Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ca shenje jeni?
Shenja juaj e horoskopit?
Dashi
Demi
Binjaket
Gaforrja
Luani
Virgjeresha
Peshorja
Akrepi
Shigjetari
Bricjapi
Ujori
Peshqit
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon
Une jam Tigri...



Hiihhhhiiii kurse une luani.....

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2006 15:23
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tea korcarja
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 30/10/2006
Vendbanimi: Toronto
Mesazhe: 35

une jam "peshorja"

Jashtezakonisht te forte persa i perket sensit te drejtesise dhe respektit ndaj tjetrit,te ekuilibruar,mendojme pasojat para se te veprojme,jemi te bukur dhe me shkalle te larte elegance,te kendshem dhe shume te dashur

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2006 15:54
tea korcarja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tea korcarja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tea korcarja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tea korcarja Shto tea korcarja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tea korcarja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Goku
Veteran ne forum

Regjistruar: 11/09/2006
Vendbanimi: *****
Mesazhe: 1040

Citim:
Po citoj ato që tha sexi



Hiihhhhiiii kurse une luani.....



 

Kush eshte me i forte Luani apo TIGRI..

__________________
The more things change, the more they remain the same.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2006 15:56
Goku nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Goku Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Goku (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Goku Shto Goku nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Goku nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha tea korcarja
une jam "peshorja"

Jashtezakonisht te forte persa i perket sensit te drejtesise dhe respektit ndaj tjetrit,te ekuilibruar,mendojme pasojat para se te veprojme,jemi te bukur dhe me shkalle te larte elegance,te kendshem dhe shume te dashur




Pikes i ke ra tea....edhe une peshorja jam....jam e bukur elegante1.75 cm 58 kg,e kendshme dhe shume e dashur me te gjithe(sidomos me meshkujt)

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2006 17:24
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
SEXI
*BIZNESMENE*

Regjistruar: 08/09/2006
Vendbanimi: ISTANBUL
Mesazhe: 3939

Citim:
Po citoj ato që tha Harmageddon


 

Kush eshte me i forte Luani apo TIGRI..




LUANI eshte mbreti i kafsheve......une e forumit(shaka se na e marin disa per keq ketu)

__________________
* HA...PI...RRI *

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Nëntor 2006 17:27
SEXI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė SEXI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me SEXI (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė SEXI't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: SEXI Shto SEXI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto SEXI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

peshorja apo luani je sexi se spo e marr vesh une lol

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 09:37
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

po ti niku cfare shenje je

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 19 Nëntor 2006 19:10
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amstel
me kerkoi kush????

Regjistruar: 21/09/2004
Vendbanimi: tu bo pall ariu neper bote
Mesazhe: 3736

me mire mos ta dish se jam.......

akrep jam lol.pickoj keq

__________________
Jeta nuk pati qellimin te na bente qenie perfekte.Kushdo qofte apo pretendon te jete perfekt,s'e ka vendin ketu,por ne muze....'''

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Dhjetor 2006 11:53
Amstel nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amstel Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Amstel (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amstel Shto Amstel nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amstel nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
CSS OPENDOOR
...DJ...

Regjistruar: 05/11/2006
Vendbanimi: Here ketu here atje.
Mesazhe: 255

SHIGJETARI.

__________________
LOVE IS A GAME.A GAME FOR TWO.
LOVE IS A GAME.FOR ME AND FOR YOU

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 08 Dhjetor 2006 18:45
CSS OPENDOOR nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė CSS OPENDOOR Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me CSS OPENDOOR (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: CSS OPENDOOR Shto CSS OPENDOOR nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto CSS OPENDOOR nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dennisi_uk
KaRaTeIsTi

Regjistruar: 10/01/2003
Vendbanimi: East^Side London
Mesazhe: 30

Shenja ime eshte

Merimanga

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Janar 2007 20:27
dennisi_uk nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dennisi_uk Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dennisi_uk (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė dennisi_uk't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: dennisi_uk Shto dennisi_uk nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dennisi_uk nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:58 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 28 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Ca shenje jeni?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.