Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Sot Ne Top-channel
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

he pra o njeri ca u tha ne TOP-CHANNEL???!!!!

kur do e fillojme kete teme....??!!

 

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2007 20:20
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Re: PUNTORI

Citim:
Po citoj ato që tha HERO
Ktheheni shkodren ne principate,dhe kur tashporrim berishen nga pushteti merreni dhe beheni mbret ne principaten e shkodres,se drita e uje do keni plot,ekonomia do bej bum etje tj,njesoj si ne vitet eBerishes president e kryeminister apo jo??????????

Ngrini edhe nje ushtri te luftoje shtetin e pavarur kosovar,sepse vetem ate nuk ka bere Berisha akoma.


hahahhahahahaha)

Heroi po pse flet per ndarje e gjera te tilla. Un te kam than nji her se nuk jam politik por, naj sen baj dhe sikur e kuptoj. Nuk e di pse i ke inat shkodrant dhe as me intereson aspak ta di por mos harro se nuk ka qytet e as rreth ne Shqiperi qe ka dhan dhe i jep figura te shquara qe mbi te gjitha kan vu atdhen mbi fe parti e pasuni.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2007 20:54
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Re: Puntori

Citim:
Po citoj ato që tha arturm
Me sa shof nga fotografite demokracia e paska ndryshuar shume Shkodren. Kur e kam vizituar une nuk kishte furgona te verdhe
po pra ti e kishe vizitu ne kohen e brekve me arna.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 21 Prill 2007 20:57
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

arti please...

a mund te me ndricosh dicka i dashur? Mos ky pronari i Topchanal i quajtur Dritan Hoxha eshte i nipi i diktatorit enver hoxha?
Respekte

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 13:05
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

IQ se sa fise ka ne vlore me mbiemer hoxha... mos jan gje nga te enverit kshu???


booo si nuk hoqet dore nje her na keto gjera

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 16:00
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

I dashur IQ

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
a mund te me ndricosh dicka i dashur? Mos ky pronari i Topchanal i quajtur Dritan Hoxha eshte i nipi i diktatorit enver hoxha?
Respekte


Kam degjuar disa here shprehjen e preokupimit tend se mos pas DEKA-s EHV-se apo ketij Hoxhes "fshihet" familja e ish diktatorit.

E kuptoj kete preokupim dhe eshte human. Te gjitheve ne na shkon mendja qe eshte e pamundur qe familjet (dhe sidomos Familja e Diktatorit) te mos kene pasur perfitime ekonomike dhe te "mos kene menduar" per ditet e sotme. KY ESHTE NJE DYSHIM ME SE LEGJITIM, DHE, EDHE PER MENDIMIN TIM, NUK KA SI TE MOS JETE KESHTU.

E pra, i nisur pikerisht nga fakti qe ne i mendojme aq "te zgjuar" sa te kene menduar edhe per brezat e ardhshem te familjeve te tyre, duhet te mendojme edhe qe nuk jane aq budallenj sa te dalin hapur dhe te thone "ne jemi edhe tani, bile edhe emrat e bizneseve i kemi vene provokues". Jo i dashur IQ, une nuk mendoj qe eshte keshtu.

Natyrisht qe edhe une, ashtu si ty, mendoj se ata duhet te jene patjeter pas ndonje biznesi te fuqishem aktualisht ne Shqiperi, por te nisem nga supozime te tilla "alla shqiptarce" qe nisen nga emrat (qe s'jane as emra por sigla) e ndermarrjeve nuk me duket e arsyeshme (edhe pse ne shqiperi c'do gje mund te ndodhe).

Sigurisht ato biznese jane pas prestanome-ve (dmth venia ne krye e nje personi te trete pa dale ne shesh pronari i vertete), por do ishte prej budallai nga ana e tyre qe te vinin emra qe rikthejne ne kujtese te kaluaren. Atyre u intereson e ardhmja (materiale) i dashur IQ dhe jo e kaluara. Ne kete jemi dakort apo jo? Perndryshe do i thoshin tamam si andej nga anet tona "kruhen me gjethe fiku".

Per sa i perket pyetjes tende:

Me sa di une Enveri ka pasur niper te drejtperdrejte (dmth femije te femijeve) dhe jo niper nga ana e vllazerise, sepse te gjithe fisin e vet pak a shume e ekzekutoi (arriti deri sa te vriste burrin e motres). Nqs nuk gaboj ai ka pasur vetem dy motra, njera nuk i foli me me goje qe kur i vrau burin (e mbaj mend ate grua, kishte nje peshore personash tek reklamat e kinemase). Nuk e di nqs kjo ka pasur femije por edhe po ka pasur nuk duhet te kene perfituar nga daja sepse, sic te thashe, me shume dinjitet, motra nuk i foli me me goje Enverit. Motra tjeter me duket se nuk ka qene martuar dhe si rrjedhoje nuk ka mundesi qe te kete niper nga kjo ane.

Persa i perket niperve nga djemte dhe vajza, ashtu si edhe femijet e vete Enverit nuk jane degjuar me ne skenen publike (mbaj mend qe mbesa e Enverit ishte yll e bukur) dhe dyshoj seriozisht se do ishin te implikuar drejtperdrejt ne pronesite.

Megjithate nuk mund te te siguroj qe keto informacione qe kam une jane te sakta, megjithate te thashe ato qe dija.

Llogjikisht e perjashtoj qe ky Dritan Hoxha te kete lidhje me familjen Hoxha, por natyrisht, sic thashe edhe me siper, ne Shqiperi nuk mund te vesh doren ne zjarr per asgje dhe asnjeri.

Psh, dhe respekte edhe nga ana ime

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 21:43
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha KOTA_97
IQ se sa fise ka ne vlore me mbiemer hoxha... mos jan gje nga te enverit kshu???


booo si nuk hoqet dore nje her na keto gjera



Nuk te kerkova ndihme ty patriot.Atij qe pyeta me dha nje pergjigje te sinqerte,sepse karakterizohet nga nje veti e tille.
Kota nuk e di qe ne Vlore dhe ne fshatrat e saj ka me kete mbiemer,sot po e mesoj nga ty per here te pare.

Arti ,sot degjova ne nje interviste me Liljana Hoxhen,nusen e Sokol Hoxhes,e cila pohoi se familja e kunatit te saj eshte pronare e Dekes.Ajo akuzonte R Aline,Nexhmijen dhe fisin e Xhunglineve vjedhje te cilet kane vene dore mbi thesarin e shtetit.Ajo gjithashtu tha se nje deputet i PD te cilit nuk ja permendi emrin ka dijeni ,per disa pare te EH depozituar ne Dubai .Ajo tha gjithashtu se ne kohen qe Enveri shifte fundin e tij na tha mua e Sokolit,mblidhni ca pare se do t'ju duhen etj.

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 22:04
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

IQ

Ndoshta te kam keqkuptuar. Une mendoja se ti niseshe (sic kam degjuar ne Tirane) nga emri DEKA si Djemte e Enverit Kapitalistet e Ardhshem. Kjo me duket absurde dhe ketu mbeshtetej pergjigja ime.

Nuk i dija keto deklarata te L.Hoxhes por po te kete fakte per kete, mund te jete edhe ashtu sic mendon ti.

Persa i perket pasurimit te familjeve Hoxha Aliaj e Xhunglini, sic e thashe edhe me lart, jam dakort me ty. Llogjika e do te kene menduar per "kur te binin nga fiku". Historia ka treguar qe te gjithe diktatoret kane vepruar keshtu dhe nuk ka perse te mos jete keshtu edhe per keta tanet.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 22:37
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vlonjati99Tave
Arrakat

Regjistruar: 15/12/2003
Vendbanimi: A Silent Night, A Secret Tear, Wishing You Were Here
Mesazhe: 2169

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA


Nuk te kerkova ndihme ty patriot.Atij qe pyeta me dha nje pergjigje te sinqerte,sepse karakterizohet nga nje veti e tille.
Kota nuk e di qe ne Vlore dhe ne fshatrat e saj ka me kete mbiemer,sot po e mesoj nga ty per here te pare.

Arti ,sot degjova ne nje interviste me Liljana Hoxhen,nusen e Sokol Hoxhes,e cila pohoi se familja e kunatit te saj eshte pronare e Dekes.Ajo akuzonte R Aline,Nexhmijen dhe fisin e Xhunglineve vjedhje te cilet kane vene dore mbi thesarin e shtetit.Ajo gjithashtu tha se nje deputet i PD te cilit nuk ja permendi emrin ka dijeni ,per disa pare te EH depozituar ne Dubai .Ajo tha gjithashtu se ne kohen qe Enveri shifte fundin e tij na tha mua e Sokolit,mblidhni ca pare se do t'ju duhen etj.




un ste ktheva pergjigje ne radh te pare thash si si lat nje her keto hamendjet.. ne radh te dyt.. vetem brenda ne vlore jan dy fise me mbiemer hoxha... eshte nje fis tjeter ne mavrove me mbiemer hoxha...

__________________
*Born To Touch Your Feelings* I Dont Care If Im Hated On The Net.
Because I Have A Real Life.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Prill 2007 23:01
Vlonjati99Tave nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vlonjati99Tave Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vlonjati99Tave (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vlonjati99Tave't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vlonjati99Tave Shto Vlonjati99Tave nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vlonjati99Tave nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Amici di Nessuno
Kompetent

Regjistruar: 12/01/2004
Vendbanimi: Afganistan
Mesazhe: 1613

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA


Kota nuk e di qe ne Vlore dhe ne fshatrat e saj ka me kete mbiemer,sot po e mesoj nga ty per here te pare.



Ndoshta jo ne Kume ku ke pat ndenjur ti po ne Vlore po. Edhe ne Cole madje.

__________________
LA MIA JUVENTUS E' MORTA IL 14 MAGGIO 2006
MA IL MIO SANGUE SARA' SEMPRE BIANCONERO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Prill 2007 00:48
Amici di Nessuno nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Amici di Nessuno Vizito faqen personale tė Amici di Nessuno't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Amici di Nessuno Shto Amici di Nessuno nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Amici di Nessuno nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:18 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 8 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Sot Ne Top-channel

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.