Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Re: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? haahhaahahahahahahahaha, jo po kopjen e gjyshes ka gjet tek une :p

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:24
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Ok, pyetja ime drejtuar meshkujve.

"Deri ne sa kohe(muaj, vite) mund te rrini pa kryer marrellenie sexuale me nje femer(ne mungese te femres suaj)?!Sa besnike i qendroni nje lidhjeje serioze, sic eshte martesa?!"

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:28
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

mundesisht me kene edhe bure demel....e keshtu qe femite ja ban kojshia

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:29
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

Hmmm

Eh si jane keto femrat, vete pyesin, vete pergjigjen, vete grinden dhe ne fund ja veshin fajin meshkujve.

-------------------------------------------------------------------------------------------
Demokrate4Ever, varet nga mashkulli. Mgjt ndjeshmeria varet dhe se ku zone erogjene behet puthja, pasi jo i gjithe trupi i mashkullit eshte zone erogjene

-------------------------------------------------------------------------------------------

Agata, disa meshkuj jane me te lirshem me dashnoret e tyre, pasi mund te bejne pothuaj gjithcka me to, endrrat e tyre seksuale mund te plotesohen 100%, kurse nje gje e tille nuk ndodh me grate, psh nje rast mund te jete seksi anal. Gruaja nuk e pranon, kurse dashnorja ne te shumten e rasteve e pranon, dhe po nuk e pranoi, gjen nje dashnore tjeter, po me gruan, cao do besh, shkon shume derisa te gjesh nje tjeter, plus qe te iken dhe shtepia dhe pasuria pergjysem

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:30
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO


Dreqe,i sekonde prit te flasim drejt.

S`menjanova rraca etnike(shqipe apo te huaja);

po flisnim per burrat dhe grate(dmth, rastet e cifteve qe tradhtojne)

Asht e vertete qe burri te do per "kurve ne krevat" dhe ansjelltas"gruja te do per kurvar ne krevat";

por kur lind tradhetia mes ciftit(qofshin kurvaret ma te medhenj ne bote);

sejcilli jep shpjegimin moral-ndonse skane aspak moral!

1-Gruaja ka vend te percaktuar ne Familje.

2-Dashnorja aq qe diskutohet ne Familje.

 

Pra, kush ka me vlere?!Gruaja apo dashnorja?!

Me cilen ledhatohen me shume meshkujt?-Me dashnoren sigurisht.

Mundesisht per hater te dashnores, keqtrajtojne dhe gruan. :p 

 

 

 

 

Spo diskutojshim tredhtine,se edhe ajo e ka arsyen e vet pse ndodh,dmth sishim tek tradhtia burrnesh,ishim te krevati burre e gru qe ska moral aty apo norma ,kto bahen me  grun,kto me dashnoren,per mu kush i ban asht injorant i klasit te pare dhe pis njeri me dy ftyra se seksin do e baj se do e baj nqs se ban me grun e vet,normale qe do e baj ke dashnorja.Une isha me menimin qe edhe me grune njerezia e bajne papasur parasysh se je shqipe apo jo,as kete se percaktova dmth ndoshta su sqarova mire,nejse,gango burri qe te do asht gjithka me ty e per ty,une si besoj rregullave shabllone te shqipeve mashtruse qe flasin llam-llam gjithe diten per dynjane e smerren me shpin e tyne.Ktu e pata muhabetin une.

Ai qe tradhton tradhton si grune ashu dhe dashnoren,huqi vdes me shpirtin burrnesh.Ata sduhet gja.

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:32
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:33
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Re: Hmmm

Citim:
Po citoj ato që tha Admirali
Eh si jane keto femrat, vete pyesin, vete pergjigjen, vete grinden dhe ne fund ja veshin fajin meshkujve.


jemi ne qe si kuptojme.... se keto merren vesht me njera tjetren

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:33
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
tresh
.

Regjistruar: 16/11/2003
Vendbanimi: .
Mesazhe: 2752

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"pergjigjuni femna....pse ju shkoni me meshkuj

__________________
il primitivismo e la non cultura sono forme eterne!! CHI CREO LE DONNE??!!DIO E STATO UN GENIO

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:36
tresh nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė tresh Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me tresh (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: tresh Shto tresh nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto tresh nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Admirali
ITSD Engineer

Regjistruar: 07/01/2003
Vendbanimi: Durrės
Mesazhe: 2298

...

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!"Duket sikur meshkujt e shendoshe kane penis te vogel, por eshte ne fakt shtresa e teper e dhjamit tek pjesa poshte barkut qe ben "te humbase" ne gjatesi .

__________________
Quis custodiet ipsos custodes?

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 22 Shtator 2006 22:41
Admirali nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Admirali Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Admirali (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Admirali Shto Admirali nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Admirali nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha GANGOO
Ok, poyetja numer dy per sonte nga une dhe mire u pafshim. :p

2-Sa e vertete eshte qe :"Meshkujt e shendoshe-kane penis te vogel;

ndersa meshkujt e dobet kane penis te madh?!" 

hahahahahah Gango po te dobetve ju shkon shendeti vetem aty..

pyetje:: kur keni bere sex per here te pare??

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 23 Shtator 2006 01:47
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 18:56 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 79 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.