Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Ministri i llapaqen
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Duan ta heqin Sollakun se ai i di letrat e Sales dhe miqve te tij,do qe te vej ndo nje te korruptuar tjeter qe ta terheqi Sala nga hunda sic ben me kta zagaret e tjer,po iku Sollaku dalin te gjitha pislliqet qe ka ber idhulli i pdistave dhe te tjeret qe jan akoma ne qeveri,ska me bej si them un e mos bej si bej un,ike plaku mere me gjith tespije e tosun baç.ky vend ka nevoj per brez te ri,na fal IQvlora po mentaliteti ka ndryshuar nuk eshte ai i kohes tende dhe moshatareve te tu,shendet dhe rroft shqiperia e shqiptareve te ndershem si puna ime..

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 16:31
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
oliinter
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/10/2004
Vendbanimi: brunssum netherland
Mesazhe: 3833

mire e ke ti mer daje qe derri do plumb po dosa cfare do K..???!!!

lere politiken se nuk ja ka pare ndonje hajrin me degjo mua.

__________________
pulave ju ka hije te kakarisin vetem ne kotec!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 17:47
oliinter nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė oliinter Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me oliinter (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: oliinter Shto oliinter nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto oliinter nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Po cpolike mor plak,politika eshte per kur**,ne tallim .....,e kupton vet ti pse shkruaj ktu ,,,sa te kem krahet e mi poliqika tme vij nga prapa dhe tme qethi barin...

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 18:27
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha ypsiloni
Duan ta heqin Sollakun se ai i di letrat e Sales dhe miqve te tij,do qe te vej ndo nje te korruptuar tjeter qe ta terheqi Sala nga hunda sic ben me kta zagaret e tjer,po iku Sollaku dalin te gjitha pislliqet qe ka ber idhulli i pdistave dhe te tjeret qe jan akoma ne qeveri,ska me bej si them un e mos bej si bej un,ike plaku mere me gjith tespije e tosun baç.ky vend ka nevoj per brez te ri,na fal IQvlora po mentaliteti ka ndryshuar nuk eshte ai i kohes tende dhe moshatareve te tu,shendet dhe rroft shqiperia e shqiptareve te ndershem si puna ime..


 

Sallakun duan ta heqin se eshte i lidhur me krimin dhe kriminelet.Me heqjen e mengjarashit do ta shohesh se sa langaraqeve do tu vihen topet ne bige.

Te na falesh edhe ti ypsylon,por ne e dijme shume mire qe ka edhe plot si mosha jote, qe jetojne e studjojne ne perendim me paret e qelbta te fituara nga baballaret e tyre kriminele,prandaj mengjarashi duhet hequr qe ti hapet rruge clirimit te vendit nga mafioz te ketij kalibri. Pse ju nuk jeni dakord qe te vihen ne banken e te akuzuarve kriminelet,te korruptuarit dhe mafiozet?Nqse jo .Pse?Nuk e kuptoj kete mentalitetin tend "te ri".Mos eshte ai i mbrojtjes se pisanjozve te mafies kushdoqofshin ata?Nuk i dihet se shume si mosha ime mund te jene shume here me te paster se  shoket moshes tuaj!.Mua nuk me lidh asgje me pushtetin dhe perfitimet qe vijne nga kolltuku..Bijte e mij studjojne me zotesine e tyre ne perendim dhe me djersen e ballit te prinderve te tyre.Shume nga ata qe shkruajne ketu ypsiloni jane shkolluar me paret e trafiqeve dhe droges te siguruara nga karriget e baballareve mafioz.Shume pak jane ata qe i kane komoditetin te sorollaten forumeve,sepse lodhen gjithe diten dhe ne shtepi nuk kane PC.Levizja mjaft beri nje ekspozim te politikaneve me te pasur te vendit dhe a e dini kush ishin ata?Te gjithe politikane te majte me perjashtim te njerit qe ishte demokristian..Cfare i thua ti kesaj?Nqse qeveria e S Berishes do t'i shkoje gjer ne fund mandatit mengjarashi eshte i ikur.Flijeni mendjen dhe gjasat jane qe ajo do t'i shkoje gjer ne fund,pavaresisht nga lehjet e edvinit per zgjedhje te reja.

Rrofshin shqiptaret e thjeshte si puna ime qe jane me miliona!   

Kalofsh mire dhe qellofsh sonte!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Modifikuar nga IQVLORA datė 14/05/2007 ora 18:37

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 18:29
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Mir qe me ben ti te qesh se ca te tjer ha heqin humorin fare,po un e kam then te korruptuarit dhe kriminelet e kan vendin ne qeli,nje nga ata eshte dhe idhulli juaj,kur kam ardh ne US kam ardh ne rrug te ndershme dhe pa para si shumica e te ndershmve,me von rruget moren per mir pa ndihmen e ndo nje poli qitani apo krimineli,mua me vjen keq qe ka akoma njerez qe mbrojn ata qe thyan embargon dhe lan kosovaret te vriten me naften qe u shiti shqiperia serbit,shendet dhe ja kalofsh mir....rroft shqiperia e shqiptarve te ndershem si puna ime

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 20:17
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Une nuk kam asnje idhull.Une ua fershellej te gjitheve.Une idhull kam ate qe me ka bere koken i dashur ypsilon.Une jam antikomunist i dashur dhe i perkrah ide te tilla,jo persona te vecante.Une dua te kete lufte politike te ndereshme,jo vjedhes e kontrabandiste.Po qe se Berisha ka vjedhur te japi llogari.Ndersa  persa i perket asj punes se kontrabandes se naftes, qe une nuk e mohoj,do te thosha se Serbise nuk i mjaftonte as per luften qe beri me Kroacine dhe Bosnje-Hercegovinen dhe jo ta ruante per luften ne Kosove.Ketu e ke gabim i dashur.Te tjeret ju futen kontrabandes se armeve ypsiloni.Ce pyet, keta jane politikanet tane dhe ne qe i votojme.Ne jemi rrace m... te gjithe.Nuk vritet vellai per nje pellembe toke,apo pse kunata punon kamarjeri te shkosh e te vrasesh vellain tend.Keta jemi ne??????????

Rrofshin djemte e ndershem te popullin shqiptar!Poshte te korruptuarit ,kentrabandistet e mafiozet se bashku me te pjellet e tyre!

Have a nice evening dear!

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 21:44
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
northwest
derri do plumb

Regjistruar: 28/04/2006
Vendbanimi: mbrapa PC tende :)
Mesazhe: 362

Citim:
Po citoj ato që tha IQVLORA
Ce pyet, keta jane politikanet tane dhe ne qe i votojme.Ne jemi rrace m... te gjithe.Nuk vritet vellai per nje pellembe toke,apo pse kunata punon kamarjeri te shkosh e te vrasesh vellain tend.Keta jemi ne??????????

Rrofshin djemte e ndershem te popullin shqiptar!Poshte te korruptuarit ,kentrabandistet e mafiozet se bashku me te pjellet e tyre!

Have a nice evening dear!



At me thuaj,jemi rrac ......,,
skemi frik nga bora,
skemi frik nga shiu,
jemi rrace e forte ,
rrace shakaxhiu (harrixhiu) :p

nje korrigjim te vogel ne US thuhet have nice evening,ose have nice night,dear i thuhet ...e kupton vet ti,besoj se e kishe pa te keq,have nice night..

__________________
If you can make life better for others and you fail to do so,you are wasting your time on earth..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Maj 2007 23:00
northwest nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė northwest Kėrko mesazhe tė tjera nga: northwest Shto northwest nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto northwest nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Hi ypsyloni

Citim:
Po citoj ato që tha ypsiloni


At me thuaj,jemi rrac ......,,
skemi frik nga bora,
skemi frik nga shiu,
jemi rrace e forte ,
rrace shakaxhiu (harrixhiu) :p

nje korrigjim te vogel ne US thuhet have nice evening,ose have nice night,dear i thuhet ...e kupton vet ti,besoj se e kishe pa te keq,have nice night..



                                             ******

Tek nenforumi Gjuha shqipe dikush ka dhene nje sqarim interesant per nje fjale te vjeter qe kam pe mendur une .SATA eshte fjala.Lexoje te lutem!Kam qeshur me vete si budalla.

Kur te vije aty ne USA patjeter do te pershtatem me aksentin alla amerikance.Ketu thuhet ashtu si e kam ckruar une.

Respekte

Vlora

 

 

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Maj 2007 11:18
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
varka
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 27/04/2004
Vendbanimi: canada
Mesazhe: 685

Dje eshte zhvilluar dhe mbledhja e rradhes e keshillit te larte te "drejtesise".
E vura ne thonjeza te drejtesise sepse per mendimin tim vetem emri i ka mbetur i tille , sepse qe prej kohesh ky institucion i rendesishem eshte vene hapur ne mbrojte te krimit .
Gjithkush e ka vene re qe kryetari i saj dhe ne te njejten kohe president ka kthyer mbrapsh pothuajse te gjitha ligjet e miratuara nga parlamenti shqiptar i zgjedhur me vote e popullit.
Duke u fshehur si garant i kushtetutes ai ka dale dhe po del me veprimet e tij hapur kunder cdo ligji dhe reforme qe po ndermer qeveria.
Por me shume kld implikohet akoma dhe me shume kur ne te eshte anetar edhe nje "avokat" i bandes se lushnjes artan gjermeni, ky i fundit i akuzuar jo vetem nga qeveria por edhe nga prokuroria italiane me prova dhe fakte konkrete.Eshte per te ardhur keq kur shikoja dje presidentin e republikes i cili nuk lidhte dot dy fjale bashke te mbronte artan gjermenin dhe ne menyre indirekte dhe banden interesat e se ciles ai perfaqson.
Por me shume me ka bere pershtypje vendosmeria e ministrit "llapaqen "
i cili ka treguar se levizja e fundit e kryeministrit berisha per ti dhene ishkryeministrit postin e ministrit te drejtesise ishte nje levizje e zgjuar dhe eficente.
Ministria e drejtesise si nje allke e rendesishme e cdo kabineti qeveritar eshte vene me ne fund ne levizje dhe kjo fale punes perkushtuese te juristit ilir rujsmajlit.Megjithate i takos se ardhmes qe te vleresoje apo jo punen e tij dhe te ministrise qe ai drejton.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2007 03:13
varka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė varka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me varka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: varka Shto varka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto varka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Oh Zot!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Maj 2007 12:48
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 14:55 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 3 faqe: « 1 [2] 3 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Ministri i llapaqen

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.