Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze?Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:09
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha Balerina

Gangoo, ta mbeshtes mendimin vetem se doja te shtoja dicka te fundit.
Shume femra behen shume nevrike edhe nga pms. Mendoj qe edhe kjo arsyeja biologjike ka vend ketu.

ps.Te pershendes.
____________________________________

Pyetje per meshkujt: Pse shumica e meshkujve nuk dine te mbajne shoqeri me nje vajze? 

 

Sepse mashkulli shef nga poshte fmera shef nga lart dhe nuk perputhen shikimet,qe e kane fajin gjithmone si pikenisja

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:10
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

ma hoqet frymezimin se ne vend qe me u pergjigje me dush me lexu pergjigjet tuja.... neser neser....

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:10
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
cupka
madmoiselle!

Regjistruar: 19/06/2003
Vendbanimi: New York!
Mesazhe: 1505

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


qinez apo ameriqons, eh, jane thyer barrierat tani. Te tere jemi... partnere potencial
Pastaj une doja te te jepja imazhin e thjeshtesise se gjerave, kaq.

Tresh, nadjen e mire per sonte, lexohemi nga java tjeter.

__________________
So, so you think you can tell,
Heaven from Hell?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:11
cupka nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė cupka Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me cupka (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: cupka Shto cupka nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto cupka nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Demokrate4ever
Veteran ne forum

Regjistruar: 27/06/2005
Vendbanimi: Eastern Seaboard
Mesazhe: 4434

Citim:
Po citoj ato që tha tresh
bleje bleje mujt me te taku e ndonje Kinezit....


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?

__________________
I say there're no depressed words just depressed minds.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:12
Demokrate4ever nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Demokrate4ever Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Demokrate4ever (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė Demokrate4ever't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: Demokrate4ever Shto Demokrate4ever nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Demokrate4ever nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

e kam kape....sjam aq budalle.....po Kinez-mandarin ka me te dale

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:12
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Balerina
Rose of Silence

Regjistruar: 31/08/2006
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 1525

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO


Sepse, instiktivisht femra kerkon me shume sesa nje perqafim apo puthje ne faqe.

(Dmth,jane femrat ato qe s`mbajne dot shoqeri te gjate me meshkujt.)

Ju pershendes gjithashtu.


Jo, ketu nuk jam dakort.
I ben nje nder meshkujve dhe opa, cdo gje ndryshon...pastaj detyrohesh qe te behesh e keqe me to, se nuk marrin vesh...pastaj ia ngjisin perseri fajin femrave.
Eshte mashkulli ai qe nuk e pranon shoqerine me femren, dhe eshte femra ajo qe beson ne shoqeri seksesh te kunderta.

__________________
Bukė, kripė e zemėr tė mirė.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:13
Balerina nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Balerina Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Balerina (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Balerina Shto Balerina nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Balerina nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen?pergjigjuni femna

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:14
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
[font=Verdana][size=2]


 

Gango me perjashtim te seksit anal,gjithe te tjerat do ja baj burrit,ca domethan me kete tani ti femra shqiptare qe i ban kto gjana dhe femra e huj ashte kurve?

.Je gabim motra ,mos u marto me idiote se ta paskan mush menjen keq per moral ..Burri te do kurve ne krevat dmth pershtatja ne seks dhe kjo pershtatje nuk eshte e percaktume gru apo dashnore qofsh,seksi eshte seks.

Love you gango.Dreqe,i sekonde prit te flasim drejt.

S`menjanova rraca etnike(shqipe apo te huaja);

po flisnim per burrat dhe grate(dmth, rastet e cifteve qe tradhtojne)

Asht e vertete qe burri te do per "kurve ne krevat" dhe ansjelltas"gruja te do per kurvar ne krevat";

por kur lind tradhetia mes ciftit(qofshin kurvaret ma te medhenj ne bote);

sejcilli jep shpjegimin moral-ndonse skane aspak moral!

1-Gruaja ka vend te percaktuar ne Familje.

2-Dashnorja aq qe diskutohet ne Familje.

 

Pra, kush ka me vlere?!Gruaja apo dashnorja?!

Me cilen ledhatohen me shume meshkujt?-Me dashnoren sigurisht.

Mundesisht per hater te dashnores, keqtrajtojne dhe gruan. :p

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:17
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Citim:
Po citoj ato që tha Demokrate4ever


hahahahahaahhahha me ken e kinezit i del punetor ,por mos te takoje e ndonjerit nga gr i bialalit..

pyetje per meshkujt:

Ku u pelqen me se shumti me u puth ju meshkujve ,ose ku e ndjeni me shume puthjen? 

hm, kushe-hahaahahahahahahahaha.

Meshkujt nuk ndjejne puthjen, por terbimin exitues "te pasqyres se rruar femerore",-hajde merre vesh ti ca kam thane,-hahahaahahahahahahaha. :p :p

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:20
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 16:59 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.