Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Nga jeni ju??
Berat
Durres
Elbasan
Fier
Gjirokaster
Kavaje
Korce
Kruje
Lezhe
Lushnje
Permet
Pogradec
Sarande
Shkoder
Skrapar
Tropoje
Tirane
Vlora
Ne nje rreth tjeter qe nuk eshte permendur
Kosova
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Pleshti
Hekraxhi

Regjistruar: 20/05/2006
Vendbanimi: Itali
Mesazhe: 52

opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?

__________________
O shoku....reggaeton shoku...lol

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:44
Pleshti nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Pleshti Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Pleshti (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Pleshti't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Pleshti Shto Pleshti nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Pleshti nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Iyua
Free Spirit

Regjistruar: 29/06/2005
Vendbanimi: .
Mesazhe: 1903

Citim:
Po citoj ato që tha Nigo
Forca Tirona se na mytën Durrsakët e Fjerakët.


Si qenka katandisur kjo liste na e paskan bere me hile me duket
Tirona qenka e fundit ne liste
Vertete na mbyten Durrsaket
Tirona duhej vene e para ne liste per mendimin tim
Forca Tirona!

__________________
“The true servants of God the Most Gracious are those who walk on the earth in humility, and when the ignorant address them, reply with words of peace”
-Quran

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 14:49
Iyua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Iyua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Iyua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Iyua Shto Iyua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Iyua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Citim:
Po citoj ato që tha Pleshti
opaaaaaaaaaaaaaaaa ala skemi ba planin familjar dhe kjo mendon me me tradhtu me te parin qe ti dali para eeej po kshtu jane gjithe durrsaket apo kjo asht e shartume?


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 16:30
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr


Nuk jam e shartume jo. bab durrsak e mom shkodrane kam.
Ku gjen nuse me te mire. Prej bregdeti e ke, yll eshte, trup fantastik ka, lek vete s'ka, por pasuria e familjes mund te me trashegohet nje dite.
Ca don me??????O lela po nga elbasani pranon kandidat ?:p :p :p :p :p :p :p :p :p :p

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 18:16
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Talking

...

Buzeqeshja, une nuk ja kam me te futme Shkodres , une i dua te miren Shkodres dhe shkodraneve ne vecanti .


---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 18:24
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
diabolic
bastard_inside

Regjistruar: 22/10/2003
Vendbanimi: Sa me larg forumit...
Mesazhe: 3381

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali

---------------------------------------------------------------

Diabolic, aha, vetem nga Elbasani qe ska per te pranuar kush. Me gjithe ate metalurgjik qe ju ka shkaterruar DNA don me dal ene kandidat ti, nuk duam ndonje x-men forumist, se na e merr kalane pastaj
Me demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...

__________________
Thone se Loti i Shpirtit te vret beben e syrit...Ruaji lotet per te vdekurit!
E nese dhe per TY ajo ka vdekur.., atehere Qaj me ze miku im i shtrenjte!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 18:36
diabolic nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė diabolic Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me diabolic (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė diabolic't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: diabolic Shto diabolic nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto diabolic nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Re: Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha diabolicMe demek duhet me nejt beqar une Pastaj kur eshte metalurgjiku ne pune era fryne ne drejtim te durrsit (dmth krahut te kundert me elbasanin) dhe katunaret e katuneve perreth jane bere te gjithe aktor te filmit X-Man bashke me ca katune te durrsit ... gjithsesi une pres pergjigje nga lela se ajo eshte e zonja e punes, ti faleminerit llafet e mira ...Ca don ti re????????????????

Jo jo as behet fjale fare per Elbasaaaaaaaaaaaaaaaanin. (neanche dall'anticamera del cervello)

Nuk e kaloj kufirin une jo, deri ne TR lejohet.

Shkodra ka perjashtim se jam rrit per disa kohe dhe ne shkoder dhe ja di adetet.

I qafsh hallin durrsit ti, me gjithe ate jodjo qe ka te pastron mushkerite.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 19:16
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
myzeqari
daddy

Regjistruar: 13/10/2004
Vendbanimi: England
Mesazhe: 2498

Re: lol

Citim:
Po citoj ato që tha vistanet
nga DURRSI lal


Po re te besuam , dil ne shesh te burave dhe na thuaj kush je , mos ve adminin ta nxjeri me IP :p

__________________
Ja fute kot

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 20:22
myzeqari nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė myzeqari Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me myzeqari (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė myzeqari't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: myzeqari Shto myzeqari nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto myzeqari nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Citim:
Po citoj ato që tha Pleshti
Un pranoj edhe pse jam shkodran...por jam shkodran matrapaz...du pak pare kshtu nen dore ...si thu ti lela??? ke abbastanza pare per me me knaqe mu? apo ske?
mandej flasim per renditjen e qyteteve...se mandej varet...psh fmite si dalin? shkodrane apo durrsake?kam pershtypjen se femijet do ju dalin taljone

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 20:46
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

Re: Re: lol

Citim:
Po citoj ato që tha Lela_Dr


Ueeee kush paska ardhe ke forumi????

Jo thoni pastaj qe s'jemi grup ne Durrsaket ?????

po pra lal po pse ka shanse nenji nga kto ktu tia mari DURRSAKVE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 20:52
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:35 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.