Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr
Autori
Titulli Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Niqua
Veteran ne forum

Regjistruar: 24/09/2003
Vendbanimi: Fajtori chat
Mesazhe: 6938

Citim:
Po citoj ato që tha atiola
hahahahahahahahah nuk po citoj asnjerin se te gjithe nje cmenduri te njejte keni
atiola une kam degju qe ti ja ke pre penis te dashurit tan

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 16:49
Niqua nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Niqua Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Niqua (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Niqua Shto Niqua nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Niqua nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
atiola
Veteran ne forum

Regjistruar: 19/09/2006
Vendbanimi: Aty ku ti te jesh shiko gjithnje dy here aty jam dhe une mjafton vetem te me mendosh
Mesazhe: 1875

Citim:
Po citoj ato që tha dreqja shkodrane
atiola une kam degju qe ti ja ke pre penis te dashurit tansi mundem une te mos pergjigjem ketu
do ja beja ate po me ka ikur pa adrsee hahahah

__________________
asgje nuk esht5e reale ne kete jete nuk ka dicka tjeter per lojes genjeshtres urrejtjes thashethemeve ja kjo ehste jeta qe jetojme

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 09 Qershor 2007 18:13
atiola nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė atiola Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me atiola (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: atiola Shto atiola nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto atiola nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
ridii
Anėtar Aktiv

Regjistruar: 12/09/2006
Vendbanimi: fier
Mesazhe: 541

pupupup c kam shkruar keshtu..Faj i tastieres ..s punonte butoni hapsires

__________________
me na fal pak moj shoqe ...treni Durresit kalon ne Durres...?!

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 11 Qershor 2007 11:56
ridii nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė ridii Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me ridii (me Mesazh Privat) Vizito faqen personale tė ridii't! Kėrko mesazhe tė tjera nga: ridii Shto ridii nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto ridii nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Tulipani
< ArtHolic >

Regjistruar: 11/01/2007
Vendbanimi: Secret Garden
Mesazhe: 4717

Cdo gje ne kete bote eshte relative ... Por nese bej dicka per ndonjerin sado e cmendur mund te duket ajo ne syte e te tjereve per mua s'eshte e tille perderisa kur e kam bere e kam bere me vetedije.

 

__________________
"Sono gli altri le strade, io sono una piazza, non porto in nessun posto, io sono un posto"

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 03 Korrik 2007 00:44
Tulipani nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Tulipani Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Tulipani (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Tulipani Shto Tulipani nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Tulipani nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Denisa_EG
I perjashtuar nga forumi

Regjistruar: 13/01/2007
Vendbanimi: Ne Tarushes
Mesazhe: 54

kam dashuruar me shume se veten time, nje gje qe sdua ta bej kurre me.

__________________
Bej Si Them Une, E Mos Bej Si Bej UNE

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 15 Korrik 2007 23:57
Denisa_EG nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Denisa_EG Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Denisa_EG (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Denisa_EG Shto Denisa_EG nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Denisa_EG nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Enya
Shpirt # 1

Regjistruar: 12/02/2006
Vendbanimi: Orange, CT
Mesazhe: 4096

Arrow

Nje djali nga Ulqini i cili rrezikonte jeten e tij (prej ca te droguarve te rastit),
i kam dale perpara vetem per t`i shpetuar jeten.Une rrezikoja thike, mbase dhe plumbin.Ndersa ne ditet e sotme e kam ne vend te Vellait.

__________________
Time is money. ( by Benjamin Franklin)

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2007 00:25
Enya nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė Enya Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me Enya (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: Enya Shto Enya nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto Enya nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
elsaaa
Grrrrrrrr

Regjistruar: 20/07/2003
Vendbanimi: usa
Mesazhe: 2047

desh kam vra veten per nje pjestar familje...ishte nje provokim qe me bene....qe e bej prap dhe sot...

__________________
.......tY Te kerKoJ nE shPreSeN tImE tE HumBuR dHe ne agImE nje DiTe Pa tY...Te pRes tE viSh tEk Une .......

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2007 01:39
elsaaa nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė elsaaa Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me elsaaa (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: elsaaa Shto elsaaa nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto elsaaa nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
roke
me AC MILAN ne zemer

Regjistruar: 19/07/2003
Vendbanimi: USA
Mesazhe: 2397

Citim:
Po citoj ato që tha Denisa_EG
drece ca cmendurie mi goce, une shkoj perher ne plazh nudo, biles rri me kome hapur qe te merr rreze gjithe andej


Kujdes kur hap kembet se do te futet ndonje gjarper ...qorrazi se mos e ngaterron me shtepine ngaqe shikon erresire dhe "shkurre"

__________________
respekte

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 16 Korrik 2007 05:55
roke nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė roke Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me roke (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: roke Shto roke nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto roke nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
andeta
dentiste

Regjistruar: 17/10/2006
Vendbanimi: tirana
Mesazhe: 153

Angry

kam 25 vjet qe bej cmendurira se jo per gje po pa cmendurira behet jeta e merzitshme...e fundit????po e shtyj dhe 5 muaj me shume te ndenjuren ne nje vend qe e urrej...
per ty 5 muaj....shpresoj ti meritosh.....

__________________
pas shiut del gjithmone dielli.....

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2007 12:20
andeta nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė andeta Kėrko mesazhe tė tjera nga: andeta Shto andeta nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto andeta nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
briseide
Shtrige

Regjistruar: 12/02/2007
Vendbanimi: Rrefime memece
Mesazhe: 4388

Citim:
Po citoj ato që tha piroepirit
kame qendruar per 2ore te tera nen nje shi te madh duke e marre ne tel nga gabina... per ti kerkuar falje.........dhe nje here tjeter u cova nga mesi i nates..... per te kerkuar ata qe shesin lule por nuk i gjeta... dhe u detyrova u futa ne nje shtepi.... dhe i shkula lulet me gjithe rrenje.... dhe i kerkova prape falje....... kur i pa lulet ashtu me me rrenje dhe me humus....atehere me fali... por per te treten here nuk ndodhi me keshtu........Shume e lezetshme kjo qe lexova
sidomos lulet,jeni galant por Kur ndergjegja vret,asgje s'te ndalon.

Citim:
Po citoj ato që tha ari77labi
se kam bere me kilometra te tera ... nga kufiri neper bore...sepse nuk i kisha akoma dokumentat....per ti shkuar ne spital atje ku ishte


Romantike...s'te dija kaq te dashur ore Ari

S'di nese duhet quajtur fat i mire,po deri me sot asgje qe kam bere mund ta quaj cmenduri.
Ndoshta eshte dicka qe per mua eshte e tille,per te tjeret s'besoj,keshtu qe...!!!!

__________________
I had seven faces,Thought I knew which one to wear...

Denonco kėtė mesazh tek moderatorėt | IP: e regjistruar

Mesazh i vjetėr 05 Gusht 2007 12:45
briseide nuk po viziton aktualisht forumin Kliko kėtu pėr Profilin Personal tė briseide Kliko kėtu pėr tė kontaktuar me briseide (me Mesazh Privat) Kėrko mesazhe tė tjera nga: briseide Shto briseide nė listėn e injorimit Printo vetėm kėtė mesazh Shto briseide nė listėn e monitorimit Ndrysho/Fshij Mesazhin Pėrgjigju Duke e Cituar
Ora tani: 19:40 Hap njė temė tė re    Pėrgjigju brenda kėsaj teme
Gjithsej 25 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »   Tema e mėparshme   Tema Tjetėr

Forumi Horizont Forumi Horizont > Nen-forumet e lira > Tė ndryshme > ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin????

Pėrgatit Kėtė Faqe Pėr Printim | Dėrgoje Me Email | Abonohu Nė Kėtė Temė

Vlerėso kėtė temė:

Mundėsitė e Nėn-Forumit:
Nuk mund tė hapni tema
Nuk mund ti pėrgjigjeni temave
Nuk mund tė bashkangjisni file
Nuk mund tė modifikoni mesazhin tuaj
Kodet HTML lejohen
Kodet speciale lejohen
Ikonat lejohen
Kodet [IMG] lejohen
 

 

Kliko pėr tu larguar nese je identifikuar
Powered by: vBulletin © Jelsoft Enterprises Limited.
Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.