise nga korrupsioni? Nje gje nuk kuptoj une: ne Shqiperi ka korrupsion, pra pohohet se politikanet jane te korruptuar. Mirpo po keta politikane e votuan ne parlament vetingun. Tani une nuk e di se c'lidhje ka protesta me vetingun!? Pse behen akuza per vetingun!? Po protesta pse behet xhanem! Po ky vetingu c'gje te re na sjell? Vertet do ta luftoj korrupsionin!? Nese po, pse, cfar mungon deri tani, apo c'te re sjell vetingu!? Apo thjesht jane lojra per ta shkaterruar Shqiperine edhe me shume se sa eshte shkaterruar!? Nejse, kot qe pyes dhe une! Se mos ka ndonje specialist ketu tek horizonti, qe i sqaron keto probleme!
vettingu eshte shpresa e re por jo e fundit qe mban gjalle militantet se do ndëshkojnë kriminelin berisha dhe klikën e tij. Pas kësaj kushedi se çfarë do shpikin.
Se mos mendon se u ha shpirti per ligj e drejtësi këtyre.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Mars 2017 17:08
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
robert
Veteran ne forum

Regjistruar: 08/05/2010
Vendbanimi: Gjermani
Mesazhe: 864

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner

Dhe, arsyeja e vertete per te cilen eshte ngritur Cadra, kjo eshte, menyre vetmbrojtje.
Kundershtim deri sa te mundin, me pretekse nga me naivet e absurdet.
Kete gje e di populli Shqiptar prandaj dhe i rri larg Cadres.
Ate qe beri Sala mbas vitit 90-te


...eh bla-bla-bla pa fund! Ju lutem mos luani role naivesh, a thua se cadra ka te beje me PD-PS! Apo ka te bej direkt me Vetingun! Nuk e shikoni qe Ballkani eshte nje gjysem hapi larg ndezjes se barutit!? E me Ballkanin eshte edhe Europa ne ate prag!? E me Europen eshte edhe bota!? Keto filma jane bere gjithmone ne ndezje situatash, sepse kane ndikuar per minimizimin e ndezjes se metejshme te situates! Nese edhe kesaj radhe Ballkani do shpetoje nga ndezja, do kemi tek shume shtete qetesi! Per momentin situata duket larg qetesise! Ndaj behen gjithandej filma nacionale! Kaq gje e di dhe bufi! Pse duket sikur njerezit nuk i dine keto filma, kjo duket ka te beje me ate se te paarsimuarit nga fshatrat zbriten te gjithe neper qytete pas viteve '90 (fenomen mbar-boteror) dhe ngjiten shpejt shkallet e karrierave politike dhe ekonomike, duke i dhene tonin edhe shtypit ne cdo cep te globit!

__________________
Kush i ben qejfin vetes, eshte
budall!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 12 Mars 2017 19:47
robert nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė robert Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me robert (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: robert Shto robert nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto robert nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Mars 2017 10:58
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Per te gjithe ata,qe, deri me tani nuk ishin te qarte:

https://www.facebook.com/edirama.al...54575468131523/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Mars 2017 17:42
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Voto per Drejtesi, voto Edi Ramen

https://player.vimeo.com/video/222377734

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Qershor 2017 17:20
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Reforma ne Drejtesi-Vettingu

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.