Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ca shembulli moj atiola me ba kopila aaa

une sjam dakort me ba femi jashte martese..



cfare mendon me kete kopila ne qofte se atij i pelqen te kete femije nuk mnedoj qe duhet patjeter te martohet per te vendosur te kete nje femij e

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 19:34
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
miryal
koncepti zero

Regjistruar: 04/11/2006
Vendbanimi: TIRANE
Mesazhe: 77

yyyy paska shku pune deri ke femijte...

__________________
“Arsyeja e vetme pėrse njerėzit humbin nė mendime ėshtė se ky ėshtė njė territor i panjohur”.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 19:36
miryal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė miryal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me miryal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: miryal Shto miryal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto miryal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

hahahahaha  sa po  qesh me  rop  shtes... kopila thone   

 

o  dreqe kaq te kujdes'shem paskan  qen ata  qe ke kalu  ti???  ske pi noi her kokkra kunder  shtatzanise ti??

ti  dhe mbase  se di.. por  shoqet  e asaj( kur them asaj u knw   who i am  talking  about)... dhe kur i thone  atij  llafit me  thuaj me ke  rri te te  them  se  cili je... dmth shoqet e saj.. i mbanin prezevativet edhe kokrrat  kundershtatzanise ne  cant.. se si  dihej nga bosat e  zyres  se e  gjenin veten maj  tavolines :p  te pakten keshu    pohuan  vet  disa prej tyre..

ti  di  fjalen kopil  po  sja  dike mire kuptimin

 

pyet ndonje  qe di   me mire shqip... p.s konten.. te te  zberthej  fjalen   kopil ose  dobic  sic i themi ne te jugut...

 

 

ciao

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 19:54
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
ca shembulli moj atiola me ba kopila aaa

une sjam dakort me ba femi jashte martese..



Femijeve qe exaktesisht u dihet atesia,-nuk mund t`i quash kopila.
Une quaj kopila ata femije qe s`u dihet atesia e vertete, pra kur femra nderron
partneret(si mbreti grate).
Dhe jashte martese eshte me mire te mbash krijesen tende,
sesa ta abortosh ate(pasi jo vetem qe po vret nje krijese, por po vret
dhe veten tende-psikologjikisht, fizikisht dhe normalisht do kalosh te pakten ne depresion-nese ke ndjenja prej femre kuptohet).
Martesa eshte thjeshte nje Ceremoni, asgje me shume.


Kota, zoti ta befte mbare.Mirese ardhte ne jete krijesa juaj.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 20:00
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Gango sigurisht qe martesa ashte nje ceromoni apo nje cop leter...ne kohen e sotme shume vete jane martu pa dasem pa letra pa ceromoni dhe kane femije... une thjesht thash qe pshm nuk ashte mire me u rrite femija pa babe ose nane... e jo se ashte krim me mbajt femin tend...as qe me shkon ndermend te abortoj apo te mendoj nje gja te tille, rendesi ka qe femra njeh partnerin dhe me  e ndrshme per mua ashte me majte femin tand sesa me shku me 124 dhe 100 abortime.... me kupto thjesht ishte nje mesazh pa te keq..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 20:31
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

mosha ka rendesi si ska...

psh nje njeri me i madh ne moshe me nje me te vogel ka shume ndryshime. duke filluar nga dhembet e gojes

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 20:37
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

e dreqe  e,  mbulo  diellin me  shoshe tashi

 

keshu qe kur  shkruan, te pakten  kundrejt meje.. ben mire   ti analizosh  fjalite para se ti  shkruash.

 

ciao

 

 

p.s: gango flm

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 20:53
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
hahahahaha  sa po  qesh me  rop  shtes... kopila thone    

 
o  dreqe kaq te kujdes'shem paskan  qen ata  qe ke kalu  ti???  ske pi noi her kokkra kunder  shtatzanise ti??

ti  dhe mbase  se di.. por  shoqet  e asaj( kur them asaj u knw   who i am  talking  about)... dhe kur i thone  atij  llafit me  thuaj me ke  rri te te  them  se  cili je... dmth shoqet e saj.. i mbanin prezevativet edhe kokrrat  kundershtatzanise ne  cant.. se si  dihej nga bosat e  zyres  se e  gjenin veten maj  tavolines :p  te pakten keshu    pohuan  vet  disa prej tyre..

ti  di  fjalen kopil  po  sja  dike mire kuptimin

 

pyet ndonje  qe di   me mire shqip... p.s konten.. te te  zberthej  fjalen   kopil ose  dobic  sic i themi ne te jugut...

 

 

ciao



 

sa e lexova ket mesazhin se e kisha mendjen ke mesazhi i Gonagos.... Kota pse ti mbas fjalet une pse mos thash ndonje gje gabim thjesht ishte nje mendim i imi dhe nese te djeg ty as qe me interreson.... dhe me ato qe kam kalu une ste interreson ty fare sesa te kujdeshem kan qene apo jan dhe nese nje femer mban kokrra apo kllufa ne cante do te thot qe nuk ashte gati me ba femi dhe jo pse ashte ashtu sic mendon ti... dhe ti ktu po kapesh me mu cke me shoqet e mija..une kam shoqen me te ngusht amerikane qe bani nje femi me shqiptar dhe nje zot e di se cpo heq ajo me e rrite sepse ai maskarai as nuk do tja di nese ka femi apo jo se kshu jeni ju shumica e meshkuve prandaj mos e kruj shume me opinionin tim...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 21:05
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Cindi
larguar

Regjistruar: 01/09/2005
Vendbanimi: arratisur
Mesazhe: 2664

Ketu tema eshte persa i perket moshave midis ciftit dhe jo si te emertohen femijet jashte martese..

Qe cifti te vendose te kete nje femije, nuk do te thote se patjeter duhet te kaloje neper altare dhe dokumenta civile. Kur femija eshte krijuar me koshiencen e te dy paleve, ky femije eshte mese normal me nene e me baba, njelloj si te jete i krijuar nga cifti, qe ka kaluar neper altaret e kishes apo neper dokumentat zyrtare. Ka lindur nga dashuria e dy te rinjve dhe kjo flet per gjithcka. Pasojat e mevonshme askush nuk i di.

Njerezit po ndahen mbas 30 vjet martese, se akoma nuk njohin tamam partneret e tyre. Partneret njihen ne situata te vecanta dhe jo kur cdo gje shkon vaj...........dhe femijet e ketyre rasteve perseri e quajne veten me nene dhe me baba of coorzzzzzz

__________________
arratisur syrgjynosur...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2006 17:32
Cindi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Cindi Kėrko mesazhe tė tjera nga: Cindi Shto Cindi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Cindi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

per mendimin tim ka rendesi mosha sepse dy veta me nje difference moshe nuk mund te mendojne kurre njejte e kam mendimin ne pikepamjen e jetes
nje i ri mendon me shume te te defrehet te jetoje jeten ndersa nje qe e ka kaluar ate rinine e tij dua te them qe ka nje moshe tamam per te krijuar familje ka mendime krejt tjera nga ai me siper
mendimi im me falni ne qofte se jam gabim

te jete fjala per dashuri dashuria nuk njef moshe nuk ka asnje rendesi kjo

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Nëntor 2006 20:00
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 02:27 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > a ka rendesi mosha??

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.