Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ca shenje jeni?
Shenja juaj e horoskopit?
Dashi
Demi
Binjaket
Gaforrja
Luani
Virgjeresha
Peshorja
Akrepi
Shigjetari
Bricjapi
Ujori
Peshqit
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
dennisi_uk
KaRaTeIsTi

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: East^Side London
Mesazhe: 30

Citim:
Po citoj ato që tha FjO!!@
une jam ujor...ma smiri


Nice pic by the way, shpresoj qe ti afrohesh i cike!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2007 20:30
dennisi_uk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dennisi_uk Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dennisi_uk (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dennisi_uk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dennisi_uk Shto dennisi_uk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dennisi_uk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
viper
economista

Regjistruar: 15/10/2005
Vendbanimi: milano (IT)
Mesazhe: 320

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re bikeflag342.gif
Ky file ėshtė shkarkuar 79 herė.

sa deshe dhe dema qe paska forumiiiii

__________________
I BACI SONO COME I FRANCOBOLLI, SE NON USI LA LINGUA NON ATTACA !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2007 21:22
viper nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė viper Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me viper (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė viper't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: viper Shto viper nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto viper nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erta31
Arkitekte

Regjistruar: 02/01/2007
Vendbanimi: cesena
Mesazhe: 244

une jam luani, shikoj qe ne forum qenkan pak me kete shenje ndersa ne jeten reale besoj se kam njohur me shume luane se sa te shenjave te tjera,

thone se kane karakter te forte, jane arrogante, jane mendjemedhenje e te tjera si keto, asgje s'eshte e vertete.

__________________
Lumturia nuk eshte te kesh cfare te duash po te duash ate qe ke.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 17:19
erta31 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erta31 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erta31 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erta31 Shto erta31 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erta31 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katili001
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/12/2006
Vendbanimi: sipas kerkesave te forumisteve
Mesazhe: 112

une jam peshorja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 18:41
katili001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katili001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katili001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katili001 Shto katili001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katili001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katili001
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/12/2006
Vendbanimi: sipas kerkesave te forumisteve
Mesazhe: 112

une jam peshorja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 18:41
katili001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katili001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katili001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katili001 Shto katili001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katili001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
katili001
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 12/12/2006
Vendbanimi: sipas kerkesave te forumisteve
Mesazhe: 112

une jam peshorja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 18:41
katili001 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė katili001 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me katili001 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: katili001 Shto katili001 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto katili001 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Exellence
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 39

luani .......mbreti i kafsheve !!!!!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 20:13
Exellence nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Exellence Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Exellence (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Exellence Shto Exellence nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Exellence nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Exellence
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/12/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 39

I'm the king!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 01 Shkurt 2007 20:15
Exellence nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Exellence Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Exellence (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Exellence Shto Exellence nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Exellence nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ekstravagantja
Fotomodele

Regjistruar: 11/04/2007
Vendbanimi: Gjithandej
Mesazhe: 168

Une jam gaforrja. shume shenje e bukur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 07 Qershor 2007 18:57
Ekstravagantja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ekstravagantja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ekstravagantja (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Ekstravagantja't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ekstravagantja Shto Ekstravagantja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ekstravagantja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

une jam cancer shume e tmerrshme si emer po shume shenje e bukur

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Qershor 2007 13:07
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 00:44 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ca shenje jeni?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.