Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet?
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia


Te kuptoj, te kuptoj

Por me pelqen serioziteti me te cilen e shtron



Hajt se se shpejti do pime ate kafen Gjermane, do me bi biondia me rruge ajrore



Nuk eshte pune thjeshte serioziteti por, une e shoh si RESPEKT karshi atij Antari qe me drejtohet dhe i drejtohem duke i bere nje koment sipas kendveshtrimit tim te ceshtjes.

Une, nuk shikoj thjeshte nje Nickname por, "shoh" mbrapa ketij pseudonimi nje njeri i cili duhet vlersuar (per aq sadhe te vlerson) me nje koment-pergjigje jo qesharake.
Mbrapa pseudonimit eshte nje njeri, edhe pse nuk e njoh dhe shoh, ky njeri ka personalitet dhe une jam i DETYRUAR ti pergjigjem seriozisht.

Ka tema te tjera qe qeshim e bejme shaka por ka dhe tema qe secili shpalos mendimet e veta reale per "X" ceshtje.
KAQ



....Mire se te vijsh - vini Po llafe keni ju Po HD do vije?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:24
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Edhe ti Hey DO?


Eh se e kerkume eshte kjo mer jahu


Degjo do e marr por do e kem nen vezhgim te vazhdueshem sepse s'tradhetoj shokun tim me te mire

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:32
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sassari
kompletues mendjesh.

Regjistruar: 05/03/2010
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 483

hehehehe

qefi ma ka bytha sma ma

__________________
Te zgjuarit jepi hapsira, budallit hapi rrugen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:36
sassari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sassari Kėrko mesazhe tė tjera nga: sassari Shto sassari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sassari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner


Nuk eshte pune thjeshte serioziteti por, une e shoh si RESPEKT karshi atij Antari qe me drejtohet dhe i drejtohem duke i bere nje koment sipas kendveshtrimit tim te ceshtjes.



Ketu me pelqeve.
Ceci behu me serioze please.:p

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:38
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6857

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia
Edhe ti Hey DO?


Eh se e kerkume eshte kjo mer jahu


Degjo do e marr por do e kem nen vezhgim te vazhdueshem sepse s'tradhetoj SHOKUN tim me te mire



Pse mi, mashkull qenka HD !!!!???????

hm....


Po ska gje, le te vije dhe SHOKU jot. Ku eshte problemi?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:39
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Ketu me pelqeve.
Ceci behu me serioze please.:p




Po me seriozisht se une ne kete teme s'ka fol asnje

Une nuk i kam pare gjerat vetem bardhe e zi une i kam pare shumengjyrshe & ky eshte problemi im


Ndoshta problemi im me i madh eshte se nuk jam e dashuruar

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:40
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner





Po ska gje, le te vije dhe SHOKU jot. Ku eshte problemi?




Jo, shoku do ngelet anonim se na merr lumi vojsava pastaj

(une thjeshte do e ruj mos me bej te paberen)

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:41
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Deb*
different

Regjistruar: 08/02/2007
Vendbanimi: diku aty, prane......
Mesazhe: 5515

Citim:
Po citoj ato që tha cecilia



Po me seriozisht se une ne kete teme s'ka fol asnje

Une nuk i kam pare gjerat vetem bardhe e zi une i kam pare shumengjyrshe & ky eshte problemi im


Ndoshta problemi im me i madh eshte se nuk jam e dashuruar


Po cfare po pret mi?
Kete punen e ngjyrave se mora vesh une se zakonisht te dashuruarit e shikojne ylberin.

__________________
Te dua, jo per ate qe je, por per ate qe me ben te ndihem.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:41
Deb* nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Deb* Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Deb* (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Deb* Shto Deb* nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Deb* nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cecilia
Adoleshente

Regjistruar: 14/04/2006
Vendbanimi: Nė bankat e shkollės.
Mesazhe: 8180

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Po cfare po pret mi?
Kete punen e ngjyrave se mora vesh une se zakonisht te dashuruarit e shikojne ylberin.




Ti thu vetvritu apo ça

Alamet urimi po me jepke Deb*


Une e kom kthy dashnine ne sex mi

__________________
Sto lavorando duro per preparare il mio prossimo errore.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:45
cecilia nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cecilia Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cecilia (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cecilia Shto cecilia nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cecilia nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
sassari
kompletues mendjesh.

Regjistruar: 05/03/2010
Vendbanimi: ishull
Mesazhe: 483

Citim:
Po citoj ato që tha Deb*

Po cfare po pret mi?
Kete punen e ngjyrave se mora vesh une se zakonisht te dashuruarit e shikojne ylberin.

me duket se kam kaluar ylberin

cfare ndodh ne kete rast

__________________
Te zgjuarit jepi hapsira, budallit hapi rrugen.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 13 Shkurt 2011 20:46
sassari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė sassari Kėrko mesazhe tė tjera nga: sassari Shto sassari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto sassari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 22:20 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 19 faqe: « E parė ... « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Mendoni qe dita e Shen Valentinit duhet te hiqet?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.