Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > A do te kete Evazion Shqiperi-Kosove? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 2.00.
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

vallahi bilahi ska qen gjuh e pare se po te ishte do flisnin dhe ata tamam shqip,jo per gje po ne vitin 2007 ata akoma ç e shkruajn Q pastaj ska renci se si shkruajn renci ka qe mundohen te shkruajn shqip dhe jo serbisht,iqvlora jam shum i gzue qe ju bashkove mendimit me arturm se kam ven re se ju te dy jeni si macja me miun ,me ndrimin e emrit eshte ndruar dhe imazhi mir mir jo keq.

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 16:44
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Jani
Anetar i ri

Regjistruar: 12/05/2003
Vendbanimi: Gjakovė.
Mesazhe: 13

RRAPI!!!!!

Ja edhe nje her po mundohem te ju pergjigjem mos e mendoni nje Lufte Bombash o Njerz,por nje Lufte e cila eshte e pashmangeshem me nje dekret tjeter

__________________
Kosove_AL

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 17:08
Jani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Jani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Jani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Jani Shto Jani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Jani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
IQVLORA
me pushime

Regjistruar: 17/09/2003
Vendbanimi: Europe
Mesazhe: 2750

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
vallahi bilahi ska qen gjuh e pare se po te ishte do flisnin dhe ata tamam shqip,jo per gje po ne vitin 2007 ata akoma ç e shkruajn Q pastaj ska renci se si shkruajn renci ka qe mundohen te shkruajn shqip dhe jo serbisht,iqvlora jam shum i gzue qe ju bashkove mendimit me arturm se kam ven re se ju te dy jeni si macja me miun ,me ndrimin e emrit eshte ndruar dhe imazhi mir mir jo keq.


O rrapi te kalosh si macja me miun do te thote qe te jesh armik me dike,sepse ajo me e forta macja kerkon ta zhduk ate me te dobtin.Ne jemi kundershtare politike,jemi ne opozite me njeri tjetrin dhe kete e ke vene re apo jo,por kur vjen puna per ato probleme qe na proekupojne te gjitheve njesoj ne duhet t'i behemi krah njeri tjetrit,bile edhe ti si nje djale patriot duhet te na bashkohesh neve kur kemi te drejt dhe e anasjellta..Une jam nje nga ata qe kam postuar mesazhe tek temat per kosoven,emrin tend nuk e kam pare atje.Janit dhe gjithe djemve e vajzave te Kosoves une do t'ju thosha qe te prononcoheshin tek temat per Kosoven.Nuk ta kam me te keq i dashur rrapi.Une kam respekt per ty per aq sa kam lexuar. 

__________________
Kur nuk keni mesuar asgje nga askush dhe kur askush nuk ka mesuar asgje nga ne,atehere thjeshte kemi humbur rastin ne jete.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 17:58
IQVLORA nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė IQVLORA Kėrko mesazhe tė tjera nga: IQVLORA Shto IQVLORA nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto IQVLORA nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

IQVLORA me behet qefi shum qe paske respekt per mua gjithashtu dhe un kam rrespekt per ty,ne si popull njihemi qe jemi gjaknxehta po prap e duam njeri tjetrin edhe pse nga 96 e kendej varrezat jan mbush me te rinj nga qe jan vrar me njeri tjetrin,sa per kosovaret skam cte them se nga sa kam par me syt e mi shumica jan te pabes e thash shumica po jo te gjithe,shendet dhe me nje kosove te pavarur se do rrim dhe ne shqiptaret rehat ne shqiperi...

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 21:02
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
IQVLORA me behet qefi shum qe paske respekt per mua gjithashtu dhe un kam rrespekt per ty,ne si popull njihemi qe jemi gjaknxehta po prap e duam njeri tjetrin edhe pse nga 96 e kendej varrezat jan mbush me te rinj nga qe jan vrar me njeri tjetrin,sa per kosovaret skam cte them se nga sa kam par me syt e mi shumica jan te pabes e thash shumica po jo te gjithe,shendet dhe me nje kosove te pavarur se do rrim dhe ne shqiptaret rehat ne shqiperi...
po ti nuk je kosovar qe di kaq pak shqip o rrapi.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 21:22
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
arturm
Veteran ne forum

Regjistruar: 06/12/2006
Vendbanimi: itali
Mesazhe: 1195

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
vallahi bilahi ska qen gjuh e pare se po te ishte do flisnin dhe ata tamam shqip,jo per gje po ne vitin 2007 ata akoma ç e shkruajn Q pastaj ska renci se si shkruajn renci ka qe mundohen te shkruajn shqip dhe jo serbisht,iqvlora jam shum i gzue qe ju bashkove mendimit me arturm se kam ven re se ju te dy jeni si macja me miun ,me ndrimin e emrit eshte ndruar dhe imazhi mir mir jo keq.


Po ti Rrapi, cfare gjuhe e ke shqipen te pare apo te dyte?

Pastaj, kush e ofendon me shume Janin, une qe i them te shprehet ashtu sic duhet (nqs do qe te komunikoje me ne), apo ti qe na thua qe kosovaret jane te pabese?

Nejse, une nuk kam c'them me ne kete teme.

Psh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 22:44
arturm nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė arturm Kėrko mesazhe tė tjera nga: arturm Shto arturm nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto arturm nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Re: RRAPI!!!!!

Citim:
Po citoj ato që tha Jani
Ja edhe nje her po mundohem te ju pergjigjem mos e mendoni nje Lufte Bombash o Njerz,por nje Lufte e cila eshte e pashmangeshem me nje dekret tjeter


-----------S'ka asnje lloj lufte midis nesh c'fardo qe te imagjinosh ti o jani,Ka vetem bashkpunim te metejshem dhe vllazerim .Shteti shqiptar esht i vonuar ndaj duhet te filloje nga puna e perbashket me politikanet kosovare per nje strategji te gjithansheme  kulturore ,politike ,ekonomike ,akademike,finaciare,sportive etj etj ,qe per 4- 5 vjet te perfundoj me bashkimin tone ,sepse gjithe te huajt qe jane dashamires te SHqiperise e quajne dicka te natyrshme qe KOSOVA ti veje SHQIPERISE se esht pjese e saj,natyrish nuk thuhen hapur por ajo vetkuptohet qe aty do veje ,ne bashkim,le cfar thote greku dhe serbi,Biles edhe ata e  pranojn heshturazi qe do beht bashkimi.Ndaj politika jone duhet te jete e parapregatitur  dhe jo te rije ne pritje ,por te hidhet ne veprim .--Dhe keshtu ka per te ndodhur o jani. 

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 22:46
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Rrapi pervecse Mr. Pema na doli edhe Mr Renci
ahahahahaaaaaaaaaaaa
Mr. Renci

keshtu qe ... mos kritiko shqipet e Kosoves...
por shiko shqipet e Shqiperise...!










Peace!

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 23:27
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

ku ku per mue
si mkan luftue


zguxon robi te bej shaka se te hidheni ne fyt dhe te mbysni fare,ba ba bababa cpaskeni qen,me bet dhe budalla pale,me thoni qe sdi te shkruaj shqip,po po po po po cme ka gjet mua te shkretin me kete milet qe sa te gjejn nje gje te vogel dhe bummmm fillojn,un te gjitha qe kam shkruajtur i kam ber per gallat po ehe sme kuptoj njeri kush jam ne te vertet,mir de mir se spo shkruaj me se me jeni ven si turku ******,peace2all

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 28 Korrik 2007 23:51
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
ku ku per mue
si mkan luftue


zguxon robi te bej shaka se te hidheni ne fyt dhe te mbysni fare,ba ba bababa cpaskeni qen,me bet dhe budalla pale,me thoni qe sdi te shkruaj shqip,po po po po po cme ka gjet mua te shkretin me kete milet qe sa te gjejn nje gje te vogel dhe bummmm fillojn,un te gjitha qe kam shkruajtur i kam ber per gallat po ehe sme kuptoj njeri kush jam ne te vertet,mir de mir se spo shkruaj me se me jeni ven si turku ******,peace2all



Djali...
shaka... edhe ne apo jo...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 01:31
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 05:37 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > A do te kete Evazion Shqiperi-Kosove?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.