Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?
Gjithsej 142 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
amor alucius
Ennology

Regjistruar: 11/04/2003
Vendbanimi: city of the sin
Mesazhe: 7605

Hahahaha BUCS aq shume jemi grindur??
Nč fakt po te shihje listen,je ne vend te fundit nese ndarja do bazohej mbi grindjet,ne rastin tjeter gjithashtu:p

__________________
I love him in the summer when it sizzles, I love him in the winter when it drizzles...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 19:46
amor alucius nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė amor alucius Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me amor alucius (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: amor alucius Shto amor alucius nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto amor alucius nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Nuk e di, po me duket se bej pjese ne te dyja.

__________________
un-Retired

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 19:49
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

ah lol, sa me kenaqet me kete teme! dhe macka te gjithe do donte ti takonte, po ja sikur te ishte e mundur do ta beja! dhe ne shqiperi mund te takoheshim te gjithe dhe te formonim nje shoqeri te mire!
canco, po ngele mo me te ngacmuar çupken! lere rehat!

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 17 Shtator 2003 22:52
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Unhappy

E di,o amor.....

E di qe me mua e ke ti amorr,por puna qendronse si do njihemi.Ok une po mbaj nje qeske me hashash ne dore ti mba letrat qe ta dredhim te dy.(jo bishtin,hashashin)Dhe ti mace po me heq trurin me ate hije serioziteti qe ke marre kur Amori te beri moderatore.Te pershendes me filmin "Partizani i vogel Velo",si edhe me fjalen Ftujak(nga komedia"Shi ne plazh").
te hidhemi te tema.Une do kisha deshire nga gocat te takoja te gjitha pa perjashtim(sa zemergjere qe jam,per koken time),por ne vecanti brunken.Jo per gje po kemi qene te disko San Paolo,megjithese nuk njiheshim.baj baj.

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 07:13
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cancer
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/03/2003
Vendbanimi: tirane
Mesazhe: 448

macke

Une s'ngacmoj asnjehere cupat me vjen keq, se jam djale i mire, pastaj per ke e kishe fjalen ti se se mora vesh

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 09:54
cancer nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cancer Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cancer (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cancer Shto cancer nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cancer nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
BUCS
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/07/2003
Vendbanimi: ???
Mesazhe: 1256

Citim:
Po citoj ato që tha amor alucius
Hahahaha BUCS aq shume jemi grindur??
Nč fakt po te shihje listen,je ne vend te fundit nese ndarja do bazohej mbi grindjet,ne rastin tjeter gjithashtu:p



Me preve krahet Amor, une mezi po prisja qe te me thoshe vendin ku do takoheshim, po meqe qenkam i fundit ne te dyja rastet kush e di kur me bie rradha. U zhgenjeva shume

__________________
un-Retired

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 15:01
BUCS nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė BUCS Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me BUCS (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: BUCS Shto BUCS nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto BUCS nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
hirushja
Lule mos prekese

Regjistruar: 06/08/2003
Vendbanimi: Misterioze
Mesazhe: 1475

O zot sa u kenaqa

kur pash qe me kishin shkruajtur tek tema ime. Ju puth te gjitheve shume.

__________________
The treasure in my mind is greater than any World Glory.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 18 Shtator 2003 23:06
hirushja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė hirushja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me hirushja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: hirushja Shto hirushja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto hirushja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ervisa
Doktoresh zemrash!

Regjistruar: 18/09/2003
Vendbanimi: U.s.a
Mesazhe: 266

Hmmmm une ketu jam e re dhe nuk njoh ndonje antar/e.
Po une do te kisha per nder te takohesha me Kristal(nuk e di nese je ai qe une mendoj,po nese jam ne shenje je nje djal fantastik)
M...D kete do e takoj patjeter muah je si shpirt.

__________________
Rinia eshte mishngrense dhe pleqeria barngrense.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 07:28
Ervisa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Ervisa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Ervisa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Ervisa Shto Ervisa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Ervisa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
macekeqe
e perkedhelur

Regjistruar: 08/07/2003
Vendbanimi: Ne boten time
Mesazhe: 614

ervisa

ervisa, lol, me vjen keq te them qe kristal, kolegja ime, eshte femer!
mgjth prape fantastike eshte!

__________________
Se ami una persona lasciala andare: se torna da te č tuo, se non torna non lo č mai stato

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 10:57
macekeqe nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė macekeqe Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me macekeqe (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: macekeqe Shto macekeqe nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto macekeqe nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
kristal
Anetar i regjistruar

Regjistruar: 26/06/2003
Vendbanimi: MI
Mesazhe: 192

Do kisha deshire te takoja te tere ata anetare qe akoma nuk i kam takuar, sepse nje pjese te mire i takova kete vere.

P.S. Ervisa faleminderit qe ke deshire te me takosh, me vjen keq qe nuk jam personi qe mendoje megjithate prape mu be qejfi kur lexova qe doje te me takoje.

__________________
No man or woman is worth your tears, and the one who is won't make you cry.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 20 Shtator 2003 18:15
kristal nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė kristal Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me kristal (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: kristal Shto kristal nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto kristal nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 12:25 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 142 faqe: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.