Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > A do te kete Evazion Shqiperi-Kosove? Vlerėsimi i Temės: 2 votime, mesatarja 2.00.
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

Smile

he he ti cuni keq,mu vure ka prapa sikur te isha nga kavaja

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 02:47
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
he he ti cuni keq,mu vure ka prapa sikur te isha nga kavaja


hahahaaaaaaaaaaaa

Nuk jam as nga Kavaja e as nga Elbasani... :p

...po qe ben gabime ne te shkruar shqip... ben sa te duash ti por...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 02:51
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

Wink

ca fol merjahu,te gjith bojn gabime jo per gjo po e kena bo gjuhen shqipe si gjuhe te 3te

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 02:57
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha rrapi
ca fol merjahu,te gjith bojn gabime jo per gjo po e kena bo gjuhen shqipe si gjuhe te 3te



s'eshte puna aty...

nqs ti po flisje per prejardhjen e shqipes se Kosoves... i cili nuk flet mire shqip!

Une po te them qe edhe ti je " i djegur " qe ne nisje...
se edhe ti flet (ose me mire te themi shkruan) ne dialekt! Apo nuk eshte keshtu...?!!!!!!!!!!

Te njejten gje beri dhe shqipja e Kosoves... foli ... dhe flet ne dialektin e tij...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 03:11
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

Wink

mir mir po seshte mir po shqipja e kosoves e flet mire jo keq..

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 03:17
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

ckeni ju me shqipet e kosoves, une kam shume shoqeri nga kosova dhe sjan te pa bese sic thua ti o rrap trapi... njerez te mire e te kqi ka gjitheandej mbase dhe ne nje familje mund te gjesh te keqij e jo tek nje shtet.... pastaj sa per gjuhen shqipe pse nuk e flasin mire kosovart, gjithesecili ka dialektin e vet.. une nga shqiperia jam dhe ka krahina ne shqiperi qe si kuptoj se ca flasin, kjo sdo te thot qe ata se flasin shqipen mire, thjesht eshte dialekti i tyre..


ps: Jani dhe ti po flet pa lidhje loqki dhe em fal qe po ta them... po pse mendon bre burre i dheut qe shqiperia mund te hap lufte per kosoven.. je ne terezi ti, ne spo bejme asnje hap tani per tani per Camerin mos ti prishim pune deri sa te marr kosova pavarsin .. mbas kosoves kemi camerine, mbase dhe me ndihmen e juaj se dhe ju shqiptar jeni dhe camria eshte e gjithe viseve shqiptare..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 10:25
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Ore ça don me than evazion kosove shqiperi s'ma shpjegoi asnjeri.
O jani po shkruj naj gja mor ta kuptojme mir temen .

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 12:54
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
rrapi
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 25/07/2007
Vendbanimi: ishujt e pa zbuluar
Mesazhe: 35

moj dreqe dhe trap me the,kurr sma merte mendja qe ti nga NGA SHKODRA DJEPI I KULTURES SHQIPTARE se me thoje trapi,mir mir po jam merzit shum me ty,jo per gje po ne Shkoder ose me sakt ne Kiras kam kaluar pothuajse rinin time,hajt se do kemi shanc te flasim dhe do te shpjegoj te gjitha,sa per kosovaret un e theksoj dhe njeher jo te gjithe jan te pabese,ti dreqe pyet mamin tend ose babin tend kur erdhen kosovaret ne shqiperi ca benin po se diten ata ta them un,martoheshin me 1-2-3 gra dhe bummmmm iknin,e pra kete doja te thoja te pabes,shendet dhe hiqe ate trapi qe shkruajte se sdo me zej gjumi gjith javen..shendet o te keqen rrapi

__________________
don't mess with me

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 17:07
rrapi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė rrapi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me rrapi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: rrapi Shto rrapi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto rrapi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

hahahahahahahahahah rrapi me fal naqe pa dashje me qellim ishte ky mesazh... shkodran je ti mar?? hey po leni kosovart pash zoten se ka nga ato qe e lajne jeten per ty.. une njoh plot nga ato, mbase jam dhe me fat qe kam njohur me shume te mire se te kqij... ne fakt kur ishte koha e luftes ne kosove ne ishim jashte shqiperis kshuqe as mami as babi se kan inden se cka ndolle.. ne kohen e komunizmit une kam jetuar 1 vite ne ish jugoslavine, kemi hase ne kosovar te mire dhe te kqi po ashtu dhe ne shqiperi.. kam une ca nga fisi jem qe duhet me i djeg me benzine per zoten.. me kan befasuar shume heren e pare qe shkova ne shqiperi.. tashi nuk flas me gjysmen e fisit hhahahhahah.. eeee naqe se ne shqiperi ka vra vellai vellain per nje cop toke, e kjo sdo te thot qe gjith jemi isoj... aman se po bahemi ma rracista se greket e serbet.. TUNGI

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 20:23
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Gjergj Kastrioti
Veritas Odium Parit

Regjistruar: 21/10/2004
Vendbanimi: God is busy, me too...
Mesazhe: 2957

Citim:
Po citoj ato që tha puntori
Ore ça don me than evazion kosove shqiperi s'ma shpjegoi asnjeri.
O jani po shkruj naj gja mor ta kuptojme mir temen .



o puntori... ti ne Itali jeton... keshtu qe e di se c'do te thote "evasione" ...

kuptohet qe shqipja e Kosoves eshte ngaterruar... nejse... ka edhe me keq ...

__________________
It is in truth not for glory, nor riches, nor honours that we are fighting, but for freedom - for that alone, which no honest man gives up but with life itself.(Declaration of Arbroath)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 29 Korrik 2007 21:11
Gjergj Kastrioti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Gjergj Kastrioti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Gjergj Kastrioti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Gjergj Kastrioti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Gjergj Kastrioti Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Gjergj Kastrioti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:53 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 6 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > A do te kete Evazion Shqiperi-Kosove?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.