Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Isha - Jam
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Djali qenka i sinqerte e parimor ai po thote qe ka emrin Roi Elia pra justifikohet nicku qe ka zgjedhur ska asgje te kopjuar ketu.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:23
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

e be, eshte si me te zbrit njeri nga hena e te regjistrohet ne forum me angel devil 2

ty lind pytja do ndjeje pak krruajtje sa para e mbrapa ?

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:26
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

jo aspak sepse do ishte 2shi prap 1shi do isha vet

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:27
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

.

ja fute kot

un them qe do e perplasje kompiuterin tek 75 cepat e shpis

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:29
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

jo aspak sinqerisht sdo ma ndjente ;

eshte si puna e emrit Noto emrin tim pershembull mund ta kene e te tjere ate tendin po e po por ama skemi pse merzitemi pse e ka e dikush tjeter apo jo

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:33
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
erious
.

Regjistruar: 27/09/2007
Vendbanimi: europe
Mesazhe: 2217

me fal, po ja ai tjetri (me te drejte) ja tha... hiqe, nderoje ca pret me, me duket mese normale... sic me duket normale qe si rruhet kujt se c nick-name perdor ne tjeter vend.

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:40
erious nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė erious Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me erious (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: erious Shto erious nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto erious nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14611

Nejse pune per ta

une isha shejtone u bera AngelDevil tani po mendoj ta ndroj prap

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Tetor 2009 21:42
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi
Drift in and out....

Regjistruar: 21/04/2009
Vendbanimi: Shkretetire
Mesazhe: 786

Citim:
Po citoj ato që tha Roi5


 

Po kush te kopjoj ty more tokmak.




Nese them qe nuk di cfare je, nuk eshte se dua te te ofendoj apo se po bej ndonje aludim rreth shijeve te tua ! Por mos pretendo qe njerezit te cilet akoma s'te njohin fare,te dine qe je mashkull kur ti rregjistrohesh fillimisht me nje nick si Roielia !!! Te duket qe nickname mashkulli ty ??! Apo mos valle kuptohej ndonje gje nga avatari yt ...?

Une pata miresine e te thashe ta gezosh emrin e ri,nuk e zgjata me ! Keshtu qe po deshe mos e zgjat me as ti,se me duket se po e tepron ca ! Biles jam i sigurt qe persona te tjere ne vendin tim,me te drejte do kishin bere namin vetem e vetem qe ti mos te kishe nje nick njesoj me te tyren ! Me siguri qe askush s'do donte ne kete forum,nje anetar tjeter me nje nickname njesoj,vetem me nje numer me shume...nejse...po zgjatem kot dhe une !

Vetem kij parasysh qe nese futesh ne nje forum,duhet te dish edhe te besh e te pranosh shaka,apo batuta te lehta qe s'kane aspak si qellim te te fyejne !
Nese ofendon apo shan per nje budallek kaq te vogel,nuk eshte se te tjeter do kishin veshtiresi te te pergjigjeshin njesoj apo me keq,sado qe s'jane futur ne kete forum me nje qellim te tille !

__________________
Si sta come d'autunno sugli alberi le foglie !

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2009 23:13
Roi nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi Shto Roi nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

mendoj se nick-et nuk kane shume rendesi, nuk eshte se do ngaterrojm se cili eshte kush, kjo varet nga karakteri dhe mendimet e tjetrit, por tani nese filloni te keni edhe mendime te ngjasjme neper tema, o boo bo masanej!:p
personalisht do nderroja nick nese dikush tjeter ka te njejtin me mua.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2009 23:25
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Roi5
Roi de cour

Regjistruar: 05/09/2009
Vendbanimi: Aty ku ka dashuri..
Mesazhe: 109

Citim:
Po citoj ato që tha Roi


Nese them qe nuk di cfare je, nuk eshte se dua te te ofendoj apo se po bej ndonje aludim rreth shijeve te tua ! Por mos pretendo qe njerezit te cilet akoma s'te njohin fare,te dine qe je mashkull kur ti rregjistrohesh fillimisht me nje nick si Roielia !!! Te duket qe nickname mashkulli ty ??! Apo mos valle kuptohej ndonje gje nga avatari yt ...?

Une pata miresine e te thashe ta gezosh emrin e ri,nuk e zgjata me ! Keshtu qe po deshe mos e zgjat me as ti,se me duket se po e tepron ca ! Biles jam i sigurt qe persona te tjere ne vendin tim,me te drejte do kishin bere namin vetem e vetem qe ti mos te kishe nje nick njesoj me te tyren ! Me siguri qe askush s'do donte ne kete forum,nje anetar tjeter me nje nickname njesoj,vetem me nje numer me shume...nejse...po zgjatem kot dhe une !

Vetem kij parasysh qe nese futesh ne nje forum,duhet te dish edhe te besh e te pranosh shaka,apo batuta te lehta qe s'kane aspak si qellim te te fyejne !
Nese ofendon apo shan per nje budallek kaq te vogel,nuk eshte se te tjeter do kishin veshtiresi te te pergjigjeshin njesoj apo me keq,sado qe s'jane futur ne kete forum me nje qellim te tille !



 

Roi,

Une i kuptoj plotesisht shakat dhe mu per at jam futur ne forum por nuk e morra si shaka ate qe tani te kelroj falje publike nese ajo qe thua eshte e vertet, Une te kam borgj ty ateher ME FAL ROI..

Por shpresoj se Nicku nuk te pengon pasi qe une kam edhe nje numer me shume do te nifemi.

Kalo mire F/H Plako.

__________________
Mos mė fyeni me buzėqeshje..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2009 05:21
Roi5 nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Roi5 Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Roi5 (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Roi5 Shto Roi5 nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Roi5 nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 10:48 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Isha - Jam

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.