Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Vajmedet
Gjithsej 26 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re samiti-i-berlinit-300x200.jpeg
Ky file ėshtė shkarkuar 42 herė.

Vajmedet, sa shume e respektoji Merkel Ramen

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 30 Gusht 2014 21:27
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Chicago Summit Nato 2012

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re imagescaj35y14.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 38 herė.

Pas teje o i madhi Berisha.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2014 13:33
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
raid
Veteran ne forum

Regjistruar: 01/02/2012
Vendbanimi:
Mesazhe: 1139

Paska plas konkursi "kush eshte me i verbuari".

Une them qe per hir te kompromisit pozite opozite, ministrja Gjoshaj me ish ministren Bregu, te flene bashke dhe ta postojne videon ne youtube.

__________________
mir..

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2014 19:02
raid nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė raid Kėrko mesazhe tė tjera nga: raid Shto raid nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto raid nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Piktoro mos e vrit menjen se Albania po/do rregullohet. Edhe i cike se ska marre mire hov Edi
Po lere Salen dhe Edin tani e shko ban ate patenten e Autobusit se vdiqa une ne pune. Hec ketej e te te jap pune sa mos keshe kohe te marresh fryme. E kam pa shaka.
Hajde leviz, lene politiken (dhe une sjam me manvut se ty jo, por une i bej komentet ketu ne pushimet e shkurtera qe kam) .
Ja iku dhe ky pushim, ne 3 minuta kane ngel.
Shiko sa te respektoj mer jahu, edhe pushimin ta kushtoj ty

Edhe nji min. As zigaren se piva tamam

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2014 20:09
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Piktor
Artist

Regjistruar: 03/02/2007
Vendbanimi: larg & afer
Mesazhe: 10972

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Piktoro mos e vrit menjen se Albania po/do rregullohet. Edhe i cike se ska marre mire hov Edi
Po lere Salen dhe Edin tani e shko ban ate patenten e Autobusit se vdiqa une ne pune. Hec ketej e te te jap pune sa mos keshe kohe te marresh fryme. E kam pa shaka.
Hajde leviz, lene politiken (dhe une sjam me manvut se ty jo, por une i bej komentet ketu ne pushimet e shkurtera qe kam) .
Ja iku dhe ky pushim, ne 3 minuta kane ngel.
Shiko sa te respektoj mer jahu, edhe pushimin ta kushtoj ty

Edhe nji min. As zigaren se piva tamam

Kollaj me marr patenten Vizio. Une kam B per autobuz duhet mesa di une DE plus ca Adr etj se nuk me kujtohen mire se kam 15 vjet qe kam mbaru kursin.
Tjetra eshte se nuk me le familja te punoj larg.
Megjithese problemi eshte te bej ndonje kontrate te perhershme (indeterminato) se me tre mujorsha nuk perfiton asistence ketu ne Itali.

Gjithsesi faleminderit dhe po kalove ketej nga Padova ndalu per nje kafe.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2014 22:40
Piktor nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Piktor Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Piktor (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Piktor Shto Piktor nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Piktor nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha Piktor
Kollaj me marr patenten Vizio. Une kam B per autobuz duhet mesa di une DE plus ca Adr etj se nuk me kujtohen mire se kam 15 vjet qe kam mbaru kursin.
Tjetra eshte se nuk me le familja te punoj larg.
Megjithese problemi eshte te bej ndonje kontrate te perhershme (indeterminato) se me tre mujorsha nuk perfiton asistence ketu ne Itali.

Gjithsesi faleminderit dhe po kalove ketej nga Padova ndalu per nje kafe.



E di qe nuk eshte kollaj ta besh ate patente. Une bera gjashte muaj shkolle-kurs cdo dite nga gjashte ore ne mesim dhe ne fund pervec provimit ne praktike e teori duhet te beja dhe provime shtese per te pas te drejten te transportoj (nuk gjej fjale tjeter ne shqip tani) njerez.plus teste mjeksore komplet.
Dhe cmimi komplet ketu eshte 8000,-Euro, po i more provimet me here te pare se pastaj shkon dhe me shume.
Nejse, une e kishja sinqerisht ate qe te thashe.

Sa per te ardhe-kaloj andej, faleminderit kismet.
Tani per tani kaloj nga Triesta per ne Kroaci. Firma ku jam une ka linje Frankfurt-Kroci dhe shkon cdo te Premte dhe kthehemi te Djelen. Une e bej ndonjehere kur me do qenfi se me te shumten punoj ne linjen e qytetit-Frankfurtit. Me ato udhetimet e gjata ne Kroaci ka me shume stres.
Tani kemi ne plan mos krijojme nje linje dhe per ne Shqiperi. E kemi ne diskutim.

Keshtu o mik Tani deri ne oren 1 e gjys kam pushim pastaj prap ne linje deri ne 5 e 30 kam fillu qysh ne oren 15.
Une i permbahem thenies "Pune pune nate e dite, te shohim ne pleqeri pak drite"

P.S. Me fal Piktoro se ta prisha Temen. Mos ma vin re se e kam nga ggjumi.Po mundohem ta nxjerr gjumin duke shkrujt

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Shtator 2014 23:18
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kurt
.........

Regjistruar: 29/12/2007
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 5021

A eshte e mundur te kemi kryeministrin me te gjate ne evrope ose ne bote biles?! Vizioner?lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Shtator 2014 13:23
kurt nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kurt Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kurt (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kurt Shto kurt nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kurt nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha kurt
A eshte e mundur te kemi kryeministrin me te gjate ne evrope ose ne bote biles?! Vizioner?lol


Vallahi bilahi se di o Kurt, por ka mundesi ish/Basketbollist tjetri. Kot ska qene ne perfaqesuesen e Shqiperise ai

Po mbretereit hyjne ke pyetja jote?! Jo per gje por ai i Spanjes i gjate si Edi duket

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Shtator 2014 12:50
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Lightbulb

Vajmedet -1-

Piktooooroooooo ku je???!!!!

http://www.gazetatema.net/web/2014/...7-en-ne-permet/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2014 13:10
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Lightbulb

Vajmedet -2-

Vjedhja ne BSH:
Djali e mbron si Avokat, babai e liron si Gjyqtar nipin e gruas!!!!!!


Piktoooooroooooo ????? Jane njerezit qe ka instalu-fut Sala jot neper gjykata

http://www.gazetatema.net/web/2014/...-nipin-e-gruas/

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2014 13:15
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 20:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 26 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Media dhe Politika > Politika Shqiptare > Vajmedet

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.