Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?
Gjithsej 142 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
M...D
Ahh Jeta.

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: Ne zemren e dikujt
Mesazhe: 15

Citim:
Po citoj ato që tha Ervisa
Hmmmm une ketu jam e re dhe nuk njoh ndonje antar/e.
Po une do te kisha per nder te takohesha me Kristal(nuk e di nese je ai qe une mendoj,po nese jam ne shenje je nje djal fantastik)
M...D kete do e takoj patjeter muah je si shpirt.





Motra flm shume dhe per mua do jete kenaqesi te takohem me ty, muahh Ervisa kalofsh mire gjithe te mirat.

__________________
Nga erdhem??
Pse erdhem??
Nga shkojme??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 14 Tetor 2003 01:46
M...D nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė M...D Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me M...D (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: M...D Shto M...D nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto M...D nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Cool

atdheuyne si i do takimet veç e veç apo bashke ?
po qe se i do ne grup na thuaj mos kalojme edhe ne ne emra te perveçem se do te takohemi tek ty te gjithe bashke.

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 10:26
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Nje atdhe keni o njerez.

Un te rrespektoj vlla, dhe e mir pres ftesen tende kur te duash hajde,ose te vij un ku rri ti .
Gjithashtu mirpres te gjith Antaret e forumihorizont ne Veqanti kundeshtaret e mij qe njifen tani,nuk le pa harruar Hirushen qe esht vajza fantastike e Forumit JU MIRPRES TE GJITHVE!QIMI.

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 13:28
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atdheuyne
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: amerike
Mesazhe: 225

M-D

mos te ngelet qejfi se nuk vura emrin tende po ti je e para moj se kot nuk je....M-(motra ime ) D (e dashur)...M-D

atdheu.

__________________
te punoni nat e dit qe te shihni pakes drite....?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 19:02
atdheuyne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atdheuyne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atdheuyne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atdheuyne Shto atdheuyne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atdheuyne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atdheuyne
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: amerike
Mesazhe: 225

lova..

si ta duash ti e bejme......po meqenese une do ti mbledh te tere...hajde dhe po i takon dhe ti te tjeret tek takimi im.

ose po e do vecanerisht...meqenese kemi per te thene ato te vjetrat ne te dy..e bejme vecanerisht...si ta doje zemra ty...une sta kam prishur ndonjeher.
atdheu jot i dashur.

__________________
te punoni nat e dit qe te shihni pakes drite....?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 19:05
atdheuyne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atdheuyne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atdheuyne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atdheuyne Shto atdheuyne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atdheuyne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atdheuyne
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 15/09/2003
Vendbanimi: amerike
Mesazhe: 225

timo..

une ri ne usa......United States of Albania. po ti timo sa je munduar te harish aty dhe ku harite si perfundim????

usa, philadelphia.

__________________
te punoni nat e dit qe te shihni pakes drite....?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 19:08
atdheuyne nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atdheuyne Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atdheuyne (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atdheuyne Shto atdheuyne nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atdheuyne nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Atheuyne ?

Mir mroma vlla ne nje gjuh kemi si ne shqip si ne anglisht ti ne Usa un ne Londer nga Maji besoj se do ta vizitoj usa ok ja kalofsh mir dhe nje nat te qet dhe te bukur .?

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 22:01
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Dolce
**e embel**

Regjistruar: 02/10/2003
Vendbanimi: belgjik
Mesazhe: 43

atdheuyne patjeter doja te takoja dhe ty , jena grup apo jo ?

__________________
Mos ke frike nga une. Te ndjeke , sepse dua te te fale dashurine time.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Tetor 2003 22:47
Dolce nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Dolce Kėrko mesazhe tė tjera nga: Dolce Shto Dolce nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Dolce nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
lova
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 08/08/2003
Vendbanimi: Ne qiellin e shtate
Mesazhe: 432

Cool

atdheuyne shume kerkesa ke o vlla, fillo be axhenden mos kemi asnje perplasje ne ajer per ne qielline shtate, dhe kjo do jete fatale!
By, by _T_I_M_O, po ti brune ku je?

__________________
jeni si shpirt

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2003 09:19
lova nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė lova Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me lova (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: lova Shto lova nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto lova nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
_Q_I_M_I
Ne kerim nga Policia.

Regjistruar: 22/09/2003
Vendbanimi: Ne Kerkim nga Policia Metropoliane....so
Mesazhe: 219

Pershenedetje

Pershendetje,do kisha deshir ti thoja Lova qe je si shpirt.dhe dy pika..

__________________

SO AND SO....
Ne kerkim nga policia per vrasje , grabitje dhe ...... ku di une tjeter

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Tetor 2003 12:30
_Q_I_M_I nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė _Q_I_M_I Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me _Q_I_M_I (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: _Q_I_M_I Shto _Q_I_M_I nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto _Q_I_M_I nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:29 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 142 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Njohja me anėtarėt e forumit > Arkiva > Ke kishit deshire te takonit nga anetaret e forumit?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML nuk lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.