Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Nga jeni ju??
Berat
Durres
Elbasan
Fier
Gjirokaster
Kavaje
Korce
Kruje
Lezhe
Lushnje
Permet
Pogradec
Sarande
Shkoder
Skrapar
Tropoje
Tirane
Vlora
Ne nje rreth tjeter qe nuk eshte permendur
Kosova
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Eria
... smile ...

Regjistruar: 19/10/2005
Vendbanimi:
Mesazhe: 10644

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha AdmiraliTi harron nje fakt, 2 nga adminet i ke durrsake, dhe si admine kemi ne dore te shtojme apo te heqim numrat tek sondazhet , prandaj permbahuEpo nje admine e kemi fierake,dhe dy moderatoret e kesaj teme jane po fierake.Do me per Belulin!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Qershor 2006 17:14
Eria nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Eria Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Eria (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Eria Shto Eria nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Eria nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

lol

nga DURRSI lal

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 13:12
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Re: lol

Citim:
Po citoj ato që tha vistanet
nga DURRSI lal


Ueeee kush paska ardhe ke forumi????

Jo thoni pastaj qe s'jemi grup ne Durrsaket ?????

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:15
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

paska fillu korrupsione ktej eeee hajt mir vazhdoni se e keni zen me ne shkodranet se skemi askend ne pushtet ktu tek forumi eeeee nejse...Shkodres si gjithmone me hile ja bejn

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:19
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja
paska fillu korrupsione ktej eeee hajt mir vazhdoni se e keni zen me ne shkodranet se skemi askend ne pushtet ktu tek forumi eeeee nejse...Shkodres si gjithmone me hile ja bejnShiko, kam nje propozim, behemi cift bashke ne te dy dhe del ene Shkodra e fitume me kete rast , si thua

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:21
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha AdmiraliShiko, kam nje propozim, behemi cift bashke ne te dy dhe del ene Shkodra e fitume me kete rast , si thua
hahahahahaahaha shum interesant ky propozimi yt po nuk esht mesuar shkodra me te futur ne fitojm me ndershmeri cdo gje dhe nuk e pranojm korrupsionin

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:26
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Kurse une po bej nje propozim tjeter, Po pranoji Pleshti me u bo cift me mu shkodra e kalon dhe Durresin

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:36
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Pleshti
Hekraxhi

Regjistruar: 20/05/2006
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 52

Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore ...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?

__________________
O shoku....reggaeton shoku...lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:40
Pleshti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshti Shto Pleshti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Ja ky tjetri direkt ke leket.

S'ka leke ketu, flitet vetem per cifte pa kushte more vesh.

Po deshe mire, po s'deshe e mbajme ne vendin e pare.

Kalamjt sigurisht qe dalin Durrsake, se nena dihet kush eshte kurse baba hehehehe

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:42
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha Pleshti
Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore lol :qeshje...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?
O plesht me vjen keq qe e shite shkodren per nje femer qe tani shpadhesh tradhetar i qytetit

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:43
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 13:42 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.