Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > televizoni shqiptar Online Falas
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
doktori_chicago
NjeShiii StAfiT FaJtOri

Regjistruar: 16/10/2004
Vendbanimi: ALBaNiA
Mesazhe: 14

televizoni shqiptar Online Falas

mirembrema

vizitoni edhe ju faqen www.shqiperiatv.net e cila ofron tvshqip falas plus filma
lajme etc


sdo ngeleni te zhgenjyer

__________________
hello albaniaaaaaaaaaaaaaaaaa

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Mars 2010 03:19
doktori_chicago nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė doktori_chicago Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me doktori_chicago (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: doktori_chicago Shto doktori_chicago nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto doktori_chicago nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 06:39 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
  Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Lajmerime dhe Reklama > Lajmerime faqesh web > televizoni shqiptar Online Falas

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] nuk lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.