Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 379 380 381 382 383 384 385 386 387 [388] 389 390 391 392 393 394 395 396 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
AngelDevil
Shejtone

Regjistruar: 02/05/2009
Vendbanimi:
Mesazhe: 14610

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Ka qene nje reviste e policise me nej sy kshu, por jo si ky syni i motres kaq i bukur.
t'vdes motra per ty si t'kam

__________________
.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 02 Shtator 2011 22:05
AngelDevil  nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė AngelDevil Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me AngelDevil  (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: AngelDevil Shto AngelDevil  nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto AngelDevil  nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Bashkangjitje: Kliko pėr tė hapur kėtė file nė njė dritare tė re coffee.jpg
Ky file ėshtė shkarkuar 36 herė.

I uroj nje fundjave te kendshme, atyre qe kane. Une, pune

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 03:21
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Ka qene nje reviste e policise me nej sy kshu, por jo si ky syni i motres kaq i bukur.
--- Sy e vetull eshte --- Por edhe floket i ka shume te bukur Angel devil

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 05:07
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
RAIMONDI
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2007
Vendbanimi: ...prapa diellit...
Mesazhe: 3492

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
I uroj nje fundjave te kendshme, atyre qe kane. Une, pune


Po ti nuk ke asnje dite pushim ?--Megjithse ulur je ne autobuz , nuk lodhesh shume --

-O Vizio keta shoferet ketu nuk bejne asnje leke , sepse ketu cdo gje eshte me karte por edhe kur perdor monedha --shoferi nuk ka te drejte ta hapi kutine e monedhave

--Aty ti ke mundesi per ndonje korupsion te vogel ?
--Se po ke mundesi , pake nga pake dhe behet ..KALAJA lol - e kam fjalen per Kalane e Elbasanit

__________________
Cdo gje shqiptare esht e dashur per mua

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 05:12
RAIMONDI nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė RAIMONDI Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me RAIMONDI (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: RAIMONDI Shto RAIMONDI nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto RAIMONDI nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Me ne fund, fundjave. Gjys fundjave, me thene me sakte por, ma mire se sa hic
Tani, nje Kafe per qejfin tim.
RAIMONDI, kam nja dy jave qe nderrova Firmen per arsye te pushimit.
Tek e para kishja vetem nje dite pushim, o te shtunen ose te djelen, sipas planit, plus i kishte oraret e fundit deri ne oren 23:00, plus linja te gjata. Kurse tani tek kjo e reja kam nje te shtune pushim-nje pune+ e djela eshte gjithmone pushim. Dhe oraret i ka me te mira, deri ne oren 20:00 dhe mbaron linja (kur ke fillu punen ne 12 prsh), plus eshte vetem mbrenda ne qytet, neper lagje (familiarizohesh me shume me pasagjeret qe hypin cdo dite ).

Sa per pyetjen e fundit, RAIMOND, ajo nuk eshte ne natyren time! Jo Kala te beje por dhe murin Kinez te ndertoj nga e para, nuk me intereson.
Dikur, kjo "Kala" mund te prishet, per nje arsye apo tjetren por, kete pune se gjen dot me (dhe ketu eshte e lakmueshme) as per te ngrene buke (ketu tek zona e frankfurtit janerreth nja 6 shoqeri qe kane Autobuza dhe, kur ti kerkon pune tek njera, mbasi ke qene ke tjetra, ato telefonojne dhe marrin opinion . keshtu eshte parimi ketu. Prandaj ma mire me ate qe me japin, se nuk eshte e keqe, hyn ke mbi mesataren)!!!
Dua te fleje i qete ne darke ne shtepi. Ky eshte parimi im.

Kurse Kassen, po, une e kam dhe i dorzoj Eurot qe behen nje here ne jave.

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 16:40
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
shelgu
-

Regjistruar: 27/11/2007
Vendbanimi: EU
Mesazhe: 8928

Citim:
Po citoj ato që tha Vizioner
Me ne fund, fundjave. Gjys fundjave, me thene me sakte por, ma mire se sa hic
Tani, nje Kafe per qejfin tim.
RAIMONDI, kam nja dy jave qe nderrova Firmen per arsye te pushimit.
Tek e para kishja vetem nje dite pushim, o te shtunen ose te djelen, sipas planit, plus i kishte oraret e fundit deri ne oren 23:00, plus linja te gjata. Kurse tani tek kjo e reja kam nje te shtune pushim-nje pune+ e djela eshte gjithmone pushim. Dhe oraret i ka me te mira, deri ne oren 20:00 dhe mbaron linja (kur ke fillu punen ne 12 prsh), plus eshte vetem mbrenda ne qytet, neper lagje (familiarizohesh me shume me pasagjeret qe hypin cdo dite ).

Sa per pyetjen e fundit, RAIMOND, ajo nuk eshte ne natyren time! Jo Kala te beje por dhe murin Kinez te ndertoj nga e para, nuk me intereson.
Dikur, kjo "Kala" mund te prishet, per nje arsye apo tjetren por, kete pune se gjen dot me (dhe ketu eshte e lakmueshme) as per te ngrene buke (ketu tek zona e frankfurtit janerreth nja 6 shoqeri qe kane Autobuza dhe, kur ti kerkon pune tek njera, mbasi ke qene ke tjetra, ato telefonojne dhe marrin opinion . keshtu eshte parimi ketu. Prandaj ma mire me ate qe me japin, se nuk eshte e keqe, hyn ke mbi mesataren)!!!
Dua te fleje i qete ne darke ne shtepi. Ky eshte parimi im.

Kurse Kassen, po, une e kam dhe i dorzoj Eurot qe behen nje here ne jave.


Vizio, e pi kafen rehat ashtu.
Ore po ndonje te re per gjermankat pa lere Mondin se e ka me shaka.

JO jo mos trego ne mexhlis ma dergo me MP

Une kafe po pi, bera nje frape, me pak qumesht, fare pak se kush rri merret me laktozen.
Si e pi kafen ti Vizioner?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 17:33
shelgu nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė shelgu Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me shelgu (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: shelgu Shto shelgu nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto shelgu nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha shelgu

Vizio, e pi kafen rehat ashtu.
Ore po ndonje te re per gjermankat pa lere Mondin se e ka me shaka.

JO jo mos trego ne mexhlis ma dergo me MP

Une kafe po pi, bera nje frape, me pak qumesht, fare pak se kush rri merret me laktozen.
Si e pi kafen ti Vizioner?Me shaka, pa shaka une e respektoj duke i kthyer pergjigje


Gjermankat? Hm... hec nje xhiro me mua me Autobus dhe pastaj flasim

Kafen, schwarz mit zucker,- i themi ne ketej
Une e pije me Tas te madh, me dy luge sheqer shelgu. Ke 200 ml nje Tas dhe une i pije nja 5 vetem ne pune. Mire qe na e japin me 1,-E neve ato lokalet pereth (nja 20 min. punoj vetem per Kafen )

Po ti si e pi, shqiptare=turke apo?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 18:06
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
dylan
Veteran ne forum

Regjistruar: 17/05/2009
Vendbanimi: vlore
Mesazhe: 5487

doja te dal po pa shiku ca behet ktu smunda

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 18:10
dylan nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė dylan Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me dylan (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: dylan Shto dylan nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto dylan nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Vizioner
...ne Timon

Regjistruar: 23/11/2007
Vendbanimi: Frankfurt
Mesazhe: 6852

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
doja te dal po pa shiku ca behet ktu smunda


dylan, vetem apo, te vij dhe une....me shelgun?

__________________
I am the author of my life;
unfortunalty, I'm writing in pen & can't erase my mistakes.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 18:30
Vizioner nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Vizioner Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Vizioner (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Vizioner't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Vizioner Shto Vizioner nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Vizioner nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lorie
you fascinate me...

Regjistruar: 23/07/2003
Vendbanimi: in you
Mesazhe: 3134

Cool

Duke degjuar If I die young from The BAnd Perry

http://www.youtube.com/watch?v=7NJqUN9TClMFjalet jane prekese
Muzike e bukur
Ze si engjell

If I die young, bury me in satin
Lay me down on a bed of roses
Sink me in the river,at dawn
Send me away with the words of a love song

Lord make me a rainbow,I'll shine down on my mother
She'll know I'm safe with y ou when she stands under my colors
Life ain't always what you think it ought to be,no
Ain't even grey,but she buries her baby

The sharp knife of a short life,well
I've had just enough time

So put on your best boys and I'll wear my pearls
What i never did is done.

AND I'LL BE WEARING WHITE WHEN I COME INTO YOUR KINGDOM
I'm as green as the ring on my little cold finger
I've never knwon the loving of a man
But it sure felt nice when he was holding my hand
There's a boy here in town who says he'll love me forever
Who would have thought forever could be severed by

The sharp knife of a short life,well
I've had just enough time

A penny for my thoughts,oh no, I'll sell them for a dollar
They are worth so much more after I'm a goner
And maybe then you'll hear the words I've been singing
Funny when you're dead how people start listening

--
The ballad of a dove
Go with peace and love
GATHER UP YOUR TEARS,KEEP'EM IN YOUR POCKET
SAVE THEM FOR A TIME WHEN YOU'RE REALLY GONNA NEED THEM

The sharp knife os a short life,well
I've had just enough time

SO PUT ON YOUR BEST BOYS,AND I WILL WEAR MY PEARLS.


__________________
Philippians 4:8-Finally, brothers, whatever is true, whatever is noble, whatever is right, whatever is pure, whatever is lovely, whatever is admirable--if anything is excellent or praiseworthy--think about such things.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Shtator 2011 18:59
lorie nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lorie Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lorie (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė lorie't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: lorie Shto lorie nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lorie nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:00 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 396 faqe: « E parė ... « 379 380 381 382 383 384 385 386 387 [388] 389 390 391 392 393 394 395 396 »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Arkiva > Cfare po beni tani,tani?!

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.