Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista? Vlerėsimi i Temės: 3 votime, mesatarja 3.67.
Nga jeni ju??
Berat
Durres
Elbasan
Fier
Gjirokaster
Kavaje
Korce
Kruje
Lezhe
Lushnje
Permet
Pogradec
Sarande
Shkoder
Skrapar
Tropoje
Tirane
Vlora
Ne nje rreth tjeter qe nuk eshte permendur
Kosova
   Ky sondazh nuk mbyllet asnjëherë [Modifiko Sondazhin (vetėm moderatorėt)]
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

GRUPI I DURRSAKEVE

ne durrsaket jemi te gjith te papam jo si disa qe shesin SHKODREN per nje femer(se bej shaka).
He thuj qe jo po deshe!!!!!!!!!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 20:57
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

Re: GRUPI I DURRSAKEVE

Citim:
Po citoj ato që tha vistanet
ne durrsaket jemi te gjith te papam jo si disa qe shesin SHKODREN per nje femer(se bej shaka).
He thuj qe jo po deshe!!!!!!!!!
avash avsh durrsi se e keni ne terzi ju se keni miq ne pushtet per kte...

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:03
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

Re: Re: GRUPI I DURRSAKEVE

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshjaavash avsh durrsi se e keni ne terzi ju se keni miq ne pushtet per kte...jo me lal jo seshte vetem ajo qe mendoni ju po ne jemi me verte te papam

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:13
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
buzeqeshja
studente

Regjistruar: 26/11/2005
Vendbanimi: mbi libra...
Mesazhe: 3155

po lere se ju njohim se ca jeni se vec me korrupsione merreni ju po hajt.....

Po shkodra do fitoje me mund e me djers gjithmone po meqe ka shum korrupsion dhe si del gje ne drite kurre

__________________
ciņ che ci distingue dagli animali e che noi parliamo,sentiamo,pensiamo e amiamo

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:17
buzeqeshja nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė buzeqeshja Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me buzeqeshja (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: buzeqeshja Shto buzeqeshja nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto buzeqeshja nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Nigo
i larguar

Regjistruar: 19/03/2006
Vendbanimi: .........................................
Mesazhe: 1757

Mos u zini kot....me djers pa djers Tirona do fitoj,prisni dhe pak se tema ësht e re dhe se kan mar vesh të gjith,edhe do bohet ktu në forum Tiron e gjall, keni për ta pa...

__________________
..............................................................

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:40
Nigo nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Nigo Kėrko mesazhe tė tjera nga: Nigo Shto Nigo nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Nigo nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Citim:
Po citoj ato që tha buzeqeshja
po lere se ju njohim se ca jeni se vec me korrupsione merreni ju po hajt.....

Po shkodra do fitoje me mund e me djers gjithmone po meqe ka shum korrupsion dhe si del gje ne drite kurreBuzeqeshja, po akuzoni pushtetin per korrupsion keshtu? Neper forum ka shume antar qe e paraqesin veteveten si Shkodran ndoshta ende s'e kane pare temen. Mos u merzisni, votimet s'jane mbyllur e mesa shohe as kane per tu mbyllur ndonjehere.

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:42
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

Citim:
Po citoj ato që tha Nigo
Mos u zini kot....me djers pa djers Tirona do fitoj,prisni dhe pak se tema ësht e re dhe se kan mar vesh të gjith,edhe do bohet ktu në forum Tiron e gjall, keni për ta pa...spo zihemi ne me lal thjesht po themi te verteten qe DURRSAKET jane te papam.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:42
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
iliriusa
Shpirt i lire.....

Regjistruar: 10/03/2004
Vendbanimi: ......
Mesazhe: 1516

Re: ...

Citim:
Po citoj ato që tha AdmiraliTi harron nje fakt, 2 nga adminet i ke durrsake, dhe si admine kemi ne dore te shtojme apo te heqim numrat tek sondazhet , prandaj permbahu 

Dmth Admirali, s'ka faj populli qe na akuzon per korrupsion he? Megjithate mua s'me keni nga Durresi keshtu qe votat qe shtoni ne menyre te jashteligjshme nuk quhen e do te fshihen :p

__________________
"Ne qiellin e purpurte plote shkendija,
Do te shterhiqen si diell edhe endrrat e mia. E kur nata te bjeri si gjithemon edhe sot, yjet do te jene endrra qe diell su ben dot!"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:50
iliriusa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė iliriusa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me iliriusa (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė iliriusa't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: iliriusa Shto iliriusa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto iliriusa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
vistanet
ujku_6474

Regjistruar: 06/06/2006
Vendbanimi: DURRES
Mesazhe: 38

re:

ne jemi aq shum durrsak ne forum qe pltesojme votat ska nevoj per korrupsion.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 21:57
vistanet nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė vistanet Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me vistanet (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė vistanet't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: vistanet Shto vistanet nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto vistanet nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Lela_Dr
** dream **

Regjistruar: 25/06/2004
Vendbanimi: Duke ėndėrruar
Mesazhe: 9455

Hahhaha vista, po ku e marrin vesh keto Durrsin.

Kush po flet per pushtet ketu aman.

Thjesht qe ky vista eshte nje shoku im qe kisha kohe pa e pa, dhe sa e pashe mu kujtua se kush eshte, e c'te keqe ka kur e gjithe lagjja mblidhet ne forum???

Edhe Admiralin e kam shok lagje, dhe jemi takuar ne forum mbas shume e shume kohesh. Kshu qe lerini filmat ju, se s'keni shoqni siç kemi ne Durrsaket.

Hajt se Durrsi do Fitoje po he.

__________________
L'ottimismo č il profumo della vita!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Qershor 2006 22:19
Lela_Dr nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Lela_Dr Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Lela_Dr (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Lela_Dr Shto Lela_Dr nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Lela_Dr nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 21:15 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 58 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Nga cili rreth i Shqiperise kemi me shume forumista?

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.