Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 387 388 389 390 391 392 393 394 395 [396]   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme

10 Shtator 2011 ::: 13:22
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinshkruaj ,flas e mendoj
ne ket moment po mendoja per nje person ,qe besoja ose vazhdoj te besoj qe e konsideroj e me konsideron si nje person te afret te zemres

po situatat vaprimet sjelljet ndaj meje me bejn te mendoj qe gabohem ,sjam per te sikur ehste ai per mu

e ja po mendoja po merzitesha me vete po jeta vazhdon sikur dhe dita ecen si me merzi apo kenaqsi minutat kalojne

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
10 Shtator 2011 ::: 18:14
Iyua
Free Spirit


Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Postime: 1903
Status: Offline

Modifiko Mesazhin

Po pres Glak

Te me thote c'fare pelqen te avatari im. Me ka futur ne mendime

 

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Click Here to See the Profile for Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Shto Iyua nė listėn e monitorimit
 
10 Shtator 2011 ::: 19:24
dylan
Veteran ne forum


Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Postime: 5487
Status: Offline

Modifiko Mesazhinkamm njerin ktu shtrir ne krahet e mi ,me kputi krahun qe mezi po shkruaj hahaha

 
Click Here to See the Profile for dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Shto dylan nė listėn e monitorimit
 
11 Shtator 2011 ::: 00:56
shelgu
-


Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Postime: 8928
Status: Offline

Modifiko MesazhinDylan e di kujt i them une fotografi pr se mbari?
Ja jo si kjo qe ke vene me rroba banje e e ke ngritur belin skur allahu na ruft po bo nai gjo.

Dil moj goc nje foto me fustan, lene pak te hap ke gryka qe te duken ca gjojna dhe vere te shofin mileti.
Oj

 
Click Here to See the Profile for shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Shto shelgu nė listėn e monitorimit
 
Ora tani: 03:04 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 387 388 389 390 391 392 393 394 395 [396]   Tema e Mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen